Календар стрижок на лютий 2013

Календар стрижок на лютий 2013

28 Июл, 2014

Календар стрижок на лютий 2013

Ті, хто давно співвідносять своє життя з фазами Місяця, знають, що на зростаючу Місяць волосся росте швидше, а на спадаючу — всі процеси в організмі сповільнюються. І як є сприятливі і несприятливі дні для відповідальних справ, для прийняття важливих рішень і для весілля, так існують вони і для будь-яких маніпуляцій з волоссям.

Якщо ви хочете позбутися від нагромадилося негативу, то стрижіться на спадаючу Місяць, а якщо, навпаки, мрієте щось залучити в своє життя, то вирушайте в перукарню на зростаючу.

Під час входження Місяця в чергову фазу краще взагалі залишити голову в спокої, інакше можна накликати на себе неприємності і хвороби. Докладніше про те, коли, згідно місячним календарем, рекомендується і не рекомендується стригтися в цьому місяці, читайте в нашому Календарі стрижок на лютий 2013 року. Також ви можете завантажити шпалери для робочого столу з календарем сприятливих для стрижки днів.

Перша декада лютого

1 лютого, п’ятниця, триває 21-й місячний день, Місяць у Терезах.

Цей день добре підходить для експериментів зі своїм іміджем. Можна дозволити собі те, на що раніше не вирішувалися — сміливі колірні рішення у забарвленні, кардинально коротку стрижку або, навпаки, капсульне або стрічкове нарощування. Головне — довірити себе майстру, якого ви добре знаєте, і який розуміє вас з півслова. Тоді ваші експерименти будуть вдалими і принесуть вам масу приємних відчуттів, піднімуть настрій і зроблять вас ще більш привабливою.

2 лютого, субота, 21-й місячний день (до 00:02, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні теж хороший день для сміливих експериментів, однак, треба чітко розуміти, для чого вам це потрібно. Чи хочете ви привернути увагу симпатичного вам чоловіки, просунутися по кар’єрних сходах або приманити до себе удачу. Образ, обраний відповідно до ваших цілями, стане вам надійним помічником. Але не забудьте конкретно пояснити майстру, чого ви від нього хочете — помилки в цей день не прощаються.

3 лютого, неділя 22-й місячний день, (до 1:21, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), 4-а чверть, Місяць у Скорпіоні.

Якщо хочете освіжити сприйняття життя — вирушайте в перукарню. Нова оригінальна стрижка допоможе подивитися на світ під нестандартним кутом. Однак від фарбування волосся в незнайомий колір сьогодні краще утриматися — якщо він погано підійде вам, то й на оточуючих ви будете дивитися похмуро і з підозрою. Зате для підфарбовування коренів і для легкого мелірування день сприятливий і безпечний. Хороший він також і для карвінгу.

4 лютого, понеділок, 23-й місячний день (до 2:39, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Цей день не дуже сприятливий для відвідування перукарні — роздратування, провоковане подібним становищем Місяця, може стати причиною зіпсованої стрижки або невдалої фарбування. Будь-яка дрібниця викличе ваше невдоволення, і воно передасться майстру. Більше того, вважається, що той, хто стрижеться в 23-й місячний день, притягує до себе хвороби і нервові зриви.

5 лютого, вівторок, 24-й день (до 3:54, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Що ще почитати на цю тему?

  • Як влаштувати spa будинку
  • Медові маски для зміцнення волосся
  • Як доглядати за волоссям взимку

Сьогодні візит в салон краще відкласти. Займіться волоссям будинку — зробіть лікувальну або зміцнюючу маску, потім проведіть легкий масаж голови. Інгредієнти для маски краще використовувати натуральні, змішані в домашніх умовах. Підберіть ті, які підходять для вашого типу волосся.

6 лютого, середа 25-й місячний день (до 4:59, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Якщо хочете найближчим часом здійснити подорож, то відправляйтеся сьогодні в перукарню і зробіть стрижку (зачіску), що асоціюється у вас з країною вашої мрії. Крім того, стрижка, зроблена в цей день, сприятиме зміні роботи або місця проживання. Якщо ви не збираєтеся нічого змінювати, то від відвідування салону краще утриматися.

7 лютого, четвер, 26-й місячний день (до 5:52, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Сьогодні абсолютно невідповідний для стрижки та для фарбування день, особливо якщо ви досить рідко відвідуєте перукаря. Зміна звичного вигляду може викликати негативні зміни в житті.

8 лютого, п’ятниця 27-й місячний день (до 6:34, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Водолії.

Ще один день, коли від візиту в салон краще утриматися. Сьогодні взагалі не рекомендується дивитися у дзеркало. Крім того, існує ймовірність, що навіть якщо ви вийдете від майстра, цілком задоволені результатом, то вже наступного дня вас накриє хвиля розчарування.

9 лютого, субота, 28-й місячний день (до 7:07, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні відмінний день для стрижки. Навіть якщо ви недавно відвідували перукаря, рекомендується підрізати кінчики волосся — таким чином ви позбавитеся від негативної енергії. Від експериментів, фарбування волосся і від довготривалої завивки краще утриматися — так ви закріпіть в своєму житті те, що хотіли б залишити в минулому.

10 лютого, неділя, 29-й місячний день (до 7:33, пізніше орієнтуйтеся на 30-й і 1-й місячний день), Молодик, Місяць у Водолії.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки і фарбування волосся. Згідно традиційної астрології, обрізати волосся в цей день значить вкорочувати життя. Однак, як і весь організм, волосся в Молодик потребують турботи і догляду. Не перевантажуйте їх шпильками і шпильками, а побалуйте живильної маскою або вдайтеся до технології іонізації.

Похожие темы