Календар стрижок на серпень 2014

25 Ноя, 2014

Календар стрижок на серпень 2014

Літо триває, а значить, і раніше яскраво світить сонце вабить цілюща прохолода води. Відповідно, і наше волосся все так само вимагають особливого догляду — захисту від ультрафіолету, піску та пилу, додаткового зволоження, обробки посічених кончіковс допомогою спеціальних засобів або хоча б ножиць.

У серпні перукарі радять використовувати для фарбування виключно щадні барвники, а тим, хто зараз «носить» свій природний колір, взагалі поки утриматися від застосування фарби для волос.Кроме того, бажано, принаймні, раз на тиждень робити живильні Маскіна основі натуральних продуктів . Не варто забувати і про такі корисні процедурах як іонізація, екранування й ламінування.

І, головне, перед відвідуванням перукарського салону і перед проведенням домашніх процедур загляньте на Passion.ru в місячний календар стрижки на серпень 2014 року. Тоді ваші волосся завжди будуть красивими і здоровими.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що перша половина дня чудово підходить для відвідування перукарського салону, а після обіду волосибез особливої ​​потреби краще не чіпати, і вже, тим більше, не стригти, так як це загрожує виникненням серйозних проблем.

Для наочності розберемо 3 серпня 2014. До 14:02 (час московський) стрижка не тільки поліпшить здоров’я волосся, але і зробить вас сексуальніше. Але після 14:02 будь перукарні процедури, крім пітаніяі зволоження, протипоказані, оскільки вони негативно позначаться і на самопочутті, і на протязі ваших справ.

Перша декада серпня

1 серпня, п’ятниця, 6-й місячний день (до 11:43, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогодні відмінний день для відвідування перукарського салону. Стрижка не тільки прикрасить вас, але і в деякому роді зробить вас спокійніше і мудріше. Головне, заздалегідь продумайте форму і колір майбутньої зачіски, і не відступайте від початкового задуму. Для експериментів дані місячну добу не підходять.

2 серпня, субота, 7-й місячний день (до 12:52, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), Місяць у Терезах.

Цей день теж вельми сприятливий для візиту до перукаря. Однак при цьому не варто робити креативну стрижку і при фарбуванні експериментувати з надмірно яскравими тонами. Зате вдалою буде процедура іонізації. Якщо ж не збираєтеся сьогодні в салон, то вдома розчешіть волосся дерев’яною расческой75, а краще — 100 разів, піднімаючи і провітрюючи пасма.

3 серпня, неділю, 8-й місячний день (до 14:02, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні цілком підходящий день для стрижки — вона зробить вас сексуальнееі благотворно вплине на структуру волосся, а також допоможе оновити енергію. Фарбування щадними барвниками теж буде вдалим. Однак при цьому варто утриматися від хімічної завивки, від інтенсивного освітлення і від використання гарячих ножиць — велика ймовірність термічних і хімічних опіків.

4 серпня, понеділок, 9-й місячний день (до 15:12, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Скорпіоні.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки і для фарбування. Взагалі не дозволяйте нікому торкатися до вашого волосся, вони в дані місячну добу занадто сприйнятливі до чужої негативної енергії. Крім того, рекомендується ввечері зробити ополіскування водою, настояної на сріблі, або відваром звіробою.

5 серпня, вівторок, 10-й місячний день (до 16:22, пізніше орієнтуйтеся на 11-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Сьогодні цілком підходящий день для відвідування салону. Стрижка притягне до вас любов, яскраві враження, корисні знайомства. Крім того, рекомендуються такі процедури як легка завивка (карвінг), ламінування або глазурування, лікувальні і живильні маски на основі трав.

6 серпня, середа, 11-й місячний день (до 17:29, пізніше орієнтуйтеся на 12-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Цей день теж сприятливий для візиту до перукаря. Вітаються сміливі експерименти і кардинальна зміна іміджу. Однак при цьому знову рекомендується утриматися від стрижки гарячими ножицями, від хімічної завивки і осветленія.Зато досить ефективними будуть будь лікувальні та відновлювальні процедури.

7 серпня, четвер, 12-й місячний день (до 18:28, пізніше орієнтуйтеся на 13-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки — вона негативно позначиться на структурі волосся. Від фарбування ж шкоди не буде, особливо якщо ви скористаєтеся щадними або природними барвниками. Крім того, рекомендуються живильні маски на основі гірських трав і массажголови з використанням мінералів.

8 серпня, п’ятниця, 13-й місячний день (до 19:19, пізніше орієнтуйтеся на 14-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Ще один невідповідний день для стрижки, від фарбування теж краще утриматися. Продовжуйте живити волосся і шкіру голови, бажано, за допомогою теплих обгортань, і проведіть ще один сеанс масажу, на цей раз — акупунктурного (точкового).

9 серпня, субота, 14-й місячний день (до 20:01, пізніше орієнтуйтеся на 15-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні відмінний день для відвідування салону. Стрижка додасть вам зовнішньої привабливості, притягне до вас удачу, нових цікавих людей і сприятливі обставини, які посприяють досягненню якоїсь важливої ​​для вас цілі. Фарба для волосся ляже рівно і надовго збереже яскравість. Крім того, рекомендуються тривалі розчісування масажною щіткою і процедура по іонізації.

10 серпня, неділю, 15-й місячний день (до 20:35, пізніше орієнтуйтеся на 16-й місячний день), Повний місяць, Місяць у Водолії.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки та фарбування, зате вельми ефективними будуть будь лікувальні процедури.Отдайте перевагу органічним засобам.

Друга декада серпня

11 серпня, понеділок, 16-й місячний день (до 21:04, пізніше орієнтуйтеся на 17-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні ще один невідповідний день для візиту до перукаря. Варто утриматися і від використання важких укладань, а також від миття головичрезмерно гарячою водою. Займіться активним зволоженням волосся за допомогою мінеральних або термальних обполіскувань.

12 серпня, вівторок, 17-й місячний день (до 21:30, пізніше орієнтуйтеся на 18-й місячний день), Місяць у Рибах.

Цей день теж несприятливий для стрижки та фарбування. Продовжуйте зволожувати волосся. Крім того, можна зробити легку живильну маску на основі фруктових провести лікувальні процедури.

13 серпня, середа, 18-й місячний день (до 21:55, пізніше орієнтуйтеся на 19-й місячний день), Місяць у Овні.

Сьогодні також невідповідний день для візиту до перукаря. Крім того, утримайтеся від використання фена, щипців для завивки і прасок для випрямленія.Не варто обтяжувати волосся муссами і гелями і користуватися лаком для жорсткої фіксації.

14 серпня, четвер, 19-й місячний день (до 22:20, пізніше орієнтуйтеся на 20-й місячний день), Місяць у Овні.

Цей день теж не підходить для стрижки, фарбування, використання пристосувань для гарячої укладання і важких укладань. Крім того, утримайтеся від створення зачісок, які тримаються на шпильках, гострих шпильках і гребнях- велика ймовірність травм або подряпин, які довго не загояться.

15 серпня, п’ятниця 20-й місячний день (до 22:46, пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні ще один несприятливий день для відвідування салону. Однак якщо ви зможете записатися до майстра на п’ятницю після 19:57, то цілком можна і постригтися, і зробити окрашіваніе.Поздній вечір вельми підходить для будь-яких перукарень процедур.

16 серпня, субота, 21-й місячний день (до 23:15, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), Місяць Тельці.

Цей день відмінно підходить для стрижки, фарбування і хімічної завивки з використанням липидно-протеїнового комплексу. Однак при цьому не варто експериментувати, міняти імідж, фарбуватися в агресивно-яскраві тони і робити креативні зачіски- все це негативно відіб’ється на вашому реноме.

17 серпня, неділя 22-й місячний день (до 23:49, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), 4-а чверть, Місяць у Тельці.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для відвідування перукарського салону. Стрижка та фарбування негативно вплинуть на здоровьене тільки волосся, але і всього організму. Однак при цьому рекомендуються лікувальні процедури для посічених кінчиків.

18 серпня, понеділок, 23-й місячний день, Місяць у Близнюках.

Ще один дуже несприятливий день для стрижки, фарбування і інших перукарських процедур — це все, як і напередодні, може нашкодити здоров’ю. Більше того, постарайтеся не дуже інтенсивно розчісувати волосся і користуйтеся тільки м’якими щітками і гребінцями з негострими зубцями.

19 серпня, вівторок, 23-й місячний день триває (до 0:28, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні краще утриматися від маніпуляцій з волоссям до 0:28, після цього часу протягом усього вівторка день цілком сприятливий для перукарень процедур. Більше того, вітаються експерименти, легкі повітряні стрижки, карвінг та фарбування в світлі життєрадісні тони.

20 серпня, середа, 24-й місячний день (до 1:14, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Раку.

У середу можна проводити будь перукарні процедури до 12:44. Пізніше бажано обмежитися фарбуванням відросло коріння, допускається також кардинально коротка стрижка, але за умови, що до цього у вас були довгі волоси.В іншому після 1:14 орієнтуйтеся на 25-й місячний день.

Третя декада серпня

21 серпня, четвер, 25-й місячний день (до 2:06, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Раку.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки, однак, як і напередодні, можна підфарбувати коріння і зробити дуже коротку стрижку, якщо ви вирішили обрізати довге волосся. Крім того, рекомендуються живильні маски на основі водоростей.

22 серпня, п’ятниця, 26-й місячний день (до 3:03, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Раку.

Цей день не підходить ні для стрижки, ні для фарбування. Зате вельми ефективними будуть лікувальні Маскіна основі блакитної глини, а також ополіскування дуже насиченою мікроелементами мінеральною водою.

23 серпня, субота 27-й місячний день (до 4:04, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні відмінний день для будь-яких перукарень процедур. Стрижка посприяє виконанню якогось вашого желаніяі приверне у ваше життя нові сприятливі можливості. Крім того, вітаються експерименти, зміна іміджу, креативне фарбування. Правда, краще підбирати колірну гамму з пшеничних, золотистих, рудуватих і шоколадних тонів.

24 серпня, неділю, 28-й місячний день (до 5:08, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Леві.

Цей день теж відмінно підходить для відвідування перукарського салону. Стрижка принесе вам удачу, та й волосся після неї будуть лежати дивовижно, а фарбування в природні тони посприяє підвищенню вашої самооценкі.Однако при цьому краще звертатися до того майстру, до якого ви ходите постійно, і чия робота вас повністю влаштовує.

25 серпня, понеділок, 29-й місячний день до 6:14, 30-й місячний день (до 18:13, пізніше орієнтуйтеся на 1-й місячний день), Молодик, Місяць у Діві.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки та фарбування. Максимум, що можна собі дозволити з перукарень процедур — поживні Маскіна основі злакових.

26 серпня, вівторок, 1-й місячний день (до 7:20, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Місяць у Діві.

Ще один несприятливий день для візиту в салон. Продовжуйте в домашніх умовах живити волосся і шкіру голови.Кроме того, рекомендується для розчісування користуватися тільки м’якими щітками і відмовитися від спиртовмісних укладань.

27 серпня, середа, 2-й місячний день (до 8:26, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні від візиту до перукаря теж краще утриматися. Займіться продумуванням свого майбутнього образу, ретельно обміркуйте всі деталі, погортайте модні журнали або «побродите» по тематичних сайтах. Крім того, можна зателефонувати майстру і записатися на відповідне для вас (і за місячним календарем) час.

28 серпня, четвер, 3-й місячний день (до 9:34, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Терезах.

Цей день цілком сприятливий для відвідування салону. Віддайте перевагу легким повітряним і, головне, симетричним стрижкам, карвінгу або хімічної завівкес протеїнами шовку. Вдалою буде і зміна іміджу, правда, тільки в тому випадку, якщо ви продумаєте свій новий образ заздалегідь і прийдете до перукаря з вже повністю сформованою концепцією. З лікувальних і профілактичних процедур сьогодні рекомендуються трав’яні обгортання і іонізація.

29 серпня, п’ятниця, 4-й місячний день (до 10:42, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогодні дуже підходящий день для стрижки і для фарбування. Однак при цьому утримайтеся від експериментів і не міняйте колір зі світлого на темний — це негативно відіб’ється на вашому психологічному стані. Крім того, не варто орієнтуватися на думку перукаря при виборі форми зачіски і довжини волосся. Краще прислухайтеся до своєї інтуїції.

30 серпня, субота, 5-й місячний день (до 11:51, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні нейтральний день для відвідування салону. Якщо є величезне бажання і немає проблем психологічного характеру — стрижіться і робіть фарбування, але не експериментуйте, а по можливості залишайтеся в звичному для вас образі. Якщо ж з нервами не все гаразд, то краще перенести візит до майстра на більш сприятливий момент.

31 серпня, неділя, 6-й місячний день (до 13:00, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Цей день цілком підходить для стрижки і для фарбування, все це зробить вас привабливіше в очах представників протилежної статі і допоможе вам оновити сексуальну енергію. Однак при цьому обов’язково дочекайтеся повного висихання волосся або їх охолодження після укладання феном — навіть якщо на вулиці спека, будь протяг спровокує простуду. Крім того, сьогодні рекомендуються трав’яні ополіскування і маски з додаванням ефірних масел.

Похожие темы