Колекція Pantene Злиття з природою

25 Авг, 2014

Колекція Pantene Злиття з природою

  У прагненні досягти максимального результату наука все частіше й частіше звертається до природи: саме вона, її досконалі форми і механізми пристосування служать невичерпним джерелом інноваційних ідей. Одним з результатів пошуку компонентів, покликаних зміцнити волосся завдяки активації сил природи за допомогою високих технологій, стала колекція «Злиття з природою» від Pantene.

Pantene вже давно зарекомендував себе як інноваційний бренд, який ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди пропонує своїм споживачам найсучасніші розробки. Досліджуючи природні полімери, вчені Pantene відкрили дивовижні властивості рослини Касія тора. Воно вже давно використовувалося в медицині, але його застосування у сфері догляду за волоссям утруднювалося тим, що полімер Кассии тори змивався, не встигнувши подіяти.

Прийнявши виклик природи, вчені Pantene розробили і запатентували сучасну наукову технологію, яка дозволила активувати природні можливості Кассии. Змінивши поверхневий заряд її полімеру, вони змогли зробити так, щоб він залишався на волоссі достатньо довго, щоб допомогти зміцнити їх там, де це необхідно.

Результатом цієї копіткої праці стала нова, справді революційна колекція «Злиття з природою» від Pantene. Завдяки силі природи і сучасним технологіям, колекція «Злиття з природою» від Pantene зміцнює і відновлює волосся, скорочує їх ламкість і полегшує розчісування. Волосся стає більш гладкими і слухняними, заворожують своїм блиском.

«Злиття з природою» — це принципово новий підхід до догляду за волоссям від Pantene.

Нова формула, нова упаковка і новий аромат гарантують абсолютно нові відчуття. Шампунь і бальзам-ополіскувач, народжені в ідеальному союзі науки і природи, допоможуть вам добитися справді блискучих результатів. Продумана до дрібниць, колекція «Злиття з природою» вдихне в ваше волосся нове життя!

Нова колекція Pantene — це сила природи, активована за допомогою інноваційних технологій для зміцнення волосся.

Похожие темы