Компанія Оріфлейм увійшла в 20ку щорічного рейтингу Top 100 Beauty Industry

Компанія Оріфлейм увійшла в 20ку щорічного рейтингу Top 100 Beauty Industry

02 Окт, 2014

  Виробник натуральної шведської косметики компанія Оріфлейм зайняла 18 місце в рейтингу ста найбільших світових виробників косметики та парфумерії Top 100 Beauty Industry, щорічно публікується авторитетним жіночим виданням Women’s Wear Daily (WWD). У минулому році компанія займала 21 рядок.

Місця в рейтингу розподілялися залежно від обороту компанії в 2008 році. Оріфлейм продемонстрував рекордний для верхівки рейтингу зростання продажів в 20%, що склало € 1,329,097 проти € 1,109,385 в 2007. Оцінка рівня продажів здійснювалася на основі даних, наданих як виробниками, так і експертами ринку. Враховувалися тільки обсяги продажів косметики та парфумерії.

Зростання продажів дозволило Оріфлейм потрапити до двадцятки лідерів c L’Oreal, Unilever, P & amp; G, Estee Lauder, LVMH, Chanel та іншими. Серед компаній прямих продажів, представлених у рейтингу, Оріфлейм займає 5ю рядок. Компанія продовжує активно зростати, регулярно випускати новинки в області косметики та парфумерії, привертаючи тим самим нових клієнтів і радуючи шанувальників марки.

Магнус Бренстромм, генеральний директор Оріфлейм Косметікс:«Ми з радістю відзначаємо, що наш бізнес у важкій економічній обстановці розвивається відповідно до наших очікувань. Середня кількість консультантів зросла на 25% і в кінцевому підсумку становить 3.4 мільйонів чоловік. Ми очікуємо, що зростання продажів компанії в 2009 році перевищить 10% в національних валютах, що дозволить поліпшити показники попереднього року і претендувати на вищі позиції в рейтингу «Top 100 Beauty Industry».

Компанія Оріфлейм в 2009 році планує розширювати виробництво в Росії. Вже зараз в Красногорському районі Московської області працює перший російський завод Оріфлейм. У травні на заводі була урочисто випущена мільйонна губна помада. Для підготовки та розфасовки продукції використовується сучасне, що відповідає всім технологічним та екологічним вимогам, обладнання італійських, німецьких і швейцарських виробників. У цехах дотримуються суворі санітарні норми. Також цього року відкрився великий логістичний центр в Єкатеринбурзі.

Похожие темы