Консультація довжиною в рік

Консультація довжиною в рік

21 Июл, 2014

Консультація довжиною в рік

   Одкровення пацієнтки, яка зважилася на ендоскопічний фейсліфтінг: «До кого, як не до Мамедову …»

Ліфтинг — те ж заміжжя

Я вирішила зробити пластику обличчя. Про підтяжки рано чи пізно замислюється кожна жінка. Не кожна, правда, на неї вирішується. Але якщо приймає рішення, то підходить до вибору хірурга, методики та клініки дуже ретельно.

Обличчя в нас одне, ліфтинг в житті хочеться зробити один раз і так, щоб ні секунди не пошкодувати про скоєне, — це як із заміжжям! Відповідно, і хірург повинен бути — один єдиний. Найкращий!

Необхідно грунтовно підготуватися, все дізнатися, зважити ЗА і ПРОТИ, і якщо вже вирушати на операційний стіл, то будучи на 200% впевненою в потрібному результаті.

Спочатку я просто звертала увагу на сторінки про пластичної хірургії в жіночих журналах, потім — на тематичні програми по ТБ … На жаль, — швидко стало ясно, що все це має мало відношення до реальних операціях. І тоді я пішла в Інтернет. Я хотіла поговорити з такими ж пацієнтками, який сама збиралася стати. І я їх знайшла.

Пристрасті по ендоскоп

У підсумку, спочатку я зрозуміла, що хочу зробити саме ендоскопічну підтяжку. І ніяку іншу. Поясню, чому.

По-перше, вона — самий глибинний з усіх існуючих ліфтинг. При кругової підтяжки тягнеться тільки шкіра, при горезвісної SMAS — ще трохи м’язи. І все.

Причому під час операції шкіри хірург відшаровує всього нічого, добираючись навіть до носогубних складок. Так що в кращому випадку на виході ми маємо розтягнуте «в коржик» особа, позбавлена ​​об’єму.

Та й то — «молодості» вистачить років на п’ять, поки операцію не доведеться повторювати. Зрозуміло, за умови, що вам пощастило, і переробка через невдалий результату не трапилася набагато раніше. І це не мої вигадки — це аналіз сумних історій з форумів з пластичної хірургії.

Якісне відміну ендоскопічного ліфтингу в тому, що він піднімає всі м’язи, судини, нерви і надійно фіксує їх у новому положенні. Таку операцію робиш один раз в житті, а потім цією самим життям тільки насолоджуєшся. Якщо, звичайно, все пройде добре.

Мамедов Ельчин Веліевіч. Пластичний хірург, доктор медичних наук. Є провідним у Росії пластичним хірургом, який проводить комплексні ендоскопічні фейсліфтінг, де впроваджує ряд авторських методик.

Спеціаліст з мікрохірургії, черепно-щелепно-лицевої хірургії та ендоскопічної пластичної хірургії. Дійсний член російського Товариства пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ОПРЕХ), член європейської Асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів.

Автор трьох патентів на винаходи та понад сорока наукових публікацій у галузі пластичної, реконструктивної мікрохірургії та краніофаціальної хірургії. Оперує на базі Центральної клінічної лікарні Управління справами Президента РФ.

Ще один важливий момент: під час простих підтяжок шкіра і тканини переміщуються в бік, і тільки ендоскопічний ліфтинг дозволяє пересунути структури строго вгору.

Наприклад, мої опущені щоки і закладаються на перспективу «брилькі» вимагають, щоб кут вилиці підтягнули саме вгору, а не горизонтально або якось навскіс. Обриси молодого особи легко вписати в форму серця, але з роками тканини «повзуть» вниз, і серце стає карткової мастю пік.

Так от, під час операції в ідеалі потрібно знову поміняти піки на черви. І досягається це якраз за рахунок вертикальних, а ніяк не горизонтальних перетасовувань структур особи.

По-друге, ендоскопія особи — це сама малотравматичная і непомітна операція.

Розрізи на шкірі — всього кілька міліметрів, а основна частина робіт взагалі проводиться з доступів, зроблених в порожнині рота. Крім того, сама шкіра не січуть зовсім. Вона виводиться в область потилиці, а потім розправляється.

Під час операції не губиться ні грама своїх тканин, відповідно, шкіра не стоншується, в порівнянні з тими випадками, коли її просто відрізають і натягують, як канву на п’яльці.

По-третє, я вже робила блефаропластику, так що омолоджувати мені повіки, позбавляючись там від «зайвого», було б безглуздо, неправильно, та й просто неможливо — мені там вже все відрізали і видалили чотири роки тому.

Тому щоб покращити вигляд століття, мені потрібно було злегка підтягти лоб, а також підняти скроневу область і вилиці, додавши в западають області обсягу. Все це дозволяють зробити тільки ендоскопічні та нестандартні сучасні технології.

Нарешті, мені банально сподобалися результати ендоскопічних ліфтинг. Вони не йдуть ні в яке порівняння з круговими підтяжками, коли особи виглядають однаково і «плоско» — у всіх сенсах цього слова.

Мемуари бійця за красу

Я завела зошит, куди методично записувала імена пластичних хірургів,

виконують ендоскопічні операції і «зачепити» особисто мене своїми роботами, а також відгуками про них пацієнток.

На обкладинку зошита я наклеїла ідеальне обличчя «дівчата з глянцю», що рекламує якийсь антивікової крем. Це було символічно й іронічно одночасно.

Але на дівчині, виявилося, дуже зручно креслити вектори підтяжки, коли ти разом з хірургом на консультації вирішуєш, як же омолоджувати себе кохану.

У моєму списку виявилося близько 20 прізвищ відомих і не дуже пластичних хірургів-ендоскопістів.

Методика почала «гриміти» в Росії років 10 тому, коли хірург Мамедов

вперше доповів про неї в Ярославлі разом з американським доктором Рамірес. Перші роки Ельчин Мамедов був монополістом у цій галузі … Поки … з ендоскопами не розпочали вправлятися всі, кому не лінь.

А не лінь багатьом — операція щось вельми успішна, а тому винятково популярна. Так що, коли я рік тому почала вибирати хірурга, методику вже тисячу разів скопіювали, і розібратися, хто дійсно «пан», а хто «пропав», було не так-то просто.

Тим більше що сам пан Мамедов все-таки наполягає: те, що робить він, ще вміє тільки одна людина в світі — сам Рамірес, автор методики. Ніхто й не проти. До того ж результати фейсліфтінг «По Мамедову»

вражають як ніякі інші. Втім, довіряй, але перевіряй. Я почала ходити на консультації. З зошитом.

Якщо не «кевкає»?

При вигляді моїх «лекцій» багато хірургів входили в ступор. Одні тактовно намагалися пояснити, що мені нема чого знати всі тонкощі хірургічного ремесла.

Інші відповідали на допитливі питання поверхнево або, навпаки, настільки складно, що я ще більше заплутувалася і в якийсь момент розуміла — від в’їдливою пацієнтки просто хочуть звільнитися. Були й такі ескулапи, які буквально відмовлялися «працювати» із занадто розумною клієнткою.

А бути покірливо лялькою на операційному столі я не збиралася. Я збиралася на складну операцію і хотіла знати досконально, що буде зі мною відбуватися. А головне — до чого це призведе.

Буває, що жінка абсолютно довіряє лікарю, і їй зовсім не важливо, як він буде її оперувати. Це не про мене, а й я хочу вірити своєму лікареві. Тому коли не «йокало», нехай хірург дуже компетентно проводив консультацію, я йшла з твердим переконанням — «це не він».

Від і до

Сходила я і до Мамедову.

Він, до речі, виявився першим, хто виявив неабиякий інтерес до моєї «медичної зошиті» і вказав на ті мої записи, які не мають відношення до дійсності, а є вигадками обширної жіночої аудиторії, що веде дискусії на форумах з пластичної хірургії.

Консультацією

я залишилася задоволена — доктор запропонував мені зробити рівно те, що я сама планувала: ендоскопічну підтяжку чола і середньої третини обличчя, підйом скроневої області (темпоропластіка), ліфтинг нижньої третини обличчя і …. очі!

Виявилося, що їх можна омолодити без розрізів і висічення зайвої шкіри. Ефект досягається за рахунок переміщення тканин, моделювання кісткових структур і заповнення носо-сльозних борозен.

Роз’яснення хірурга виявилися настільки дохідливими, що всі етапи майбутньої операції мені були зрозумілі від і до.

Бонусом пан Мамедов пообіцяв мені підняти куточки губ і ці самі губи злегка збільшити. А щоках надати трохи «дитячого» об’єму, який виключно молодить. Ах так, я забула, — мені 44 роки. І я б хотіла виглядати не просто молодо, а ще й привабливо.

Як розумієте, немаленький список маніпуляцій. Але я до нього була абсолютно готова, тому що результати, яких добивається Мамедов, в корені відрізняються від усього, що я бачила. Ці зміни здатні зменшити до 20-25 років, роблячи пацієнтку красивою.

Повернення

Однак на той момент, я відмовилася від операції — мої фінанси запротестували. Мамедов — дорогий хірург. Знає, що кращий, а тому — дорогий. Логічно і цілком виправдано. Багато хірургів сьогодні роблять так звані ендоскопічні підтяжки, але в нього вони, на мій погляд, самі справжні.

Під час консультацій я спілкувалася в тому числі з хірургами, які відкрито говорили, що методики операцій «підглядали» у Мамедова.

А у кого було ще «підглядати», якщо він першим почав робити такі операції, а потім ще й удосконалив їх? ..

Але в медичному світі всі колеги і немає конкурентів, а тому одного разу завезена методика в момент стає надбанням спільноти. Це нормально, і це потрібно розуміти. Втім, як і те, що, будучи законодавцем, Мамедов, поки багато вчаться, іде ще далі.

Тому, за великим рахунком, за якісною ендоскопічної підтяжкою, окрім як до нього, йти більше немає до кого. І я повернулася до нього. Через рік. Операція відбудеться через місяць.

Далі буде …

На правах реклами

Похожие темы