Колекційне видання культового аромату

06 Мар, 2015

Колекційне видання культового аромату

Clinique представляє культовий аромат Aromatics Elixir в трьох варіаціях: парфумерна вода, ароматична свічка і тверді духи.

Улюблений аромат багатьох жінок протягом десятиліть, перше в світі засіб для ароматерапії — класичний, унікальний Clinique Aromatics Elixir, вийшов вперше на парфумерну сцену в 1971 році і дуже скоро став культовим. Покупці розповідали про Aromatics Elixir один одному, він швидко завоював популярність і тепер цей сміливий, сильний, інтригуючий аромат має безліч вірних шанувальників. Сьогодні Clinique оновлює Aromatics Elixir і пропонує покупцям нові, елегантні продукти обмеженого випуску, створені на його основі, які прикрасять парфумерну колекцію кожної жінки.

Сезонна колекція Aromatics Elixir з’явиться у продажу цієї осені. До неї входить парфумерна вода в рельєфному флаконі, свічка і тверді духи. Спрей ви можете наносити будинку, тверді духи зручно мати під рукою в сумочці, а ароматична свічка наповнить ваш будинок розкішним запахом. Три продукту колекції доповнюють один одного, але також прекрасні і самі по собі. Шанувальники Aromatics Elixir тепер можуть вибирати будь-яку форму свого улюбленого аромату. Ці продукти також будуть розкішним подарунком для цінителів класичних ароматів!

Туалетна вода Aromatics Elixir Perfume Spray, рекомендована роздрібна ціна: 2600 рублів (ціна попередня).

Aromatics Elixir, надійно охороняється секрет Clinique — Це аромат для сміливих жінок. Aromatics Elixir Perfume Spray, пропонований в рельєфному скляному флаконі-спреї, відноситься до класу шипрових ароматів з нотами рожевої есенції і ромашки, які плавно перетікають в чистий квітковий букет, насичений жасмином і конвалією. У шлейфі аромату відчуваються акорди пачулі, теплого дерева, ветівера і амбри. Aromatics Elixir надає особливе вплив на настрій і емоції, наповнює тіло і дух чуттєвістю. Щоб повністю відчути всю глибину і силу Aromatics Elixir, розпорошите аромат в повітрі і увійдіть в його хмара. Аромат залишиться з вами протягом усього дня, впливаючи на ваші почуття.

Ароматична свічка Aromatics Elixir, рекомендована роздрібна ціна: 1400 рублів (ціна попередня).

Тепер Aromatics Elixir пропонується у вигляді ароматичної свічки Aromatics Elixir, яка наповнить ваш будинок насиченим, розкішним запахом. Свічка кремового кольору з класичною металевою кришкою, прикрашеної традиційним квітковим візерунком Aromatics Elixir, стане чудовою прикрасою будь-якого будинку.

Тверді духи Aromatics Elixir Solid Perfume, рекомендована роздрібна ціна: 2100 рублів (ціна попередня).

Aromatics Elixir тепер пропонується у вигляді твердих духів, що володіють знаменитої елегантністю і стилем оригіналу. Тверді духи Aromatics Elixir Solid Perfume — Це обов’язковий аксесуар для шанувальниці Aromatics Elixir, який зручно завжди мати під рукою. Ви можете носити ці духи в сумочці, брати їх з собою в дорогу, покласти їх в клатч, виходячи у світ. Так само, як і упаковка свічки, пакування твердих духів прикрашена квітковим візерунком Aromatics Elixir.

Колекція Aromatics Elixir випускається лімітованою виданням і надійде в продаж в ГРУДНІ 2008 (Дистрибуція обмежена).

Похожие темы