Календар стрижок на травень 2014

27 Ноя, 2014

Календар стрижок на травень 2014

У травні ми активно плетемо коси, робимо хвостики і різноманітні укладання — адже стільки образів потрібно приміряти: пустотлива дівчина на традиційних травневих шашликах, домашня, затишна жінка під час візиту до родичів або до свекрухи, ну і, природно, ділова дама на роботі.

Наші волосся, втомившись від зміни ролей і від великої кількості лаків, мусів і пінок, вимагають додаткового догляду. Не забувайте частіше балувати їх поживними і зволожуючими маскаміі використовуйте засоби з UV-фільтрами для захисту від яскравого весняного сонця.

А перед відвідуванням салону загляньте на Passion.ru в місячний календар стрижок на травень 2014 року і виберіть відповідний момент для перукарень процедур. І тоді ваше волосся будуть здоровими, блискучими і красивими.

За традицією розповімо про те, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в дві або три години ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що ранок зовсім не підходить для стрижки, тому що вона призводить до складнощів і проблем, зате в другій половині дня похід в салон дає відмінні результати і приносить якісь додаткові блага.

Для наочності розберемо 8 травня 2014. До 13:55 (час московський) стригтися не рекомендується, так як у вас можуть початися фінансові труднощі, та й волоссю можна нашкодити. Зате після 13:55 стрижка принесе вам душевну рівновагу і якийсь несподіваний дохід.

Перша декада травня

1 травня, четвер, 2-й місячний день (до 7:10, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні несприятливий день для стрижки та фарбування, зате він прекрасно підходить для креативної розробки вашого майбутнього образу. Подивіться журнали або інтернет-сайти, на яких розміщені модні зачіски цього сезону, подумайте, яка з них буде вам до лиця, підберіть відтінок фарби для волос.І зателефонуйте в салон, щоб записатися до майстра на відповідне для вас (і за календарем) час .

2 травня, п’ятниця, 3-й місячний день (до 7:53, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні відмінний день і для стрижки, і для фарбування. Вітаються експерименти, легкі повітряні зачіски, грайливі локони і багатобарвне мелірування та колорування. Можна не тільки обрізати, а й наростити волосся, наприклад, доповнити образ кількома яскравими пасмами.

3 травня, субота, 4-й місячний день (до 8:43, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Раку.

Цей день абсолютно не підходить для відвідування перукарського салону, так як стрижка може негативно позначитися на психологічному стані і на взаємодії з оточуючими. Зате дані місячну добу вельми сприятливі для лікування, харчування та зволоження волосся і шкіри голови домашніх умовах. Використовуйте народні методи.

4 травня, неділя, 5-й місячний день (до 9:39, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Раку.

Сьогодні сприятливий день для підфарбовування коренів, а от стрижку рекомендується робити тільки в тому випадку, якщо ви вирішили підстригти волосся дуже коротко. Крім того, не варто тестувати нові шампуні, бальзами та укладальні кошти.

5 травня, понеділок, 6-й місячний день (до 10:40, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Леві.

Цей день не підходить для відвідування перукарського салону. Максимум, що можна сьогодні собі дозволити — підстригти кінчики волосся і провести лікувальні процедури. Втім, ви можете самостійно поекспериментувати з укладаннями.

6 травня, вівторок, 7-й місячний день (до 11:43, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні відмінний день для будь-яких перукарень процедур. Правда, якщо збираєтеся зробити фарбування, то використовуйте щадні барвники. В іншому ж — повний карт-бланш. Якщо у вас з’явиться бажання покрасуватися, не відмовляйте собі в цьому задоволенні — чим яскравіше і оригінальніше буде ваш новий образ, тим більше позитивної уваги ви до себе залучите.

Крім того, зроблена сьогодні стрижка благотворно позначиться на здоров’ї вашого волосся, на вашому настрої і на протязі ваших справ.

7 травня, середа, 8-й місячний день (до 12:48, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Леві.

День абсолютно не підходить для відвідування перукарського салону. Стрижка може спровокувати головні болі, підвищену дратівливість і застій у фінансових справах.

8 травня, четвер, 9-й місячний день (до 13:55, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день), Місяць у Діві.

Що ще почитати на цю тему?

  • Як зробити локони на різну довжину волосся
  • Модні зачіски, укладки і аксесуари для волосся
  • 10 правил догляду за волоссям

Ще один несприятливий день для стрижки та фарбування. Ці процедури можуть призвести до фінансових проблем, до конфліктів і до неможливості позбутися тих неприємностей, з якими ви в даний момент намагаєтеся розібратися.

9 травня, п’ятниця, 10-й місячний день (до 15:03, пізніше орієнтуйтеся на 11-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні відмінний день для відвідування перукарського салону. Стрижка благотворно позначиться на вашому фізичному і психологічному стані і притягне до вас грошові потоки з якоїсь несподіваної сторони. Більше того, навіть якщо ви не збиралися стригтися, зріжте хоча б кінчики волосся-це позбавить вас від негативної енергії, і зробить ваші локони більш здоровими.

10 травня, субота, 11-й місячний день (до 16:12, пізніше орієнтуйтеся на 12-й місячний день), Місяць у Терезах.

Ще один сприятливий день практично для всіх перукарень процедур. Хороші результати дадуть ламінування, іонізація, двоколірне мелірування, створення симетричних зачісок. Утриматися ж рекомендується від хімічної завивки і від стрижки гарячими ножицями — і те, і інше загрожує опіками і пошкодженням волосся.

Похожие темы