Колекція ароматів Gorilla Perfume Lush — вибух емоцій

12 Ноя, 2014

Колекція ароматів Gorilla Perfume Lush - вибух емоцій

Ви втомилися від стандартних ароматів, запахів мускусу, туберози і ванілі, хочете пуститися з справжні ольфактівние пригоди? Тоді саме для вас два ентузіаста Марк Костянтин і його син Саймон розробили лінійку парфумів, яка занурює в глибини історії, світ мистецтва і літератури — Gorilla Perfume Lush.

У колекції представлено 9 духів, упакованих в аскетичні флакони, що нагадують аптечні пляшечки для ліків, в кожному б’ється серце пристрасного і незвичайного аромату.

The Sun

Енергія цитрусових і деревних нот імітує позитивний знайомий з дитинства смак льодяника на паличці.

Flower’s Barrow

«Пагорб квітів» на якому виростає чорна смородина, шавлія, чебрець і герань нагадує про те, що дачний сезон вже не за горами.

The Voice of Reason

Роза, сандал, боби тонка парфюмированная пісня біт-покоління 50-х. Сучасним хіпстерам на замітку: ноти імітують аромат французьких сигар Gitane і еспрессо — гімн ретро-стилю кінця 20-го століття.

Furze

Смак молочного коктейлю, присмаченого мімозою і неролі, незвичайний освіжаючий флер для теплих днів.

The Devil’s Night Сap

Парфуми, присвячений диявольському каменю, який за легендою знаходиться в місті Штудланд, Англія, поєднує в собі дубовий мох і свіжий апельсин. Аромат трав’яний настоянки розбурхує емоції і Іраета на нервах.

The Bug

Ритм мегаполісу, пульсуючий по венах, шум гаджетів і загальна параноя злилися в нотах ладану, сандалу і елемі. Парфуми для тих, хто тримає руку на пульсі!

Sikkim Girls

Створений за всіма канонами аюрведи, аромат ввібрав в себе буддійські і непальські традиції континентального штату в Гімалаях, Індія. Торжество дикої природи, гірської землі, подих морського бризу в міксі жасмину, туберози і плюмерии.

Euphoria

Euphoria — справжній наркотик від сірих буднів, що підвищує настрій. Парфуми складається з легальних компонентів — нот троянди, мускатного шавлії, петігрейна, викликає звикання.

Hellstone

Запах клаптиків землі, зламаний дерев, рослин вирваних з корінням — це природа після бурі і урагану. Однак в парфум Hellstone, ця картина не виглядає настільки пригнічено, присмачена акордами масла жожоба, ветівера, проскурника.

Похожие темы