Косметичка що залишити і з чим варто розлучитися

19 Фев, 2014

Наводити порядок у косметичці може бути і не найприємніше заняття, але такі заходи просто необхідні. Звичайно, серед вмісту вашої косметички обов’язково є речі, якими ви користуєтеся регулярно, але також є й ті, від яких пора позбутися і замінити новими. Термін придатності косметичних продуктів може бути набагато коротший, ніж ви могли подумати, а прострочена косметика вельми не безпечна. Вона може викликати роздратування, почервоніння, а іноді і спровокувати інфекцію.

Туш для вій

Термін придатності туші для вій всього лише три місяці. На ділі більшість з нас використовує її протягом значно довшого часу, але слід пам’ятати, що слизова очей дуже чутлива і сприйнятлива. Через 90 днів з дня покупки без жалю позбавляйтеся від туші, якою користуєтеся, прийшов час замінити її новою.

Якщо до закінчення цих 90 днів ви помітили, що туш підсохла і втратила однорідну структуру — викидайте її та година ж.

Підводка для очей

Якщо ви використовуєте рідку підводку, знайте, що її термін придатності так само короткий, як і у туші, тобто ті ж три місяці. Не секрет, що ми найчастіше зберігаємо блискучі або кольорові підводки дуже довго, абсолютно не підозрюючи, що рідка підводка для очей

Підводка для очей — секрет глибини вашого погляду

просто магніт для різного роду бактерій. Олівці для очей живуть набагато довше, термін придатності у них становить три-чотири роки, за умови, що ви регулярно заточувати їх.

Основа для макіяжу

Середній термін придатності для основи приблизно шість місяців, якщо ви не використовували її до терміну. В принципі можна «розтягнути» її і на рік, але не завжди це можливо і не завжди корисно. Якщо ємність оснащена дозатором, то у такого продукту більше шансів порадувати вас довше, тому що на палець до вас потрапляє тільки потрібну кількість основи для макіяжу. На кінчиках наших пальців живе безліч мікробів, тому, чим менше безпосереднього контакту рук з косметикою, тим краще. Щоб продовжити термін служби вашої улюбленої основи наносите засіб спеціальним спонжем або аплікатором. У основ у вигляді пудри

Пудра: від первісних білил до бронзера

термін придатності дещо довше. Пудровий основою можна користуватися близько двох років. Розібратися, що можна залишити у вашій косметичці, а від чого краще позбутися, вам допоможе просте правило: понюхайте вашу косметику, якщо її запах змінився, це вірна ознака того, що вона зіпсована.

Бронзатори

Бронзатори і рум’яна

Як наносити рум’яна: всі секрети штучного рум’янцю, компактні або розсипчасті, так само як і основи, можуть прослужити вам пару років, а то й більше. У рідкій формі термін їх служби можна продовжити від шести до восьми місяців, але не більше того.

Коригуючі засоби

Коректори можуть прослужити вам близько року, але багато з нас користуються ними набагато частіше, ніж іншими засобами з нашої косметички, тому нічого дивного в тому, що коректуючий олівець або тональний засіб закінчилося у вас до закінчення його терміну придатності.

Пензлика

Розлучатися з пензликами для нанесення макіяжу завжди нелегко. Якщо за кистями правильно доглядати, термін їх служби можна суттєво збільшити. Щотижня, або раз на два тижні, що звучить більш реально, необхідно чистити щіточки і кисті. Зробити якісний макіяж неможливо пензликами з зношеної щетиною. Якщо ваша пензлик виглядає занадто брудною і старої — купіть собі нову. Використання вийшли з ладу пензликів призводить до потрапляння інфекцій і появі висипань на обличчі.

Помади і блиски для губ

Губні помади і блиски теж не довговічні. Іноді виробники косметики грають з нами злий жарт, припиняючи випуск того чи іншого полюбився нам кольору або відтінку. У олівців для губ, блисків і помад термін придатності становить приблизно два-три роки. Якщо ви помітили, що ваш блиск для губ відділяється від стінок контейнера, вам краще його викинути. Ви, звичайно, можете продовжувати його використовувати, але наслідки можуть бути самими непередбачуваними.

Похожие темы