Косметична мушка додайте пікантності!

05 Май, 2014

Косметична мушка додайте пікантності!

Родимки живуть на нашому тілі незалежно від наших бажань — вони дані нам від народження. Комусь вони заважають, і тоді їх видаляють, інші ними пишаються, приписуючи місцю розташування рідного плямочки особливий сенс.

Родимки на обличчі й тілі завжди були в особливій пошані. Раніше по родимці з ходу визначали характер людини, її таємні пристрасті і темперамент. Якщо ж жінка не мала родимку в тому чи іншому місці на обличчі, або, приміром, на грудях, що вважалося сексуально зачаровує, вона просто малювала її самостійно, вводячи в оману масу шанувальників, або на потрібне місце приклеювалася мушка — шматочок чорної тканини. Намальована родимка або приклеєна мушка виконували найважливішу функцію — ховати від сторонніх очей дефекти шкіри — прищі, оспини, рубці. Крім цього, штучна родимка прекрасно підкреслювала природну білизну шкіри, створюючи гармонійний контраст.

Сучасні дівчата, які цікавляться не тільки модою, стилем, хочуть мати бездоганну зовнішність, приділяють увагу значенню і здібностям родимок, іноді вміло малюючи їх самостійно, як і їх попередниці кілька століть тому, заманюючи кавалерів і приховуючи прищики. Але з появою такої області як перманентний макіяж, потреби щодня простоювати перед дзеркалом зайві безцінні хвилини відпадає сама собою, бо татуаж сьогодні застосуємо і для того, щоб відтворити те, що забула відзначити природа — мушку на обличчі або тілі. Не без допомоги ЗМІ найбільш популярними місцями для посадки мушки є щока і область над верхньою губою.

Косметична мушка або штучна родимка — результат роботи фахівця з перманентного макіяжу. Будь-яка дівчина, якщо вона того захоче, може сьогодні зробити собі таку мушку точно також, як змалювати контур губ або очей, зробивши їх більш виразними, знімаючи необхідність у нанесенні яскравого макіяжу

Яскравий макіяж: виразність проти вульгарності

.

Косметична мушка додайте пікантності!

Найголовніше, щоб штучна мушка виглядала абсолютно природно, і ніхто не зміг здогадатися, що це не природна відмітина, а результат праці кваліфікованого фахівця.

Дуже важливо: косметичної мушкою можна замаскувати, наприклад, рубець або інший дефект на шкірі, але ні в якому разі не можна штучну родимку створювати на місці натуральної, під приводом маскування або корекції її форми. Це надзвичайно небезпечно і може призвести до найсильнішим запалень і онкологічних захворювань.

Штучна родимка — проведення процедури

Перед тим, як переходити до процесу безпосереднього вбивання під шкіру косметичного складу, який і сформує нову родимку, майстер розмовляє з клієнтом. Визначається місце розташування мушки, її колір і розмір. Потім на місце майбутньої мушки наносять анестезуючий крем, що, втім, зовсім необов’язково, тому що процес займає короткий час. Якщо ми говоримо про гіперчутливих зонах, тоді знеболення бажано.

Косметична мушка додайте пікантності!

Далі все відбувається точно також, як і при нанесенні будь татуювання

Татуювання: це важливо знати

— Від центру по спіралі майстер малює гурток, поступово його, розширюючи до потрібного діаметру. Голка при цьому вибирається як одинарна, так і потрійна — залежно від бажаного розміру. Фарба для «малювання» родимки використовується та ж сама, що і в татуажі, наприклад, брів

Брови — рама дзеркала душі

. Краще, якщо вона буде природного для неї коричневого кольору, в залежності, звичайно, від індивідуальних особливостей людини. Майстер, який має достатній досвід, навряд чи помилиться, і мушка буде виглядати натурально. Але найменша помилка: не теплий, а холодний відтінок, занадто велика глибина введення фарбувального складу — і на обличчі буде красуватися НЕ витончена шляхетна коричнева родимка, а незрозумілого походження плямочка синюшного відтінку. Ніколи для штучної родимки не використовується чорний колір.

Завершується процедура накладанням анестезуючих засобів, а в домашніх умовах доведеться двічі на день наносити актовегін — і так до того моменту, поки не зійде первинна корочка, як і в будь-якому перманентний макіяж. Через пару тижнів відійде вторинна кірка, і мушка придбає свій остаточний вигляд.

Тримається косметична мушка дуже довго: на зонах з активним кровообігом близько 10 років, а якщо родимка «приклеїлася» на щоку або область грудей, то її власниця зможе здолати нею шанувальників протягом усього життя.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы