Катерина Стриженова і Яна Рудковська чекають гостей!

06 Мар, 2015

Катерина Стриженова і Яна Рудковська чекають гостей!

  19 листопада в 16:00 відома актриса і давня прихильниця марки OLAY Катерина Стриженова приймає гостей в магазині Л’Етуаль Палас Тропарево. Катерина відповість на запитання гостей, дасть автографи і сфотографується з кожною покупницею засобів OLAY.

«На телебаченні, в театрі і кіно моя шкіра піддається великим стресу через необхідність нанесення гриму, іноді навіть по кілька разів на день! Природно, від цього вона втомлюється, і не стає молодшою. Порятунок для себе я знайшла в системі догляду за шкірою OLAY. Після очищення обличчя від гриму я наношу крем OLAY Regenerist «МікроСкульптор особи», і шкіра розгладжується і прямо на очах оживає! — Розповідає Катерина.

Катерина Стриженова і OLAY чекають вас 19 листопада в 16:00 в магазині & quot; Л’Етуаль & quot; в ТЦ «Палас Тропарево» за адресою: Москва, проспект Вернадського, 105

Яна Рудковська і OLAY чекають гостей в Санкт-Петербурзі!

22 листопада в 18:00 всіх гостей магазину «Будинок Краси Рів Гош» чекатиме особливий прийом! Тільки в цей день успішний продюсер Яна Рудковська — особа марки Olay Total Effects — відповість на запитання гостей, дасть автографи і сфотографується з кожною покупницею засобів OLAY, а ті дівчата, які придбають засоби OLAY на суму від 999 рублів, візьмуть участь у лотереї з гарантованими призами від OLAY і отримають особисту консультацію Яни Рудковської.

Красива і знаменита — Яна Рудковська вже встигла по достоїнству оцінити всі переваги засобів OLAY і на своєму прикладі доводить їхню неймовірну ефективність.

«Коли я в перший раз спробувала крем OLAY Total Effects, бореться з 7 ознаками вікових змін шкіри, я зрозуміла, що це один з найшикарніших косметичних продуктів, які коли-небудь були в моєму житті. Я перепробувала багато засобів, і, нарешті, знайшла один крем, який дає мені все, що я шукала. Він дійсно працює! Мені здається, всі жінки в нашій країні мають закохатися в цей продукт! », — каже Яна.

Яна Рудковська і OLAY чекають вас 22 листопада в 18-00 в магазині & quot; Будинок Краси Рів Гош & quot; за адресою: Санкт-Петербург, Великий проспект П.С., 55.

Похожие темы