Консилер для очей приступаємо до маскування

Консилер для очей приступаємо до маскування

16 Июн, 2014

Консилер для очей приступаємо до маскування
  • Консилер для очей: приступаємо до маскування

  • Вибір

Жіноча краса, на жаль, не вічна. Рано чи пізно приходить момент, коли для підтримки кольору обличчя необхідно використовувати допоміжні засоби, які значно покращують зовнішній стан шкіри. Один з таких помічників — консилер для очей. Він з’явився, як інноваційна розробка одного з модних будинків і ось вже більше шістдесяти років його з успіхом використовують мільйони жінок. Що таке — консилер для очей, як ним користуватися і який краще?

Історія появи

Це порівняно молодий і новий спосіб замаскувати недоліки шкіри навколо очей, які проявляються від часу — вікову капілярну сітку, або від перевтоми — круги під очима. Молодий, тому що його поява приписують косметичної лабораторії Yves Saint Laurent у другій половині XX століття. А відносно новий, так як його прекрасно весь цей час заміняла пудра

Пудра: від первісних білил до бронзера

. Однак якщо нанесення основи вимагало певної вправності і майстерності, то використання консілера значно спростило життя жінкам. Сучасні консілери прекрасно маскують недоліки шкіри навколо очей, а додатково — лікують, висвітлюючи пігментні плями, підсушуючи прищі і коригуючи мімічні зморшки.

Які бувають консілери?

Всі консілери по концентрації фарбувального пігменту можна розділити на кілька типів:

  • Консілер-олівець (стік), використовуваний для незначної маскування невеликих недоліків. В основному вони випускаються з антибактеріальною формулою і обіцяють стійку захист від прищів. Він призначений для освіження і матування великих ділянок шкіри, ідеально підходить для жирної і проблемної шкіри, а також при маскуванні веснянок

    Веснянки — як з ними боротися і чи варто?

    та інших пігментних плям, судинного малюнка.

  • Рідкий консилер. Його наносять точково на ділянку шкіри, а потім рівномірно розтушовують губкою або спонжем. Виробники, як правило, випускають таку формулу з глибокими зволожуючими компонентами, антивіковими вітамінними комплексами.
  • Консілер-крем. Випускається виробником в декількох відтінках. Візажисти рекомендують наносити його пензликом.

Як правильно використовувати консилер?

Для кожної проблеми бажано підібрати відповідний консилер, як за кольором, так і за фактурою. Так, щоб замаскувати мішки під очима, стилісти радять висвітлюються шкіру засобом на один-два тони світліше бази під макіяж

База під макіяж: маскуємо недоліки шкіри

. При цьому перед використанням бажано нанести шар живильного гелю. Головне правило в даному випадку — помірність.

Для корекції області невеликих затемнень необхідно підібрати консилер, який збігається за кольором з основою. Використовувати його радять після нанесення бази під макіяж. При цьому останні розробки вчених — світловідбиваючі консілери — зарекомендували себе серед покупців з негативного боку: вони погано маскують недоліки і, на думку користувачок, їх варто використовувати лише як доповнення до макіяжу при дуже незначних затемненими.

Візажисти рекомендують наносити консилер поверх основи пензликом. Робити це потрібно короткими штрихами від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. При цьому необхідно розтушовувати всю область рівномірно, а не так, як вважалося раніше — тільки цятки чи прищі. Кола під очима маскуються в останню чергу.

Похожие темы