Календар стрижок на листопад 2013

02 Дек, 2014

Календар стрижок на листопад 2013

Листопад — найтемніший місяць в році, організм страждає від нестачі сонячного світла, він піддається стресу, і це негативно відбивається на волоссі. Вони починають ще більше сіктися, ламатися і випадати. Щоб уникнути подібних неприємностей перукарі рекомендують частіше проводити лікування, харчування, зволоження, іонізацію й ламінування.

Однак для того, щоб ефект від будь-яких процедур, а також від стрижки і від фарбування був оптимальним, перед походом в перукарню звіртеся з нашим місячним календарем стрижок на листопад 2013 року. І тоді ваше волосся точно залишаться здоровими, блискучими і шовковистим навіть у самі непогожі дні.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що ранкові години абсолютно не підходять для візиту до майстра, зате стрижка, зроблена після полудня, принесе виключно благо і вам, і ваші волоссю.

Для наочності розберемо 5 листопада 2013. До 10:53 (час московський) стригтися не рекомендується — можна збити позитивну програму на весь місячний місяць. Зате після 10:53 день стає цілком сприятливим для відвідування перукарського салону і для експериментів зі своїм образом. Більше того, стрижка залучить у ваше життя любов і яскраві враження.

Перша декада листопада

1 листопада, п’ятниця 27-й місячний день (до 5:43, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогодні цілком підходящий день для стрижки, рекомендуються також процедури по іонізації і ополіскування на основі трав, які ростуть високо в горах. Зміна способу теж надасть вельми сприятливий вплив і на ваше волосся, і на ваше життя в цілому. Крім того, оновлення іміджу посилить вашу інтуїцію. Однак при цьому уникайте фарбування у важкі, похмурі тони — в чорний і в темний каштан, це загрожує появою негативних думок.

2 листопада, субота, 28-й місячний день (до 7:01, пізніше орієнтуйтеся на 29-й і 30-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні нейтральний день для відвідування перукарні. Якщо дуже треба, то стрижіться і забарвлює волосся, шкоди це не принесе. Однак рекомендується прислухатися до свого внутрішнього голосу і слідувати його підказкам, а ось порад оточуючих краще не довіряти — це призведе до незадовільного результату.

3 листопада, неділю, 29-й місячний день до 8:20, 30-й місячний день (до 16:50, пізніше орієнтуйтеся на 1-й місячний день), Молодик, кільцеве повне сонячне затемнення, Місяць у Скорпіоні.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки — мало того, що можна «зістригти» здоров’я та удачу, так ще й відновлюватися ви будете дуже довго; а фарбування закріпить у вашому житті проблеми, з якими ви зараз намагаєтеся розібратися. Тому по можливості уникайте будь-яких перукарень процедур, у тому числі і поживних масок — вони теж зіграють роль «закріплювача» неприємностей.

4 листопада, понеділок, 1-й місячний день (до 9:39, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Ще один невідповідний день для відвідування перукаря. Зате він просто створений для того, щоб почати планувати свій майбутній образ, вибирати стрижку і колір, а також загадувати, чого ви чекаєте від змін в своїй зовнішності. Наприклад, можна «намріяла» собі пристрасну любов.

5 листопада, вівторок, 2-й місячний день (до 10:53, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Цей день теж не підходить для стрижки і для фарбування. Зате ви можете записатися до майстра і, як і напередодні, продумати, що ви хотіли б бачити у себе на голові.

6 листопада, середа, 3-й місячний день (до 11:58, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Сьогодні відмінний день для всіх перукарень процедур. Стрижка гарячими ножицями приверне у ваше життя взаємну любов, позитивні емоції і захоплюючі подорожі, а фарбування в новий для вас колір допоможе позбутися якихось старих проблем. Крім того, рекомендуються теплі маски для волосся і будь-які види як довготривалою, так і короткострокової завивки.

Що ще почитати на цю тему?

  • Модні зачіски осінь-зима 2013-2014
  • 10 косметичних новинок жовтня
  • Модні зачіски для волосся середньої довжини

7 листопада, четвер, 4-й місячний день (до 12:52, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Козерозі.

У цей день від відвідування салону краще утриматися — стрижка чревата проблемами в діловій сфері, а фарбування може викликати алергію. Зате дуже сприятливі різного роду обгортання для волосся і живильні маски на основі рослинних компонентів і мінералів. Головне, проводите ці процедури в домашніх умовах.

8 листопада, п’ятниця, 5-й місячний день (до 13:35, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Ще один день, коли від походу в перукарню рекомендується утриматися — волосся після стрижки і після фарбування стануть більш ламкими. Зате сьогодні дуже підходящий момент для складання трав’яних сумішей для лікувальних масок і для обполіскувань.

9 листопада, субота, 6-й місячний день (до 14:08, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні відмінний день для стрижки і для фарбування. Більше того, навіть якщо ви не збираєтеся в перукарню, то вдома подровняйте хоча б кінчики волосся — це посприяє оновленню вашої власної енергії і приверне до вас енергію Космосу. Ви зможете скинути з себе негатив, а натомість отримаєте заряд бадьорості та оптимізму.

До того ж дані місячну добу чудово підходять для прояву вашої власної фантазії, але при цьому від кардинальної зміни іміджу краще утриматися.

10 листопада, неділя, 7-й місячний день (до 14:36, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Водолії.

Цей день несприятливий для відвідування салону — стрижка чревата проблемами у всіх сферах вашого життя, особливо може постраждати здоров’я. Крім того, дані місячну добу досить провокаційні, тобто ви запросто піддастеся на вмовляння майстра «спробувати щось новеньке», а в результаті станете власницею абсолютно неприйнятною для вас зачіски.

Похожие темы