Календар стрижок на лютий 2014

24 Ноя, 2014

Календар стрижок на лютий 2014

У лютому для багатьох жінок виглядати надзвичайно особливо важливо. День святого Валентина, День захисника Вітчизни — в ці свята так хочеться бути чарівною. І, природно, представниці прекрасної статі відправляються в салон краси, не забуваючи і про відвідування перукаря.

Однак для того щоб «наведення лоску» не стало причиною неприємностей і розчарування, варто звіритися з місячним календарем. Він підкаже вам, в які дні стрижка буде вдалою, а в які вона небажана або взагалі небезпечна.

Читайте наш календар стрижки волосся на лютий 2014 року і підбирайте найбільш підходящий час для візиту до майстра. І тоді перукарні процедури подарують вам не тільки красиві і здорові волосся, але ще й удачу, любов і матеріальне благополуччя.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто, число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що перша половина дня прекрасно підходить для стрижки, а в другій половині похід в салон може призвести до непередбачуваних і неприємних наслідків.

Для наочності розберемо 13 лютого 2014. До 17:16 (час московський) — ідеальний момент для стрижки, волосся після неї будуть виглядати просто дивовижно, а на метафізичному рівні ви зможете приманити і любов, і яскраві враження. Але після 17:16 будь-які маніпуляції з волоссям загрожують виникненням нездорової залежності — від якоїсь людини, від звичок або від обставин.

Перша декада лютого

1 лютого, субота, 2-й місячний день (до 9:33, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні несприятливий день для стрижки та окрашіванія.Зато він відмінно підходить для того, щоб підібрати вдалий час для відвідування перукарні і записатися до майстра. Крім того, рекомендуються романтичні зачіски, а також поживні та лікувальні маски на основі водоростей.

2 лютого, неділя, 3-й місячний день (до 9:57, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Рибах.

Ще один невідповідний день для активних маніпуляцій з волоссям. Стрижка чревата раптовими проблемами в справах і застоєм у важливому для вас проекті. Продовжуйте поживні та лікувальні процедури.

3 лютого, понеділок, 4-й місячний день (до 10:20, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Овні.

І знову від візиту в салон рекомендується утриматися. Велика ймовірність виникнення алергічних реакцій і опіків. Тому навіть у домашніх умовах не варто травмувати волосся надмірно гарячим повітрям фена, плойкаміі утюжками. Скористайтеся холодними методами укладання.

4 лютого, вівторок, 5-й місячний день (до 10:43, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Овні.

Ще один несприятливий день для стрижки, фарбування і інших перукарських процедур. Крім того, не рекомендується змінювати своєму повсякденного стилю — НЕ експериментуйте з новими укладаннями, але при цьому знову утримайтеся від використання фенів, щипців для завивки і прасок для випрямлення волосся.

5 лютого, середа, 6-й місячний день (до 11:07, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні цілком сприятливий день для стрижки та фарбування. Однак при цьому уникайте експериментів, віддайте перевагу класичним формам і натуральним кольорам. Якщо збираєтеся зробити мелірування або колорування, то вибирайте діхромние (двокольорові) варіанти. Крім того, успішною буде процедура нарощування волосся.

До речі, якщо ви любите парфум з деревними або з квітковими нотками, то зараз якраз відповідний момент для того, щоб придбати флакончик нових духів (або туалетної води).

6 лютого, четвер, 7-й місячний день (до 11:34, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Тельці.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки — разом з отстріженнимі волоссям ви можете «позбутися» і від своєї фінансової удачі. Не варто займатися і фарбуванням — будь-які фарби можуть повести себе самим непередбачуваним чином, і ви в результаті отримаєте, наприклад, не блонд, а фіолетовий, рожевий або навіть коричневий.

7 лютого, п’ятниця, 8-й місячний день (до 12:05, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні відмінний день для стрижки, а сміливі експерименти навіть рекомендуються. Правда, не варто створювати на голові великовагові конструкції, віддайте перевагу легкості і легкості.

Крім того, навіть якщо ви не збираєтеся в перукарню, підстрижіть вдома хоча б кінчики — так ви позбавитеся і від негативної енергії, і від поганого впливу оточуючих. Для фарбування теж вельми підходящий момент, проте в чорний колір краще не фарбуватися.

8 лютого, субота, 9-й місячний день (до 12:42, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки. Разом з волоссям ви можете «зістригти» те, що робить ваше життя легкої і чудовою. Крім того, ви легко спровокуєте конфлікти з оточуючими, не зумієте домовитися з тими, з ким у вас намічені важливі переговори. Від фарбування теж краще утриматися — воно загрожує тим, що ви потрапите під вплив неблагонадійних особистостей.

9 лютого, неділя, 10-й місячний день (до 13:25, пізніше орієнтуйтеся на 11-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні просто чудовий день для будь-яких перукарень процедур. Ви будете сповнені ідей і зможете зважитися навіть на самі сміливі експерименти. Не відмовляйте собі в задоволенні приміряти новий образ, прислухайтеся до себе і слідуйте за своєю фантазією і за своїми відчуттями.

Успішним виявиться багатобарвне колорування і каліфорнійське мелірування, а також використання техніки «балаяж» (фарбування омбре, в тому числі і яскравими відтінками). Крім того, рекомендується процедура іонізації.

Якщо ж ви не плануєте візит до майстра, то вдома насичуйте волосся киснем — розчісуйте їх, піднімаючи пасма і як би провітрюючи їх. Це не тільки поліпшить їх структуру, а й притягне до вас легкість і удачу.

10 лютого, понеділок, 11-й місячний день (до 14:15, пізніше орієнтуйтеся на 12-й місячний день), Місяць у Раку.

Цей день підходить для стрижки виключно в тому випадку, якщо ви збираєтеся стригтися дуже коротко. Фарбування ж не забороняється, тільки будьте акуратніше з барвниками і не збільшуйте на свій розсуд час фарбування, інакше колір вийде набагато інтенсивніше, ніж ви очікували.

Похожие темы