Календар стрижок на жовтень 2013

03 Дек, 2014

Календар стрижок на жовтень 2013

Жовтень, холоднішає, ми починаємо носити різні головні убори, а це означає, що волосся брудняться швидше, їх складніше укладати, і вони потребують особливого догляду. Тепла (а не гаряча) вода для миття голови, оцтові ополіскування, прийом вітамінних комплексів — ось те, що рекомендують перукарі для того, щоб волосся були здоровими, блискучими і довше залишалися чистими.

Однак всі хитрощі виявляться марними, якщо стригтися і фарбуватися в несприятливий для цього місячний день. Прислухайтеся до порад майстрів перукарської справи, але перед тим, як їх відвідати, виберіть найбільш відповідну для цього дату на нашу місячним календарем стрижок на жовтень 2013 року.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, о другій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється. Буває й так, що перша половина дня абсолютно не підходить для стрижки, зате друга — просто створена для візиту до майстра.

Для наочності розберемо 13 жовтня 2013. До 16:04 (час московський) стригтися не рекомендується — можна залучити в своє життя неприємності і людей, які будуть вами маніпулювати, зате після 16:04 день стає цілком сприятливим для відвідування перукарні і для різного роду експериментів зі своїм образом.

Перша декада жовтня

1 жовтня, вівторок, 25-й місячний день (до 3:14, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні нейтральний день для відвідування перукарні. Можна додати зачісці первинну форму і підфарбувати коріння, а ось імідж краще не міняти. Не рекомендуються креативні і ультракороткі стрижки, а також агресивні тони у фарбуванні. Залишайтеся в своєму образі, тоді довго будете відчувати психологічний комфорт.

2 жовтня, середа, 26-й місячний день (до 4:20, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Діві.

Цей день не дуже підходить для візиту в салон. Є ймовірність скандалів через незначні причини і причіпок до роботи майстра, що в свою чергу негативно позначиться на загальному результаті. Однак це цілком сприятливий час для фарбування волосся в домашніх умовах. Головне, використовуйте щадні барвники і не залучайте до цього процесу оточуючих.

3 жовтня, четвер, 27-й місячний день (до 5:36, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні несприятливий день для стрижки та фарбування. Зате він відмінно підходить для зволожуючих і живильних масок на основі натуральних компонентів. Використовуйте оливкову або лляне масло і відвари ромашки і кропиви.

4 жовтня, п’ятниця 28-й місячний день (до 6:50, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Терезах.

Цей день цілком сприятливий для відвідування перукаря. Зробивши стрижку, ви позбудетеся не тільки від накопиченої негативної енергії, а й від сумнівів, які вам дуже заважають. Однак не варто спонтанно приймати рішення про візит до майстра, запишіться до нього заздалегідь і ретельно продумайте форму своєї майбутньої зачіски, тоді результат стане запорукою гарного настрою і удачі.

5 жовтня, субота, 29-й місячний день до 4:35, 1-й місячний день до 8:07 (пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Молодик, Місяць у Терезах.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для перукарень маніпуляцій. Крім того, рекомендується щадити волосся і при виконанні повсякденних процедур з укладання — по можливості не перевантажуйте їх муссами, гелями і лаками, дозвольте їм вільно дихати.

6 жовтня, неділя, 2-й місячний день (до 9:24, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

У цей день теж краще утриматися від візиту до майстра. Стрижка чревата різким і незрозумілим порушенням ваших планів на найближче майбутнє. Зате сьогодні рекомендується лікування волосся і шкіри голови, а також підбір по каталогу зачіски і запис до перукаря.

7 жовтня, понеділок, 3-й місячний день (до 10:42, пізніше орієнтуйтеся на -й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні відмінний день для відвідування салону. Стрижка посприяє активним змінам на любовному фронті і зробить вас неймовірно сексуальною. Проте якщо у вас є проблеми психологічного роду, то краще перенести візит до перукаря на інший час, інакше ви можете порушити крихку душевну рівновагу.

8 жовтня, вівторок, 4-й місячний день (до 11:58, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Цей день цілком сприятливий для відвідування перукарні. Тільки не обмежуйтеся однією стрижкою, проведіть комплексні процедури — ламінування, масаж голови, іонізацію. Все це допоможе залучити у ваше життя любов і матеріальний добробут, а також посприяє зустрічі з корисними та цікавими людьми.

9 жовтня, середа, 5-й місячний день (до 13:07, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Ще один сприятливий день для візиту в салон. Стрижка знову допоможе вам налагодити особисте життя і посприяє моделюванню вигідних для вас ситуацій, особливо якщо буде проведена гарячими ножицями. Фарбування ж додасть у ваше існування яскравих фарб і залучить нові позитивні враження. Вдалою виявиться і будь завивка. Однак при цьому не рекомендується різко міняти імідж.

10 жовтня, четвер, 6-й місячний день (до 14:06, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Сьогодні несприятливий день для стрижки і для фарбування. Варто утриматися і від інших перукарських процедур. Виняток — зволоження шкіри голови масками на основі мінеральних речовин і масаж із застосуванням напівкоштовних каменів.

Похожие темы