Контурна пластика секрет омолодження

Контурна пластика секрет омолодження

21 Июл, 2014

   Ще зовсім недавно єдиним способом зберегти молодість і красу була пластична операція. Сьогодні ж з’явилося безліч високотехнологічних методик, які дозволяють домогтися потрібного результату без розрізів, шрамів і довгого періоду відновлення. Найпопулярніша з таких процедур — контурна пластика.

На думку фахівців, термін «контурна пластика» не зовсім коректний, оскільки абсолютно вся пластична хірургія зводиться до створення нового контуру чи відновленню наявного, — взяти, наприклад, зміна форми носа, збільшення грудей або підтяжку обличчя.

А те, що ми звикли вважати «контурної пластикою» — горезвісні «уколи краси» — насправді ін’єкційна контурна пластика, яка, по суті, повинна називатися мікроімплантаціей.

У ході процедури в шкіру шляхом ін’єкцій вводиться спеціальний наповнювач, що дозволяє вирівняти пошкоджену контур (наприклад, прибрати глибокі зморшки) і надати відсутній обсяг тканинам (наприклад, збільшити губи).

Для ін’єкційної контурної пластики використовуються кілька типів гелів. Зупинимося на їх характеристиках:

1. Препарати на основі колагену

Найвідоміший представник цієї групи — КОЛЛОСТ,

він містить бичачий колаген. Раніше абсолютно всі подібні гелі отримували з тканин тваринного походження, і тільки зовсім недавно стали використовувати жир після ліпосакції.

Колагенові препарати ідеально підходять для корекції зморшок, збільшення губ і поповнення обсягу тканин, втраченого з віком.

До того ж препарат дає поштовх до утворення власного колагену, тобто запускає механізм омолодження.

Термін дії ін’єкції — 6-8 місяців,

за цей час препарат повністю розсмоктується і виводиться з організму.

Лікар вищої категорії, провідний пластичний хірург Скандинавського медичного центру Олександр Андрійович Маркелов:

«Використання препаратів на основі колагену має свою особливість: оскільки в організм вводиться чужорідна тканину, перед ін’єкцією (за два тижні) потрібно обов’язково проводити тест-пробу, щоб виявити переносимість препарату».

2. Препарати з гіалуроновою кислотою

Їх або отримують з матеріалу тваринного походження, або штучно синтезують. До таких препаратів належать: рестилайн (restylane), перлайн (perlaine) та інші.

Вони відрізняються по в’язкості. Менш в’язкі використовуються для виведення контуру, більш в’язкі — для додання обсягу (зокрема — для заповнення зморшок навколо губ і очей, на лобі і переніссі).

Термін дії ін’єкцій — 6-10 місяців.

Перший час їх повторюють раз на півроку-рік, потім рідше — в міру необхідності. Перед процедурою тест-пробу проводити не потрібно.

Препарати з гіалуроновою кислотою володіють вищою гидрофильностью, ніж колагенові, тобто краще створюють об’єм. І так само, як колагенові, стимулюють омолодження шкіри.

3. Комбіновані препарати

До їх складу входять два компоненти: гіалуронова кислота і так звані біодеградіруемие наповнювачі — декстрани (мікрогранули).

Існує багато комбінованих препаратів, але найбільш поширеними на сьогоднішній день є Матрідур (matridur), матрідекc (matridex) і матрігель (matrigel).

Ці гелі ще ефективніше двох попередніх утримують форму і створюють об’єм, тому що притягують на себе максимум рідини.

Термін дії ін’єкцій — 24 місяці. Причому коли цей наповнювач йде, 30-50% ефекту залишається.

Провідний пластичний хірург Скандинавського медичного центру Олександр Андрійович Маркелов:

«Застосування комбінованих препаратів вимагає граничної акуратності і грамотності.

Якщо в зморшку внести трохи більше речовини, ніж потрібно, на місці поглиблення може з’явитися опуклість.

Та й губи вийдуть не сексуально пухкими, а неприродно роздутими. Крім того, комбіновані препарати складніше розміщувати в тканини.

Якщо розташування гіалуронової і генового наповнювачів можна відразу після ін’єкції скорегувати масажем, то з комбінованим такий номер не пройде — потрібно відразу все робити «набіло».

4. ПААГ

ПААГ спочатку був побічним продуктом у виробництві силікону, а для ін’єкційної контурної пластики його почали широко використовувати в середині 90-х.

Але незабаром стало зрозуміло, що в якості наповнювача він не годиться, оскільки з часом не руйнується, має тенденцію до плинності — переміщається під шкірою відповідно з роботою груп м’язів і під дією гравітації і дає серйозні ускладнення навіть після багатьох років.

Про ці препаратах краще знати тільки в теорії. Використовувати їх не те що не рекомендується, а просто небезпечно.

Однак контурна пластика не обмежується одними ін’єкціями гелів.

У тих випадках, коли у людини є серйозні контурні дефекти і потрібно відновлювати відсутні тканини (після травм або складних операцій), використовуються інші методи.

Ліпофілінг

Суть в наступному: з певних ділянок тіла береться жир і за допомогою шприца вводиться туди, де є дефект тканини.

Здавалося б, метод підкуповує. Але, на жаль, його результати не завжди відповідають очікуванням.

Аутожира (за різними даними) поступово розсмоктується повністю, а в кращому випадку — на 50%. Причому на місці введення може початися фіброзний процес, тобто рубцювання.

Біопрепарати для заміщення об’ємних дефектів

До них відноситься західний аллодерм

і вітчизняний аллоплант.

Відповідно, перший — дорожче, другий — дешевше.

Головне їх достоїнство — організм не помічає чужорідну тканину, тому імунна система не реагує на неї.

Зрозуміло, і ці препарати поступово розсмоктуються (в межах 1,5-2,5 років), але одночасно йде заміщення чужорідної тканини на власну по заданому каркасу.

Контур відновлюється раз і назавжди.

Скандинавський медичний центр

Москва, вул. 2-а Кабельна, буд.2, с. 25,
5 хвилин від станції метро Авіамоторна.
Тел .: (495) 788-18-17

www.scz.ru

На правах реклами

Похожие темы