Коректор для обличчя секрети ідеального макіяжу

13 Янв, 2014

Коректор для обличчя секрети ідеального макіяжу

Рідкісна жінка може похвалитися ідеальною шкірою обличчя. Комусь чимало клопоту доставляють розширені пори

Розширені пори: вирівнюємо рельєф, комусь пігментні плями, прищі або занадто виразно проступає капілярна сітка, а хтось змушений постійно маскувати синці під очима. Виправити подібні недоліки зазвичай вдається за допомогою коректора для особи, який також іноді називають консілером. Професійні візажисти вважають, що без коректора зробити ідеальний макіяж просто неможливо.

Слово «коректор» виникло від англійського correct — виправляти. «Консілер», в принципі, теж поняття споріднене, адже в його основі лежить англійське дієслово conceal — приховувати. Особливої ​​різниці між цими двома косметичними засобами немає: і те, і інше можна використовувати для маскування одних і тих же недоліків. Але іноді в жіночих журналах можна прочитати про те, що консілери переважно служать для освітлення області під очима, тоді як коректор застосовується для того, щоб приховати більш рельєфні дефекти шкіри — прищі

Прищі: типи шкірного ураження, дрібні подряпини, а також різні почервоніння. Від тонального крему коригуючі засоби відрізняються більш щільною текстурою і наявністю світловідбивних частинок у складі, за рахунок чого вони здатні набагато ефективніше вирішити проблему кольору на локальних ділянках обличчя.

Види коректорів

Правильніше було б говорити про два типи коректорів. До першого з них якраз і відносяться ті засоби, які застосовуються локально. Другий тип — це, швидше, варіація на тему тонального крему: такий коректор служить для поліпшення відтінку шкіри обличчя в цілому і може наноситися по всій його поверхні. Вони, як правило, випускаються у вигляді легких кольорових кремів — білих, зелених, помаранчевих, блакитних, бузкових і нерідко називаються базами під макіяж. Їх наносять на обличчя вологим спонжем, рівномірно розподіляючи по поверхні. База під макіяж утворює на шкірі тонку плівку, майже невидиму, але, тим не менш, помітно поліпшує її відтінок. Дія таких засобів грунтується на тому, що один колір здатний нівелювати інший.

До вибору колірного коректора потрібно підходити вкрай уважно, інакше замість очікуваного відтінку вийде інший, абсолютно не природний. Так, тьмяне і бліде обличчя можна трохи пожвавити помаранчевим нівеліром, а почервоніле привести в порядок коректором зеленого кольору. Для загального освітлення особи або окремих його ділянок прийнято використовувати білий коректор. А блакитний або бузковий колір допоможе створити ефект порцелянової шкіри.

Консилер або коректор для маскування синців під очима

Мене замучили синці під очима: від салонних процедур до домашніх рецептів

має відтінки, близькі до тілесних. Підбирають його зазвичай так, щоб він був світліше самої шкіри не менше ніж на тон. Це досить густий крем, добре вуалюються сліди алергії або лопнули судини.

Доречна ілюмінація

Іноді в назві коректора або консілера зустрічається приставка «іллюмінант» — від англійського illuminant, тобто «висвітлювати». У цьому випадку крем може містити світловідбиваючі частинки, хоча при нанесенні на шкіру ляже рівним матовим шаром. Вони зовсім не перламутрові, як думають деякі жінки, а виготовлені із застосуванням особливого пігменту, що відображає світло. Висветленія область навколо очей надає всьому особі доглянутий і відпочив вигляд.

Іноді до складу коректорів для особи входять і антибактеріальні добавки. Вони не тільки роблять візуально непомітними сліди запалення на шкірі, але і в прямому сенсі слова лікують їх.

В ідеалі коректор повинен бути так майстерно нанесений на обличчя, щоб його не було видно. А весь секрет полягає в грамотному підборі відтінку: він повинен збігатися з відтінком основи або бути на один-два тони світліше. Візажисти не сходяться в думках щодо того, що варто наносити на шкіру в першу чергу, а що — у другу: коригуючі засоби або власне основу. Але більшість з них все ж як первинний шар розглядає основу, а коректором рекомендує затушовувати зверху специфічні особливості шкіри. Тональний крем наноситься на кордон кола, щоб створити плавний перехід. Не варто спочатку покривати шкіру коректором, а зверху накладати ще й тональник — ці нашарування будуть виглядати досить грубо.

Світлана Усанкова

Похожие темы