Колекція макіяжу Reverie Parisienne Chanel — квітучий сад

17 Ноя, 2014

Колекція макіяжу Reverie Parisienne Chanel - квітучий сад

Сади Парижа визнані творами мистецтва. Над їх створенням працювало не одне покоління садівників, архітекторів і навіть скульпторів, які створили творчу, романтичну атмосферу. Не дивно, що прогулюючись по цих алеях, багато відомих художники, письменники придумали свої геніальні полотна та оповідання.

Весняні сади Парижа надихнули і бренд Chanel на створення колекції макіяжу Reverie Parisienne. Її основою стали відтінки пробуждающихся після зими квітів, що пробивається ніжно-зеленого листя, перших теплих промінчиків сонця і блакитного неба.

Почніть свою прогулянку по мейкап-саду з двох палеток тіней Les 4 Ombres, що відображають палітру квітучих алей. Ансамблі з рожево-коралового, райдужно-золотистого відтінку морської хвилі, білого і насичено-коричневого з мідним блиском в палітрі Tisse Fantaisie створені для втілення ніжного ангельського макіяжу.

Поєднання ніжного, але яскравого кольору рожевого дерева, грифельно-сірого і прозорого відтінку слонової кістки, заховане під кришкою палетки Tisse Paris, додає очам грайливих іскорок. Макіяж в цих відтінках, доповнений олівцем для очей Stylo Yeux Waterproof Ardoise насиченого сірого кольору, робить погляд магнетичним.

Не проходьте мимо квітучої клумби з камелій, що займають в «саду» Chanel центральне місце. Вигравірувані на поверхні рум’ян Jardin De Chanel квіти покривають шкіру ніжним рожевим мерехтінням. У дуеті з рум’янами Joues Contraste Angelique, нанесеними на яблучка щік, вони надають образу весняної легкості.

Продовжіть вивчати всі види квітів в лініях помадRouge Allure Velvet (матовий коралово-червоний, сливовий з металевим блиском), Rouge Coco Shine (червоний, кораловий, малиновий з іскристим сріблом) і блисків Levres Scintillantes (кораловий, металевий). Поєднуючи помади з блиском, ви зможете додати губам чуттєвості, а склавши тандем з олівцями Le Crayon Levres (світлий, коралів-червоний), спокусливості.

І, нарешті, не проходьте повз колекції лаків Le Vernis. Відтінки зеленого листя, фуксії, рожевого дерева залишать яскраві враження від прогулянки по саду.

11.02.2015 14:45

Похожие темы