Календар стрижок на травень 2013

26 Ноя, 2014

Календар стрижок на травень 2013

Місячний календар відмінно допомагає в нелегкій справі збереження жіночої краси. І якщо користуватися ним з розумом, то можна не тільки отримати чудово виглядають зачіску і здорові, шовковисте і блискуче волосся, але і попутно поправити справи в інших сферах свого життя. Недарма багато магічні ритуали, що проводяться з використанням людських волосся, приурочені до певних місячним добі і фазами Місяця.

Читайте на Passion.ru місячний календар стрижок на травень — і вдалою вам зачіски!

Перша декада травня

1 травня, середа, 20-й місячний день (до 2:08, пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні відмінний день для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Робіть креативну стрижку або оригінальну зачіску, офарблюйте, завивати або просто мийте і розчісуйте волосся 100 разів. Все піде на користь. Ваш настрій покращиться, а оточуючі будуть просто в захваті від вашого вигляду. Мабуть, єдине, від чого варто утриматися — консервативні укладання. Чим незвичніше виявиться ваш образ, тим краще.

2 травня, четвер, 21-й місячний день (до 2:40, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), 4-а чверть, Місяць у Водолії.

Цей день не дуже сприятливий для відвідування салону. У моменти входження Місяця в нову фазу краще нічого не міняти — стрижка та фарбування можуть нашкодити самопочуттю і загальному перебігу життя. Зате цю місячну добу підходять для домашніх процедур, спрямованих на зміцнення, харчування та відновлення волосся. Позитивний ефект дасть і іонізація.

3 травня, п’ятниця, 22-й місячний день (до 3:06, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні цілком підходящий для стрижки день. Однак рекомендується заздалегідь продумати, чого ви хочете — спонтанні рішення приведуть до розчарування результатом. А от якщо ви налаштовані на повну зміну іміджу, то краще віддати перевагу більш сприятливий момент, інакше деякий емоційне напруження змусить вас сумніватися в правильності зробленого вибору.

Зате в тому випадку, якщо ви хочете оновити енергію або у вас тимчасовий застій по частині генерування нових ідей, то підстрижіть хоча б кінчики волосся. Це подарує вам легкість думки і поліпшення самопочуття.

4 травня, субота, 23-й місячний день (до 3:28, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Рибах.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки та фарбування. Разом зі змінами в зовнішності можна залучити і негативні зміни в житті, і проблеми зі здоров’ям. Строго кажучи, в цю місячну добу краще взагалі не давати нікому торкатися до вашій голові, і навіть звичайної гребінцем варто користуватися з обережністю.

5 травня, неділя, 24-й місячний день (до 3:48, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні відмінний день для відвідування перукаря. Можна поекспериментувати із зовнішністю, зробити незвичайну стрижку або спробувати багатобарвне колорування. А якщо під час перукарських процедур буде звучати приємна музика, то маніпуляції з волоссям принесуть особливу користь і стануть чудовим методом релаксації.

Якщо ж ви не збираєтеся стригтися і фарбуватися, то хоча б вимийте голову або зробіть зволожуючу маску — це подарує вам рухливість думок і натхнення.

6 травня, понеділок, 25-й місячний день (до 4:06, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Овні.

Цей день не дуже підходить для стрижки і особливо для якихось більш тривалих процедур. Ваше внутрішнє нетерпіння (або поспішність майстра) може спровокувати важко виправляються огріхи типу «вихопленого» клок волосся або несподіваних змін в кольорі обраної вами фарби.

7 травня, вівторок, 26-й місячний день (до 4:26, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Овні.

Сьогодні ще один несприятливий для стрижки день. Навіть якщо майстер все зробить бездоганно, ви навряд чи залишитеся задоволені результатом. Більше того, ви можете впасти в роздратування і відмовитися оплачувати «халтурно» виконану роботу.

8 травня, середа, 27-й місячний день (до 4:47, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Тельці.

Цей день теж не підходить для відвідування салону. Взагалі, в дані місячну добу краще не дивитися у дзеркало і перенести на інший час всі можливі процедури, пов’язані з поліпшенням зовнішності, так як можна отримати прямо протилежний результат.

9 травня, четвер, 28-й місячний день (до 5:11, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні теж рекомендується утриматися від стрижки волосся. Зате цей день цілком підходить для підфарбовування коренів, для поживних і зволожуючих масок, а також для створення класичних зачісок на довгому волоссі. Трохи консервативності в зовнішності допоможе вам показати начальству або діловим партнерам, що ви надійні, і що на вас можна покластися.

10 травня, п’ятниця 29-й місячний день (до 4:29, пізніше орієнтуйтеся на 1-й і 2-й місячний день), Молодик, кільцеве сонячне затемнення, Місяць у Тельці.

Цей день абсолютно не підходить для всіх перукарень процедур. Особливо не рекомендується робити короткі стрижки і кардинально міняти імідж. Взагалі, в дні затемнень найкраще утриматися від будь-яких змін — як у вигляді, так і в житті. Імовірність помилки і незадовільного результату занадто велика, а розплачуватися і розбиратися з наслідками доведеться дуже довго. Крім того, сьогодні укорочення волосся може негативно вплинути на вашу пам’ять.

Похожие темы