Календар стрижок на липень 2014

Календар стрижок на липень 2014

13 Мар, 2015

Календар стрижок на липень 2014

У липні, поки ми відпочиваємо, наші волосся піддаються найсильнішому стрессу- сонце, пісок, вода у відкритих водоймах або хлорка в басейнах. Та й у місті наші локони підстерігає небезпека — пил на вулиці, обумовлений повітря в офісі, загальне зневоднення організму. Так що обмежувати догляд за волоссям звичайної стрижкою — значить, губити їх.

Тому не забувайте використовувати укладальні кошти з УФ-фільтрами, частіше зволожуйте волосся мінеральною або термальною водою, балуйте їх фруктовими масками. «Верхівка літа», як ще називають липень, — самий благодатний час, коли різноманітні дари природи просяться не лише на тарілку, але і на шкіру голови.К того ж в повну силу цвітуть лікарські трави, і їх теж можна пустити в справу.

І, головне, перед відвідуванням перукарського салону і перед проведенням домашніх процедур звіряйтеся на Passion.ru з місячним календарем стрижок на липень 2014 року. Тоді ваші волосся завжди будуть красивими і здоровими.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що початок дня чудово підходить для відвідування перукарського салону, а після полудня волосся без особливої ​​потреби краще не чіпати, і вже, тим більше, не стригти, так як це загрожує виникненням проблем.

Для наочності розберемо 4 липня 2014. До 12:47 (час московський) день цілком сприятливий не тільки для стрижки, але і для нарощування — вдалими будуть експерименти з довжиною волоси формою зачіски. Але після 12:47 від будь-яких перукарень маніпуляцій (крім лікувальних) краще утриматися, так як вони можуть привести до перевитрати енергії.

Перша декада липня

1 липня, вівторок, 4-й місячний день (до 9:27, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні цілком підходящий день для візиту в перукарський салон, можна стригти і фарбувати волосся, робити лікувальні процедури і поживні маскі.Однако при цьому рекомендується користуватися послугами майстра, якому ви довіряєте, і утриматися від експериментів із зовнішністю. Крім того, у фарбуванні уникайте використання яскравих ненатуральних кольорів, віддайте перевагу пісочним, золотисто-русявим, рудуватим тонам.

2 липня, середа, 5-й місячний день (до 10:33, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Діві.

Ще один сприятливий день для стрижки. Але, як і напередодні, бажано не змінювати звичний спосіб — новий іміджможет негативно позначитися на вашому реноме. Однак при цьому вдалим буде фарбування в техніці балаяж. Крім того, рекомендуються ополіскування для волосся на основі натуральних трав.

3 липня, четвер, 6-й місячний день (до 11:39, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні теж цілком підходящий день для візиту в салон. Стрижка допоможе вам позбавитися від якихось проблем фінансового характеру і навіть, можливо, притягне до вас нові грошові потокі.Кроме того, рекомендуються йогуртові маски для волосся і легкий розслабляючий масаж голови.

4 липня, п’ятниця, 7-й місячний день (до 12:47, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), Місяць у Терезах.

Цей день дуже сприятливий для відвідування перукаря, можна поекспериментувати з довжиною волосся і формою зачіски. Однак при цьому не варто робити асиметричну стріжкуі багатобарвне колорування — це може залучити у ваше життя занепокоєння і розладнати ваші стосунки з оточуючими.

5 липня, субота, 8-й місячний день (до 13:56, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Терезах.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для маніпуляцій з волоссям, навіть від використання фена краще утриматися. Однак при цьому ефективними будуть будь лікувальні процедури — як для волосся, так і для шкіри голови.

6 липня, неділю, 9-й місячний день (до 15:07, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Ще один несприятливий день для стрижки — вона може порушити енергетичний баланс, а також спровокувати проблеми зі здоров’ям, істотний занепад сил і депрессію.Вообще по можливості не дозволяйте нікому торкатися до свого волосся і без особливої ​​потреби не розчісуйте їх.

Крім того, якщо ви виявите на щітці більше волосся, ніж зазвичай, це привід насторожитися — не виключено, що на вас пристріт.

7 липня, понеділок, 10-й місячний день (до 16:19, пізніше орієнтуйтеся на 11-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні нейтральний день для відвідування салону. Якщо у вас немає проблем з психікою, то стрижка може навіть зробити вас сексуальніше і притягнути до вас еротичне пригода, але якщо нерви «пустують», то краще вибрати більш сприятливий час для візиту до перукаря.

8 липня, вівторок, 11-й місячний день (до 17:32, пізніше орієнтуйтеся на 12-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні цілком сприятливий день для відвідування перукарського салону, але, як і напередодні, краще все ж орієнтуватися на свій психологічний стан. Крім того, рекомендується утриматися від стрижки гарячими ножицями, від хімічної завивки і від інтенсивного освітлення — все це може призвести до опіків.

9 липня, середа, 12-й місячний день (до 18:43, пізніше орієнтуйтеся на 13-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Цей день підходить для будь-яких перукарень процедур, більше того, стрижка допоможе вам залучити у ваше життя любов, нові перспективні знакомстваі яскраві враження, а фарбування дозволить по-новому подивитися на якусь тривожну вас ситуацію. Головне, по можливості, не забудьте залишити майстру щедрі чайові, особливо якщо плануєте ще раз скористатися його послугами.

10 липня, четвер, 13-й місячний день (до 19:48, пізніше орієнтуйтеся на 14-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Сьогодні хороший день для стрижки, вона приверне у ваше життя удачу, допоможе повернути в сприятливу для вас сторону якусь спірну зараз ситуацію. Що ж стосується фарбування, то рекомендується уникати агресивних відтінків, так як вони можуть спровокувати вороже ставлення оточуючих.

Друга декада липня

11 липня, п’ятниця, 14-й місячний день (до 20:44, пізніше орієнтуйтеся на 15-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки, зате вдалим виявиться фарбування щадними барвниками натуральних відтінків — фарба буде триматися дуже довго. Крім того, рекомендуються поживні та лікувальні маски, масаж голови, екранування.

12 липня, субота, 15-й місячний день (до 21:30, пізніше орієнтуйтеся на 16-й місячний день), Повний місяць, Місяць у Козерозі.

Сьогодні ще один невідповідний день для стрижки, від фарбування теж краще утриматися. При цьому рекомендуються ополіскування на основі відвару кропиви, чистотілу або звіробою — це позбавить вас від накопичилася негативної енергії. Крім того, на користь вам і вашим волоссю піде носіння сережок з мінералом, який ви вважаєте своїм талісманом.

13 липня, неділю, 16-й місячний день (до 22:08, пізніше орієнтуйтеся на 17-й місячний день), Місяць у Водолії.

Цей день цілком сприятливий для візиту в салон. Стрижка зробить вас привабливіше, допоможе виділити ваші найкращі зовнішні і внутрішні якості, налаштує вас на хвилю краси і гармонії. Віддайте перевагу повітряним зачіскам, що не вимагає важких укладань, а при окрашіваніі- багатобарвному колорування.

14 липня, понеділок, 17-й місячний день (до 22:38, пізніше орієнтуйтеся на 18-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні ще один день для відвідування перукаря. Якщо ви поки вільні, стрижка залучить у ваше життя любов, а якщо поряд з вами вже є кохана людина, то зробить ваші з ним стосунки більш глибокими і при цьому — різноманітними. Фарбування краще робити монохромним, а якщо плануєте завивку, то віддайте перевагу карвінгу або «хімії» з липидно-протеїновим комплексом.

15 липня, вівторок, 18-й місячний день (до 23:04, пізніше орієнтуйтеся на 19-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки і для фарбування. При цьому рекомендуються домашні процедури по зволоженню, харчуванню та лікуванню волос.Іспользуйте не тільки покупні кошти, а й трав’яні збори.

16 липня, середа, 19-й місячний день (до 23:28, пізніше орієнтуйтеся на 20-й місячний день), Місяць у Рибах.

Цей день вкрай несприятливий для стрижки, фарбування і інших перукарських процедур. Єдине, що сьогодні рекомендується зробити — ввечері обполоснути волосся водою, настояної на сріблі, або відваром кори дуба.

17 липня, четвер, 20-й місячний день (до 23:52, пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день), Місяць у Овні.

Сьогодні ще один невідповідний день для відвідування перукаря — стрижка негативно відіб’ється на структурі волосся і на вашій власній самооцінці. Крім того, в дані місячну добу рекомендується відмовитися від використання фена, щипців для завивки, прасок для випрямленіяі спиртовмісних укладань — велика ймовірність опіків і виникнення алергії.

18 липня, п’ятниця, 21-й місячний день, Місяць у Овні.

І знову від візиту в салон краще утриматися, як і від застосування будь-яких способів гарячої укладання. Зате якщо у вас довге волосся, то цей день сприятливий для того, щоб спробувати самостійно зробити нову зачіску — вона принесе у ваше життя позитивні зміни.

19 липня, субота, 21-й місячний день триває (до 0:16, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), 4-а чверть, Місяць у Тельці.

Цей день теж не підходить для відвідування перукаря. Стріжкаможет спровокувати проблеми фінансового та житлового характеру, а фарбування закріпить у вашому житті те, від чого ви намагаєтеся позбутися, або приверне до вас нові неприємності.

20 липня, неділя 22-й місячний день (до 0:42, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні утримайтеся від будь-яких перукарень процедур — ви навряд чи отримаєте хороший результат. Крім того, стрижка може ускладнити ваші відносини з високопоставленими людьми і негативно вплинути на ваші фінансові справи.

Третя декада липня

21 липня, понеділок, 23-й місячний день (до 1:12, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Цей день абсолютно не підходить для візиту в салон. Стрижка негативно позначиться на вашому здоров’ї і на вашому сприйнятті світу, вона може викликати депресію і складності в адекватній оцінці реальності. Утримайтеся і від фарбування — велика ймовірність виникнення аллергіідаже в тому випадку, якщо ви будете користуватися барвниками, які вже не один раз використовували.

22 липня, вівторок, 24-й місячний день (до 1:47, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні відмінний день для стрижки та фарбування. Вітаються сміливі експерименти, створення легких повітряних зачісок, креативне фарбування. Ви можете втілити в реальність будь-які творчі ідеї. Головне, уникайте строгих геометричних форм і похмурих відтінків.

23 липня, середа 25-й місячний день (до 2:28, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Цей день теж чудово підходить для відвідування перукаря. Головне, довіряти своїй інтуїції не погоджуйтеся на те, що вам будуть буквально нав’язувати. Якщо майстер виявиться занадто наполегливим, то краще пошукати іншого фахівця. Це стосується і стрижки, і фарбування, і тих процедур, які ви ще жодного разу не робили.

24 липня, четвер, 26-й місячний день (до 3:16, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Раку.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки, але можна підфарбувати коріння або зробити живильну маску на основі водорослей.Кроме того, рекомендується кілька разів обприскати волосся термальною або мінеральною водою.

25 липня, п’ятниця 27-й місячний день (до 4:10, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Раку.

Ще один несприятливий день для звичайного відвідування салону. Але якщо ви збираєтеся відрізати довге волосся і зробити дуже коротку стрижку, то вирушайте до перукаря саме сьогодні — це найкращий час для подібних вчинків.

26 липня, субота, 28-й місячний день (до 5:09, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Леві.

Що ще почитати на цю тему?

  • Місячний календар на липень 2014
  • Загальний гороскоп на тиждень
  • Що таке місячний календар?

Сьогодні цілком підходящий день для стрижки і для фарбування, щоправда, за умови, що ви не збираєтеся нічого змінювати, а просто хочете оновити форму і підфарбувати коріння. Для експериментів дані місячні суткіне призначені. Крім того, утримайтеся від хімічної завивки. Зате відмінний ефект дадуть будь лікувальні процедури, як салонні, так і зроблені в домашніх умовах.

27 липня, неділя, 29-й місячний день до 2:42, 1-й місячний день (до 6:12, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Молодик, Місяць у Леві.

Цей день абсолютно не підходить для будь-яких перукарень процедур, крім харчування та зволоження — їх зробити навіть рекомендується, це сприятливо відіб’ється на здоров’я волосся.

28 липня, понеділок, 2-й місячний день (до 7:17, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Леві.

Ще один несприятливий день для візиту в салон. Зате він чудово підходить для того, щоб вирішити, яку стрижку ви хочете зробити, який вид фарбування вам підійде в цьому сезоні, і які ще перукарні процедуривам потрібно провести в новому місячному місяці.

Крім того, ви можете зателефонувати майстру і записатися на відповідне для вас і за місячним календарем час, а також поцікавитися у самого близької людини, який спосіб, на його думку, вам найбільше до лиця.

29 липня, вівторок, 3-й місячний день (до 8:22, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні відмінний день для відвідування перукарського салону. Фарба для волосляжет рівно, її колір довго не потьмяніє, а стрижка зробить вас рішучіше. Якщо ж ви не планували стригтися, але раптом вам захочеться відправитися до майстра, не відмовляйте собі в цьому задоволенні — такий порив означатиме, що прийшла пора активних змін не тільки в зовнішності, але і в житті.

30 липня, середа, 4-й місячний день (до 9:29, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Діві.

Цей день теж цілком сприятливий для стрижки і для фарбування. Однак не варто надмірно «креативити», а також повертатися в той образ, який здавався вам вдалим кілька років тому — повторення ні до чого доброго не приведе.

Зате рекомендується прислухатися до порад близьких родичів, особливо — батьків. Не виключено, що вони абсолютно точно підкажуть вам, яка зачіска підійде вамбольше інших.

31 липня, четвер, 5-й місячний день (до 10:35, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогодні ще один сприятливий день для візиту в салон. Однак при цьому не варто експериментувати і різко змінювати звичний для вас образ, робити креативне фарбування та проводити процедури, з якими ви ще не стикалися.

Крім того, дайте волоссю дихати — не обтяжувати їх укладань і протягом дня ретельно расчешіте3-4 рази, струшуючи і провітрюючи кожну прядку.

Похожие темы