Календар стрижок на вересень 2014

04 Дек, 2014

Календар стрижок на вересень 2014

У вересні в моду повертаються довге волосся і, відповідно, різні варіанти укладання й зачіски для довгого волосся. У тренді індіанська, грецька, вінтажна тематика, не забуті і коси, а також звичайні кінські хвости. Втім, для любительок коротких і подовжених стрижок теж знайдуться стильні варіанти — короткі і довгі рвані чубчика, стрижки а-ля Мірей Матьє, всі різновиди бобу, асиметрія з хвилями.

Однак яку б стрижку або зачіску ви не вибрали, важливо, щоб волосся було і виглядали здоровими і блискучими. Для цього мало просто доглядати за ними, потрібно ще й підібрати правильний час для візиту до перукаря і для домашніх процедур. У цьому вам допоможе наш щомісячний місячний календар стрижки. Звіряйтеся з ним перед тим, як зайнятися волоссям, і тоді вони будуть вас тільки радувати.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що весь день сприятливий для будь-яких перукарень маніпуляцій, а ввечері рекомендуються тільки лікувальні процедури або зволоження, так як стрижка і фарбування можуть нашкодити структурі волосся.

Для наочності розберемо 7 вересня 2014. До 19:01 (час московський) можна і стригтися, і робити фарбування — все це сприятливо відіб’ється на здоров’я волосся, допоможе їм стати більш красивими, а на метафізичному рівні притягне до вас позитивні емоції і подарує душевну рівновагу. Але після 19:01 позитивний вплив на ваше існування і на самопочуття нададуть тільки ополіскування і домашні лікувальні маски.

Перша декада вересня

1 вересня, понеділок, 7-й місячний день (до 14:09, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні цілком підходящий день для відвідування перукарського салону. Правда, тільки в тому випадку, якщо ви не перебуваєте в стані стресу і не збираєтеся робити багатобарвне колорування. В дані місячну добу бажано віддати перевагу сексуальним стрижкам і монохромному фарбуванню в спокійні тони.

2 вересня, вівторок, 8-й місячний день (до 15:14, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Стрільці.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки та фарбування — все це негативно позначиться на ваших взаєминах з оточуючими і на зовнішньому вигляді волосся. Бажано утриматися і від гарячої укладання — велика ймовірність опіків.

3 вересня, середа, 9-й місячний день (до 16:15, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Ще один день, коли від стрижки рекомендується утриматися — вона може спровокувати негативні емоції і погіршення загального самопочуття. Для фарбування дані місячну добу теж несприятливі — є ймовірність, що фарба ляже нерівно або не дасть очікуваного відтінку.

4 вересня, четвер, 10-й місячний день (до 17:08, пізніше орієнтуйтеся на 11-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Цей день теж несприятливий для стрижки. Зате хороший результат дасть фарбування в природні тони, а лікування волосся органічними засобами виявиться досить ефективним. Крім того, рекомендується масаж голови кулями з нефриту або амазоніта.

5 вересня, п’ятниця, 11-й місячний день (до 17:53, пізніше орієнтуйтеся на 12-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Сьогодні від стрижки теж краще утриматися, так само як і від хімічної завивки, і від застосування плойки. Фарбування не забороняється, але тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте щадні природні барвники. Продовжуйте лікувати волосся і шкіру голови і проведіть ще один сеанс стоун-масажу.

6 вересня, субота, 12-й місячний день (до 18:30, пізніше орієнтуйтеся на 13-й місячний день), Місяць у Водолії.

Цей день цілком сприятливий для візиту в салон. Стрижка притягне у ваше життя любов, а на практичному рівні зробить ваші волосся більш здоровими і блискучими. Рекомендується віддати перевагу повітряним зачіскам, які не вимагають тривалої укладання. Вдалим буде і карвінг. Якщо збираєтеся робити фарбування, то уникайте чорного і темно-русявого кольору, краще вибрати світлий шоколад або будь-які світлі відтінки.

7 вересня, неділю, 13-й місячний день (до 19:01, пізніше орієнтуйтеся на 14-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні теж цілком підходящий день для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Стрижка подарує вам душевну рівновагу і притягне до вас нові позитивні емоції, а фарбування, зроблене за допомогою натуральних барвників, допоможе вам виглядати молодше. Рекомендуються також тривалі розчісування масажною щіткою і провітрювання пасом або салонна іонізація.

8 вересня, понеділок, 14-й місячний день (до 19:29, пізніше орієнтуйтеся на 15-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні несприятливий день для стрижки та фарбування — все це негативно позначиться на стані волосся. Зате вельми ефективними будуть такі процедури: лікування шкіри голови, ополіскування водою, настояної на сріблі, або відваром ромашки, кропиви або чистотілу, а також живильні маски на основі водоростей.

9 вересня, вівторок, 15-й місячний день (до 19:55, пізніше орієнтуйтеся на 16-й місячний день), Повний місяць, Місяць у Рибах.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки та фарбування — можна пошкодити структуру волосся і отримати отруєння організму, навіть використовуючи звичні та перевірені барвники. Продовжуйте лікувати або живити шкіру голови і доповніть ці процедури легким точковим масажем.

10 вересня, середа, 16-й місячний день (до 20:20, пізніше орієнтуйтеся на 17-й місячний день), Місяць у Овні.

Сьогодні від візиту в салон теж краще утриматися. День несприятливий для стрижки, фарбування, хімічної завивки. Крім того, бажано відмовитися від використання фена, плойки і прасок для випрямлення. Віддайте перевагу холодним способам укладання, а по можливості взагалі знизьте механічний вплив на волосся.

Друга декада вересня

11 вересня, четвер, 17-й місячний день (до 20:46, пізніше орієнтуйтеся на 18-й місячний день), Місяць у Овні.

Ще один невідповідний день для стрижки, фарбування, гарячої та хімічної завивки. Крім того, бажано утриматися від використання спиртовмісних укладань і лаків сильної фіксації.

12 вересня, п’ятниця, 18-й місячний день (до 21:15, пізніше орієнтуйтеся на 19-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні цілком сприятливий день для візиту в перукарський салон. Правда, при цьому рекомендується віддати перевагу класичним стрижки та зачіски, а також натуральним кольорам у фарбуванні. Крім того, постарайтеся нікому не наслідувати — це негативно позначиться на вашому реноме. Якщо зберетеся робити «хімію», то вибирайте хімічну завивку з липидно-протеїновим комплексом. Хороший ефект дасть і ламінування.

13 вересня, субота, 19-й місячний день (до 21:48, пізніше орієнтуйтеся на 20-й місячний день), Місяць у Тельці.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки — вона негативно позначиться не тільки на здоров’я волосся, але і на вашому фінансовому становищі. Від фарбування теж краще утриматися — імовірна інтоксикація організму.

14 вересня, неділя, 20-й місячний день (до 22:26, ​​пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні відмінний день для візиту в салон. Вітаються оригінальні стрижки, креативне фарбування, часткова завивка. Нестандартний підхід до створення іміджу принесе відмінні плоди і допоможе вам істотно розширити коло вашого спілкування. Крім того, рекомендується провести процедуру іонізації або просто провітрити пасма.

15 вересня, понеділок, 21-й місячний день (до 23:10, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Цей день теж прекрасно підходить для відвідування перукаря. Можете сміливо втілювати в реальність самі ризикові ідеї, що стосуються вашого вигляду. Чим екстравагантніше буде обраний вами образ, тим насиченішим і цікавішим ви проведете найближчий місяць. Головне, щоб ваша нова зачіска і колір волосся гармонійно поєднувалися з вашими нарядами.

16 вересня, вівторок, 22-й місячний день, 4-а чверть, Місяць у Раку.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки та фарбування — вони можуть спровокувати хвороби і низку невдач. Зате ефективними будуть всі процедури з лікування та відновленню кінчиків волосся, за винятком, природно, їх обстріганія.

17 вересня, середа, 22-й місячний день триває (до 0:01, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Раку.

Ще один невідповідний день для стрижки, якщо тільки ви не збираєтеся обрізати довге волосся. Зате дані місячну добу цілком сприятливі для підфарбовування коренів в домашніх умовах, а також для поживних і зволожуючих масок.

18 вересня, четвер, 23-й місячний день (до 0:57, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Раку.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки — вона спровокує хвороби, серйозний занепад сил і невдачі у важливих для вас справах. Від фарбування теж краще утриматися — воно негативно позначиться на стані волосся.

19 вересня, п’ятниця 24-й місячний день (до 1:57, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні відмінний день для візиту в салон. Вітаються сміливі експерименти, пишні зачіски, оригінальні стрижки. Для фарбування вибирайте світлі або рудуваті тони. Крім того, стійкий ефект дасть хімічна завивка. Якщо ж у вас є проблеми з волоссям, то користуйтеся моментом — розпочате в дані місячну добу лікування виявиться досить дієвим.

20 вересня, субота, 25-й місячний день (до 3:00, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Леві.

Ще один прекрасний день для відвідування перукаря. Однак від експериментів краще утриматися, а при виборі стрижки і кольору фарби орієнтуватися не на поради майстра і оточуючих, а на своє власне чуття. Крім того, якщо хочете зробити завивку, то віддайте перевагу карвінгу, а не важкою класичної «хімії».

Третя декада вересня

21 вересня, неділя, 26-й місячний день (до 4:04, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні нейтральний день для відвідування салону. Якщо є необхідність — стрижіться і робіть фарбування, тільки будьте готові до того, що навіть ідеальна робота майстра може стати приводом для ваших нарікань. Крім того, в дані місячну добу не рекомендується пробувати нові процедури — вони навряд чи дадуть той ефект, про який вам буде розповідати перукар.

22 вересня, понеділок, 27-й місячний день (до 5:10, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Діві.

Цей день цілком підходить для стрижки та фарбування, особливо якщо ви рідко відвідуєте майстра — волосся буде рости повільно, а фарба надовго збереже первинну яскравість. Крім того, дані місячну добу сприятливі для будь-яких процедур, спрямованих на релаксацію — проведіть сеанс масажу шкіри голови і вушних раковин або зробіть тепле обгортання.

23 вересня, вівторок, 28-й місячний день (до 6:17, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Діві.

Ще один сприятливий день для візиту в салон. Однак при цьому варто утриматися від експериментів, особливо від креативного фарбування. Крім того, по можливості вирушайте до того майстру, з яким ви вже мали справу, і вам все сподобалося. Рекомендуються в дані місячну добу і такі процедури як ламінування або глазурування, масаж з використанням ефірних масел, живильні маски.

24 вересня, середа, 29-й місячний день до 7:24, 30-й місячний день (до 10:14, пізніше орієнтуйтеся на 1-й місячний день), Молодик, Місяць у Терезах.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки та фарбування — все це негативно позначиться і на вашому здоров’ї, і на протязі ваших справ. Максимум, що можна зробити з волоссям — провести процедуру з відновлення кінчиків, природно, без використання ножиць.

25 вересня, четвер, 1-й місячний день (до 8:32, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Місяць у Терезах.

Цей день теж не підходить для стрижки та фарбування. Зате він цілком сприятливий для того, щоб ретельно продумати свій майбутній образ і візуалізувати його. Тоді ваш прийдешній візит в салон дасть саме той результат, на який ви розраховуєте.

26 вересня, п’ятниця, 2-й місячний день (до 9:42, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Ще один невідповідний день для відвідування перукарні. Займіться відновленням, зволоженням і харчуванням волосся. Хороший ефект дадуть маски на основі водоростей та використання мінеральних засобів для зміцнення коренів.

27 вересня, субота, 3-й місячний день (до 10:51, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні нейтральний день для візиту в салон. Якщо у вас немає проблем з нервовою системою, і ви не роздратовані з кожного приводу, то сміливо вирушайте до майстра, стрижіться і робіть фарбування. Всі ці маніпуляції зроблять вас сексуальніше і, якщо ви цього хочете, притягнуть до вас захоплюючу еротичну пригоду.

28 вересня, неділя, 4-й місячний день (до 12:00, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Цей день теж цілком підходить для відвідування салону, правда, знову-таки за умови, що у вас не «пустують» нерви. Дані місячну добу сприятливі для підфарбовування коренів і відновлення форми звичної для вас зачіски, а від експериментів краще утриматися. Крім того, небажано робити ту стрижку, проти якої висловився хтось із ваших близьких — ваше небажання рахуватися з думкою родичів або коханого чоловіка призведе до серйозного конфлікту.

29 вересня, понеділок, 5-й місячний день (до 13:06, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Сьогодні цілком сприятливий день для візиту до перукаря. Креативні експерименти небажані, але якщо ви зробите зачіску в дусі тієї країни, в яку хочете відправитися, то ваш новий вигляд стане свого роду «дороговказом». Крім того, в дані місячну добу вдало вийде будь хімічна завивка, стрижка гарячими ножицями і багатобарвне колорування.

30 вересня, вівторок, 6-й місячний день (до 14:08, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Цей день чудово підходить для відвідування салону. Стрижка допоможе вам приманити у ваше життя любов і нові корисні знайомства, а фарбування притягне до вас яскраві події і позитивні емоції. З інших перукарських процедур сьогодні рекомендуються легкі живильні маски і екранування.

Похожие темы