Колекція макіяжу Collection Notes De Printemps Chanel — весняна симфонія

04 Мар, 2015

Колекція макіяжу Collection Notes De Printemps Chanel - весняна симфонія

Червоний, фіолетовий, рожевий — відтінки наступаючої весни наповнили колекцію макіяжу Collection Notes De Printemps Chanel. Яскрава палітра природи переноситься на щоки, повіки, губи, піднімаючи настрій і заряджаючи енергією. Ця справжня весняна симфонія дозволяє створювати нескінченну кількість варіацій образів.

Тіні Lumieres Facettes Quadrille — Злагоджений квартет, який підкреслює красу і виразність погляду, привносячи весняної свіжості в образ. Відтінок курній лаванди, глибокий коричневий, абрикосовий і колір слонової кістки додають очам блиск, підкреслюючи природну красу.

Для ефекту спокусливих губ в колекції передбачена ціла гама помад, які створюють різні ефекти.

Помада Rouge Coco рожева з відтінками блакитного неба і ніжно-рожева з персиковим переливом роблять губи ніжними, вносять в макіяж нотки романтизму.

Rouge Allure представлена ​​в прозоро-льодяникової червоному і блискучому рожевому кольорі. Ці два відтінки дозволяють створити протилежні образи — фатальної красуні і ніжною німфи.

Rouge Allure Velve створює на губах модний у цьому сезоні матовий ефект. Рожевий відтінок задає тон спокуси, димчасто-бузковий — додає загадковості і млосності образу.

Блиск Levres Scintillantes прозоро-льодяниковий червоний, ніжний рожевий, пастельно-рожевий робить губи ніжними. Романтичності макіяжу губ додає і олівець Le Crayon Levres рожевого відтінку. Його можна використовувати як контур, як основу під помаду або самостійно.

По-справжньому весняні нотки в образ вносять кремові рум’яна Le Blush Creme De Chanel. Вони лягають на шкіру, немов шовк, створюючи ніжний рум’янець і природне сяйво. У палітрі представлено два кольори — червонувато-рожевий, корал з рожевим відливом.

Компактна пудра Poudre Universelle Compacte природного світло-персикового відтінку, все, що потрібно для довершення ідеального образу. Вона вирівнює тон і рельєф обличчя.

Весняний образ потрібно створювати до кінчиків нігтів, тим більше що лаки Le Vernis темно-бузкового і ніжно-червоного відтінків справжні трендові кольори наступаючого сезону.

Похожие темы