Косметичка краса в долоні

17 Фев, 2014

Косметичка краса в долоні

Косметичка — приємна необхідність для кожної жінки. У кого-то одна вона, в інших дві або навіть три, кожна з яких служить своїм функціям, зберігаючи косметику повсякденного користування або на вихід. Косметичка давно перестала бути просто мініатюрним скринькою для складування в ній пудри

Пудра: від первісних білил до бронзера, помади, набору олівців та інших дрібниць. Вона може стати стильним аксесуаром, який можна виставляти напоказ, як би ненароком дістаючи її з сумочки в потрібний момент.

Косметичка може бути різною не тільки за кольором і матеріалом, з якого вона зроблена. Сучасні косметички дуже різноманітні за своєю формою, і в цьому вони ні в чому не поступаються жіночим сумочок. У них багато спільного хоча б тому, що сумочки жінки підбирають теж за їх функцій. Для повсякденного носіння на дозвіллі вона одна, для роботи може бути інша, для вечірнього виходу — третя. У косметичці зберігається косметика, але не обов’язково весь арсенал краси, який є в розпорядженні. Будинки на туалетному столику може стояти одна косметичка, іншу, з найнеобхіднішими речами, жінка носить із собою в сумці. Також може бути передбачена окрема косметичка для зберігання аксесуарів — пензликів, спонжів, щипчиків. Зрозуміло, кожна з них буде різної форми, величини і, як це часто буває, різної цінової категорії.

Стильне доповнення

Коли ви обираєте для себе косметичку, яку будете носити з собою кожен день, складаючи засоби для корекції макіяжу, ви повинні приділити особливу увагу її зовнішньому вигляду і стилю. Якщо ви підправляти макіяж в обідню перерву, в колі своїх колег, то варто подбати про те, щоб косметичка була або універсального дизайну, з категорії no name (без відмінних ознак того чи іншого бренду), або співпадала по стилю з вашою сумочкою. Подумайте тільки, наскільки дивно і безглуздо виглядає жінка в строгому костюмі з діловою сумкою, з якої вона витягує дешеву пластикову косметичку, куплену в підземному переході. Дами завжди звертають увагу на таку невідповідність, і це може зіграти злий жарт. Косметичка — аксесуар нітрохи не менш вимогливий, ніж туфлі або ремінь.

Практична необхідність

У косметичці зберігається помада, туш, пудрениця та інші засоби, якими представниці прекрасної статі користуються в повсякденному житті. Помада може бути одна або декілька, тіні можуть бути одинарними компактними, а може бути і ціла палітра, яка повинна вміститися в одну переносну або домашню косметичку. Тому при виборі цієї мініатюрної (або не дуже) сумочки завжди відштовхуйтеся від своїх потреб.

Якщо вам не потрібно мати з собою мобільний набір професійного візажиста, і ви носите лише пудреницю, помаду і вологі серветки

Вологі серветки: з минулого в майбутнє, ви цілком можете обійтися компактним тубусом, схожим на шкільний пенал або невеликої плоскої косметичкою розміром з долоню, на блискавці або з металевою засувкою. Вам не знадобиться кілька відділень — все, що у вас є, не загубиться в ній зважаючи на свою нечисленність.

Але є й інші ситуації. Наприклад, ви їдете у відпустку, і вам необхідно мати з собою більше, ніж один відтінок помади або олівця для очей

Олівець для очей: доступне різнобарв’я

. Тоді вам знадобиться більш містка косметичка з великим функціоналом. Підбирайте зручні для перенесення сумочки, в яких передбачено розкладання, косметички з кількома відділеннями, з окремими фіксаторами для олівців, пензлів, в яких нічого не загубиться і вам не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібного засобу.

Блискавка, засувка або кнопка в якості замка для косметички — питання особистих переваг, але далеко не завжди. Як правило, для портативних косметичек краще підходить блискавка, яка не розкриється випадково в сумці і її вміст не розсиплеться. До косметичок, які варто будинки на столику, немає таких суворих вимог — це може бути стильна коробочка з кришкою без єдиного фіксатора.

Якісна складова

Практичність і зручністю косметички — це не тільки її величина і кількістю кишеньок. При покупці звертайте увагу на матеріал не тільки зовнішній, а насамперед на той, з якого виконана підкладка. Кожна жінка знає, що помада або олівець можуть відкритися і забруднити косметичку зсередини. З цієї причини треба шукати ту, яка легко миється і сушиться.

Купуючи косметичку для носіння в сумці, звертайте увагу на всі матеріали її лицьової сторони. Це можуть бути шкіра, шкірозамінник, пластик, тканину. Якість цих матеріалів дуже важливо, тому що косметичка буде щодня випробовувати на собі механічний вплив. Якщо ви не хочете, щоб річ швидко втратила товарний вигляд, придбайте якомога якісніші аксесуари, уникайте обробки крайки пластиком, який швидко тріскається і деформується.

Похожие темы