Календар стрижок на вересень 2013

22 Авг, 2014

Календар стрижок на вересень 2013

Цього року в тренді багатоступінчасті «рвані» стрижки. Вони актуальні і для коротких, і для довгого волосся. З чіткими геометричними лініями змагаються: навмисна недбалість, «художній безлад» і прагнення до природності.

Однак якщо мода «диктує» форму і колір стрижки, то час візиту до перукаря «визначає» Місяць. І часто буває так, що навіть супермодна зачіска виявляється невдалою тільки через те, що її власниця відвідала майстра в невідповідний для цього день.

Хочете, щоб ваше волосся завжди лежали так, як демонструють глянцеві журнали? Тоді читайте місячний календар стрижок на вересень 2013 від Passion.ru!

Але для початку за традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, о другій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати.

Для наочності розберемо 29 вересня 2013: до години ночі стригтися не рекомендується, оскільки це загрожує численними неприємностями, проблемами зі здоров’ям, а також зниженням самооцінки. Зате починаючи з 1:01 (час московський), день стає цілком сприятливим для візиту в перукарню. Більш того, це, мабуть, один з найкращих моментів у цьому місяці для будь-яких маніпуляцій з волоссям.

Крім того, треба сказати, що цього року у вересні варто особливо ретельно вибирати час для стрижки. Справа в тому, що для обрізання волосся підходять лише кілька днів. Так склалася астрологічна тенденція.

Перша декада вересня

1 вересня, неділя, 25-й місячний день (до 2:09, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Раку.

Сьогодні не дуже сприятливий день для візиту в перукарню. Стрижка навряд чи виявиться вдалою, і це спровокує нервовий зрив. Проте дані місячну добу відмінно підходять для підфарбовування коренів в домашніх умовах, а також для живильних масок на основі водоростей.

2 вересня, понеділок, 26-й місячний день (до 3:13, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Леві.

Ще один невідповідний день для відвідування салону. Майстер може надмірно захопитися, і замість того, щоб зробити те, що ви йому замовили, обріже вам волосся практично до мінімальної довжини. Або ви самі вирішите на ультракоротку стрижку, про що згодом будете шкодувати.

Зате цю місячну добу вельми сприятливі для творчих експериментів — спробуйте нову укладку, зачешіться якимось особливим чином, «пограйте» зі своїм виглядом. Головне, робіть все самостійно, не звертайтеся за сприянням до сторонніх людей.

3 вересня, вівторок, 27-й місячний день (до 4:20, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні цілком підходящий день для візиту в перукарню. Однак не варто пильно спостерігати за роботою майстра, інакше ви навряд чи залишитеся задоволені результатом. Краще розслабтеся, закрийте очі і отримуйте задоволення. Крім стрижки рекомендуються зволожуючі маски для волосся, живлення шкіри голови складами на основі меду, ополіскування. Вдалим буде і карвінг, але від фарбування бажано утриматися.

4 вересня, середа, 28-й місячний день (до 5:30, пізніше орієнтуйтеся на 29-й і 30-й місячний день), Місяць у Діві.

Цей день несприятливий для спонтанного відвідування салону, зате якщо ви заздалегідь записалися до майстра і продумали, яку стрижку хочете зробити, то сміливо вирушайте до перукаря. Однак від різкої зміни іміджу краще утриматися. Не виходьте зі звичного для вас способу, інакше довгий час будете відчувати психологічний дискомфорт.

5 вересня, четвер, 29-й місячний день до 6:41, 30-й місячний день до 15:36 (пізніше орієнтуйтеся на 1-й місячний день), Молодик, Місяць у Діві.

Що ще почитати на цю тему?

  • Ламінування волосся в домашніх умовах
  • Чутлива шкіра голови — вирішення проблеми
  • Маски для зволоження і живлення волосся

Сьогодні абсолютно невідповідний день для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Взагалі по можливості не користуйтеся засобами для укладки, гострими шпильками і тугими резинками. Єдине, що можна собі дозволити, — живильну маску на основі рослинних екстрактів.

6 вересня, п’ятниця, 1-й місячний день (до 7:54, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Місяць у Терезах.

Ще один невідповідний день для стрижки і для фарбування. Продовжуйте живити шкіру голови. Сприятливі і процедури з лікування волосся. Крім того, рекомендуються повітряні ванни — це додасть вам легкості.

7 вересня, субота, 2-й місячний день (до 9:08, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогодні краще утриматися від візиту до перукаря. Зате цей день дуже сприятливий для того, щоб записатися до майстра, вибрати стрижку, колір волосся і продумати, які ще процедури ви хотіли б зробити в салоні.

8 вересня, неділя, 3-й місячний день (до 10:24, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогодні відмінний день для будь-яких перукарень процедур. Можна різко змінити імідж, зробити креативну стрижку, поекспериментувати з кольором волосся. Якщо вас щось не влаштовує у вашому житті, відмовтеся від темних відтінків, спробуйте блонд, пшеничний, золотистий.

Якщо у вас довге волосся, створіть симетричну зачіску з двох елементів (дві коси, два хвостики, «ріжки») — це допоможе вам зберегти душевну рівновагу. Крім того, сумістите візит до майстра з відвідуванням парфумерного магазину — цю місячну добу чудово підходять для покупки нових парфумів або туалетної води.

9 вересня, понеділок, 4-й місячний день (до 11:40, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки і для фарбування. Зате рекомендується самостійний розслабляючий масаж голови. Крім того, можна зробити зволожуючу маску для волосся.

10 вересня, вівторок, 5-й місячний день (до 12:56, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Ще один невідповідний день для стрижки — вона спровокує непорозуміння, конфлікти і складності в досягненні поставленої мети. По можливості не давайте нікому торкатися до вашого волосся. Фарбування теж краще не робити, виняток — використання відтінків шампунів і бальзамів.

Похожие темы