Колекції з догляду за волоссям ULTIME Schwarzkopf від Клаудії Шиффер

27 Янв, 2015

Колекції з догляду за волоссям ULTIME Schwarzkopf від Клаудії Шиффер

Відомо, що волосся моделей «ведуть нездоровий спосіб життя». Вони піддаються складним укладок і неймовірного фарбування. Проходячи ці випробування, волосся втрачає життєві сили, блиск і здоров’я. Не дивно, що саме моделі є носіями таємних знань про те, як зберегти красу пасом.

Щоб зробити їх доступними для всіх дівчат, бренд Schwarzkopf вже вкотре привертає до створення колекцій по догляду за волоссям володарку подіуму Клаудію Шиффер.

У цьому сезоні модель вирішила приділити увагу якості волосся, їх кольором і стайлінгу. Під чуйним керівництвом Клавдії, вчені бренду розробили три колекції для догляду за волоссям.

Перша — essence ULTIME покликана зробити волосся прикрасою образу. У колекцію входять дві сироватки: 1. «Відновлення» Omega Repair з омега маслом реконструює пошкоджені пасма. 2. Блиск Crystal Shine, насичена рідкими кристалами, забезпечує блиск і сяйво волосся, а також розгладжує їх. Обидва еліксиру містять есенцію перлів, протеїни і кератин у складі, які зміцнюють пасма і надають їм життєвих сил.

Друга колекція styliste ULTIME дозволяє легко створити навіть найскладніші подіумні укладання в домашніх умовах. Чотири лінії з яких складається колекція спрямовані на тривалу фіксацію, надання обсягу, блиску, створення природних зачісок, в тому числі локонів. Засоби з технологією MICRO-STYLER роблять пасма пластичними і податливими до будь укладанні. Найдрібніші молекули полімерів обволікають кожен волосся тонкою невидимою плівкою, яка надає їм сяйво і фіксує, не склеює. Весь стайлінг лінійки можна вважати парфумом для волосся, адже аромат свіжих фруктів, ніжних квітів, білого мускусу, сандалового дерева і ванілі заворожує.

І, нарешті, третій колекцію Клавдія присвятила таким же, як і вона, блондинкам. Відомо, що відтінок блонд дуже примхливий, може піти жовтизну, а волосся втратити блиск. Колекція essence ULTIME Citrus + Oil Blond Bright реставрує відтінок, приводячи його в початкове ідеальний стан.

Екстракт цитруса і масло в складі бальзаму, шампуню і маски освітлюють волосся, надають м’якість, нейтралізують жовтизну, допомагають в боротьбі з лупою, роблять пасма міцними і еластичними.

24.03.2015 21:51

Похожие темы