Календар стрижок на січень 2013

08 Авг, 2014

Календар стрижок на січень 2013

Волосся — прикраса будь-якої жінки. Підібравши правильну зачіску, можна вигідно підкреслити достоїнства і приховати дрібні недоліки. Щоб ваше волосся було сильними і здоровими, а зачіска зберігала форму тривалий час Passion.ru спільно з Анастасією Якуба, VIP-астрологом компанії Astrostar.ru пропонує вашій увазі місячний календар догляду за волоссям. Ви також можете завантажити шпалери на робочий стіл з календарем днів, сприятливих для стрижки.

Перша декада січня

1 січня, вівторок, 19-й місячний день (до 22:06, пізніше орієнтуйтеся на 20-й місячний день), Місяць у Діві.

Це дуже сприятливий день для стрижки. Якщо ви хочете, щоб зачіска довго тримала форму, варто записатися сьогодні в салон краси і підібрати одну з останніх модних зачісок. На спадної Місяці волосся буде повільніше відростати, тому ви зможете блищати в новому вигляді ще довгий час.

2 січня, середа, 20-й місячний день (до 23:20, пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день), Місяць у Діві.

20-й місячний день не дуже підходить для стрижки волосся. Зате в цей період можна спробувати стрічкове нарощування, коли до прикореневій зоні кріпляться тонкі прозорі стрічки волосся за допомогою акрилової клейової основи. Ви зможете здивувати оточуючих своєю розкішною гривою.

3 січня, четвер, 21-й місячний день, Місяць у Діві.

Це вдалий період для стрижки волосся. Можна сміливо експериментувати з будь-якими зачісками: у майстра вийде створити для вас ефектний образ. Це час особливо сприятливо для коротких стрижок: Каре з чіткими прямокутними або овальними лініями, класичний боб або навіть зачіска в стилі гранж.

4 січня, п’ятниця, 21-й місячний день (до 00:36, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогоднішній день також вельми вдалий для стрижки. Наприклад, заплануйте відвідування салону краси на п’ять або шість годин вечора, щоб після можна було зустрітися з друзями і похвалитися новою зачіскою.

5 січня, субота, 22-й місячний день (до 1:54, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Терезах.

Ці добу несприятливі для стрижки. Волосся можуть почати випадати або сіктися. Можливо також відсутність взаєморозуміння з майстром: ви не зможете чітко пояснити, яку зачіску хочете, і в результаті будете розчаровані його роботою.

6 січня, неділя, 23-й місячний день (до 3:14, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні краще нічого не робити з волоссям. Місяць у водному знаку Скорпіона говорить про те, що будь-які процедури можуть завдати шкоди шкірі голови. Якщо у вас довге волосся, зберіть їх у хвіст. По можливості відмовтеся в цей період від миття та сушіння волосся за допомогою фена.

7 січня, понеділок, 24-й місячний день (до 4:36, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Понеділок також не підходить для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Якщо ви звикли вранці сушити волосся феном, сьогодні рекомендується відмовитися від цієї традиції. Краще встати трохи раніше і дати волоссю висохнути самостійно. Для укладання використовуйте віск або бальзам.

8 січня, вівторок, 25-й місячний день (до 5:56, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Це вдалий час для стрижки та укладки. Якщо ви хочете, щоб зачіска довго зберігала форму, сміливо записуйтеся до майстра. Бажаючим підрівняти кінчики волосся, щоб стимулювати їх ріст, варто почекати періоду зростаючого Місяця.

9 січня, середа, 26-й місячний день (до 7:10, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Стрільці.

26-й і 27-й місячні дні дуже сприятливі для відвідування салону краси. Стрижка, яку ви захочете зробити, вигідно виділить вас серед оточуючих, а також посприяє поліпшенню стану волосся.

10 січня, четвер, 27-й місячний день (до 8:12, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Вдалий період для стрижок триває. Зараз можна сміливо експериментувати з будь-якими образами. Запишіться в креативний салон краси, де вам зроблять модну ефектну зачіску. Якщо ви готові до кардинальних змін — вперед!

Похожие темы