Календар стрижок на липень 2015

26 Янв, 2015

Календар стрижок на липень 2015

У липні ми намагаємося повною мірою насолодитися влітку і сонцем — їдемо на море, проводимо час біля дачного ставка або регулярно відвідуємо міські пляжі. Ми купатися і загоряти, валяємося на піску або на траві, граємо в пляжний волейбол і під фрісбі.Нам добре, ми задоволені, але якась частина нас просто стогне від впливу того середовища, яку аж ніяк не можна назвати звичною і сприятливою. Звичайно, мова йде про наших волоссі.

Для них прямі сонячні промені, пісок, пил і сумнівної якості вода є тими дратівливими факторами, які не сприяють здоров’ю і красивому зовнішньому вигляду. Тому перукарі рекомендують захищати локони за допомогою екранування і засобів з UV-фільтрами, частіше робити зволожуючі маски і обов’язково після відвідування пляжу мити голову.

І, природно, перед тим, як стригтися, робити фарбування і проводити домашні профілактичні, лікувальні та відновлювальні процедури, варто заглянути в наш місячний календар стрижок на липень 2015 року. Тоді ваші волосся завжди будуть виглядати чудово, а ваші маніпуляції по догляду за ними принесуть найбільшу користь.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що перша половина дня чудово підходить для будь-яких маніпуляцій з волоссям, а протягом другої локони навіть чіпати не рекомендується без особливої ​​необхідності, більш того, по можливості голову бажано взагалі прикрити хусткою, капелюхом або панамою.

Для наочності розберемо 23 липня 2015: до 13:31 (час московський) можна кардинально змінити зачіску і колір волосся, спробувати якісь нові салонні процедури, зробити іонізацію. Все це принесе вам удачу, а вашим локонам — здоров’я. Але після 13:31 краще навіть не розчісуватися зайвий раз, не кажучи вже про щось більш радикальне, оскільки будь-який вплив на волосся загрожує порушенням їх структури, неприємностями і головними болями.

Як доповнення до нашого місячним календарем стрижок пропонуємо вам невеликий бонус:

  • Кращі дні для манікюру та педикюру: 3, 4, 19, 20, 21 (до 17:22), 31 липня.
  • Кращі дні для епіляції: 10, 11 липня.
  • Дні, коли категорично не рекомендується робити манікюр, педикюр і епіляцію: 1, 5, 9, 15, 23, 29 (після 19:47), 30 липня.

24.06.2015 00:00

Похожие темы