Календар стрижок на серпень 2013

21 Ноя, 2014

Календар стрижок на серпень 2013

Волосся — показник стану всього нашого організму. Якщо вони раптом починають сіктися, ламатися або випадати, значить, в нашому фізичному або психологічному здоров’ї не все добре. Проте буває й так, що проблеми, пов’язані з волосяним покривом, провокує не початок якогось захворювання, а несвоєчасний візит в перукарню.

Подбайте про красу вашого волосся, виберіть правильну місячний день для походу до перукаря за допомогою нашого календаря стрижок на серпень 2013 року.

Але для початку за традицією пояснимо, як користуватися календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо день закінчується, наприклад, в годину ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати.

Для наочності розберемо 1 серпня 2013: до 0:54 (час московський) стригтися не варто, це навіть може бути небезпечно, зате, починаючи з 0:55, день стає надзвичайно сприятливим для відвідування перукарні.

Перша декада серпня

1 серпня, четвер, 23-й місячний день (до 0:54, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки і для інших маніпуляцій з волоссям. По можливості залиште їх вільними, вони самі візьмуть з навколишнього середовища все, що їм потрібно. Небажано робити пучки і користуватися сильними фіксують засобами і тугими резинками.

2 серпня, п’ятниця 24-й місячний день (до 1:35, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Цей день відмінно підходить для кардинальної зміни іміджу. Сприятливі всі перукарні процедури. Стрижіться, забарвлює волосся, міняйтеся так, як вимагає ваше самовідчуття, підійдіть до цього процесу творчо. Будь експеримент виявиться вдалим, а зміни в вашому вигляді спровокують активні, а головне — позитивні зміни у всій вашому житті. Стрижка, зроблена сьогодні, додасть вам легкості, тому навіть якщо ви не збираєтеся відвідувати майстра, подрежьте хоча б кінчики.

3 серпня, субота, 25-й місячний день (до 2:23, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Раку.

Сьогодні не дуже сприятливий день для відвідування перукарні. Стрижка чревата нервовим зривом, особливо якщо вас не задовольнить результат. Зате дані місячну добу відмінно підходять для домашнього фарбування відросло коріння, поживних масок на основі водоростей, а також для сеансу довгого, неквапливого розчісування. Проведіть по волоссю щіткою не менше 100 разів, це допоможе зробити їх більш здоровими і блискучими і поліпшить кровообіг шкіри голови.

4 серпня, неділю, 26-й місячний день (до 3:18, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Раку.

Цей день абсолютно не підходить для візиту в перукарню. Стрижка чревата сварками з тими, з ким ви найчастіше спілкуєтеся, а фарбування закріпить проблеми, від яких ви мрієте позбутися. Краще займіться волоссям будинку — зробіть живильну маску з блакитної глини або самостійно проведіть масаж голови.

5 серпня, понеділок, 27-й місячний день (до 4:19, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні теж краще відкласти похід до перукаря. Стрижка в цей день може привести до проблем не лише із зовнішнім виглядом волосся, але і з вашою самооцінкою. Фарбування же загрожує опіками і появою алергії. Зате рекомендується релаксуючий масаж за допомогою спеціального силіконового пристосування.

6 серпня, вівторок, 28-й місячний день (до 5:25, пізніше орієнтуйтеся на 29-й і 1-й місячний день), Місяць у Леві.

Цей день чудово підходить для будь-яких перукарень процедур. Рекомендується стрижка гарячими ножицями, завивка — хімічна або карвінг, фарбування в золотисті, руді, червоні і світло-каштанові тони. Вдалою виявиться і кардинальна зміна іміджу. Головне — заздалегідь продумайте те, чого хочете бачити у себе на голові, і докладно розкажіть про це майстра; а потім розслабтеся і отримуйте задоволення.

7 серпня, середа, 29-й місячний день до 1:51, 1-й місячний день до 6:33 (пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Молодик, Місяць у Леві.

Сьогодні абсолютно невідповідний день як для стрижки, так і для фарбування. Разом з волоссям можна втратити й здоров’я, і ​​удачі, і грошей, а замість цього «приманити» у своє життя малозрозумілі неприємності. Зате рекомендується побалувати свою «шевелюру» ополіскування водою, настояної на сріблі — так ви змиєте негатив, що накопичився за період спадною Місяця.

8 серпня, четвер, 2-й місячний день (до 7:42, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Діві.

Що ще почитати на цю тему?

  • Чутлива шкіра голови — вирішення проблеми
  • Як зробити волосся об’ємнішим
  • Як зберегти колір волосся надовго

Цей день теж несприятливий для стрижки та фарбування. Продовжуйте живити і зволожувати волосся, використовуйте натуральні інгредієнти. Особливо корисні трави, зібрані в тому регіоні, в якому ви живете, і продукти, які виробляють у вашій місцевості. Можна застосовувати настрої і відвари з ромашки або кропиви, маски з кислого молока або нерафінованої олії.

9 серпня, п’ятниця, 3-й місячний день (до 8:54, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні цілком підходящий день для стрижки — ви зможете приманити в своє життя серйозні грошові потоки. Однак від експериментів краще утриматися — вони навряд чи будуть вдалими. Не варто також робити креативні зачіски і фарбуватися в неприродно яскраві кольори. Для фарбування краще використовувати натуральні відтінки — шоколад, русявий, пшеничний і т.п.

10 серпня, субота, 4-й місячний день (до 10:06, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Терезах.

Чудовий день для візиту в перукарню. Зроблена сьогодні стрижка позбавить вас від назріваючих неприємностей, допоможе визначитися з планами на майбутнє і знайти душевну рівновагу. Однак для експериментів і раніше час невдалий. Залишайтеся в своєму образі і уникайте будь-яких стресів. Якщо ж ви мрієте про щось новенькому, то вибирайте для відвідування майстра інший момент.

Похожие темы