Колекція макіяжу Весна 2010 з Голлівуду!

22 Авг, 2014

Колекція макіяжу Весна 2010 з Голлівуду!

    Este Lauder і MICHAEL KORS представляють лімітовану лінію макіяжу VERY HOLLYWOOD.

& Quot; Голлівуд — країна, де збуваються мрії. Творці нової колекції макіяжу Estēe Lauder Michael Kors Very Hollywood черпали натхнення в гламурі розкішних голлівудських дів минулого і сьогодення & quot ;, — Майкл Корс

Цієї весни Estēe Lauder представляє колекцію макіяжу Estēe Lauder Michael Kors Very Hollywood. Це приголомшливе співробітництво — результат багаторічної дружби між Аерін Лаудер, старшим віце-президентом і креативним директором Estēe Lauder, і відомим американським дизайнером Майклом Корсом. «Мало хто розуміє сучасний гламур і розкіш так, як це робить Аерін Лаудер і бренд Estēe Lauder. Наша колекція саме про це «, — Говорить Майкл Корс.

Колекція макіяжу Estēe Lauder Michael Kors Very Hollywood є лімітованою і як не можна краще відображає філософію розкоші Estēe Lauder і сучасний стиль Michael Kors.

Michael Kors — бренд, який уособлює сучасний американський гламур. Його неповторний стиль розслабленого шику, будь то поява голлівудських зірок в його нарядах на червоній доріжці або образ самого Майкла Корса на світських заходах, який є синонімом сучасного Голлівуду.

Два гламурних способу

Залишаючись вірними філософії Estēe Lauder і стилю Michael Kors, творці колекції макіяжу Estēe Lauder Michael Kors Very Hollywood запропонували два класичних, але при цьому дуже сучасних образу:

Палетка Bel Air Beige передає впізнавану бежево-коралову палітру Michael Kors: мерехтливі губи і вилиці натурального відтінку в поєднанні з класичним макіяжем smokey eyes.

Палетка Rodeo Pink пропонує насичені рожеві відтінки губ і скул з акцентом на очі.

Обидві палетки містять відтінки, з якими легко створювати різні образи голлівудських небожітельніц і які чудово поєднуються з відтінками рум’ян, подвійних тіней, олівця для очей, бальзаму для губ c СЗФ15, блиску для губ і лаку для нігтів з цієї колекції.

Додаткові кошти

Для створення розкішного голлівудського образу в колекцію також входять засоби для красивої сяючої шкіри і спокусливих губ, які можна використовувати при створенні будь-якого із запропонованих образів.

Особа

Для того щоб створити привабливу сяючу шкіру, використовуйте розсипчасту пудру Shimmering Loose Powder з колекції Estēe Lauder Michael Kors Very Hollywood. Невагома мерехтлива текстура надає шкірі бездоганний вигляд і легке спокусливе сяйво. Унікальна формула лягає рівним шаром, не залишаючи смуг і розлучень, не закупорює пори. Наноситься на все обличчя або на окремі ділянки, які необхідно виділити (очі, вилиці, декольте).

Губи

Відтінковий бальзам для губ з СЗФ 15 Lip Sheen SPF 15 Estēe Lauder Michael Kors Very Hollywood і блиск для губ Lip Gloss відтінку Hollywood Gold стануть останнім штрихом у створенні бездоганного образу. Блиск для губ може використовуватися самостійно або поверх відтіночним бальзаму з СЗФ 15 Lip Sheen SPF 15 для ультрасіяющего блиску.

Дизайн

Всі кошти макіяжу з колекції Estēe Lauder Michael Kors Very Hollywood виконані в розкішному бежевому кольорі із золотою облямівкою і упаковані в коралові коробочки, що чудово передає настрій гламурного голлівудського шику і розкіш двох культових брендів.

Рекламний імідж

Супермодель Хіларі Роду в розкішному золотій сукні від Michael Kors ловить спалахи фотокамер на червоній доріжці у зйомці Крейга МакДін.

Похожие темы