Косметичні міфи увагу це неправда!

Косметичні міфи увагу це неправда!

03 Июл, 2014

Косметичні міфи увагу це неправда!
  • Косметичні міфи: увага, це неправда!

  • Тонке волосся, ретиноїди, засмага

У світі краси безліч міфів, які часто збивають з вірного шляху і змушують доглядати за собою не так, як потрібно. Ці міфи необхідно розвінчати і, нарешті, почати піклуватися про себе правильно.

Міф №1. Псоріаз — це косметичний дефект

Косметичні міфи увагу це неправда!

Псоріаз — це зовсім не косметичний недолік шкіри, а аутоімунне порушення, яке характеризується потовщенням, почервонінням і лущенням шкіри. Білі кров’яні тільця провокують шкіру оновлюватися не в нормальному темпі (раз на 28 днів), а в посиленому — кожні чотири дні. Подібний ритм і є причиною псоріазу, який не можна вилікувати повністю, але можна підтримувати шкіру в нормальному стані.

Міф №2. Будинки ми не піддаємося впливу ультрафіолетових променів

Це правда лише частково. Вдома ми захищені від променів типу В, але промені типу А залишаються загрозою, оскільки 75% проходять через віконне скло. Якщо ви знаходитесь вдома в жаркий день, коли яскраво світить сонце, то краще не сидіти поруч з вікном, в іншому випадку потрібно наносити на шкіру крем з SPF-захистом.

Міф №3. Всі сонячні окуляри захищають від ультрафіолету

На жаль, це не так, тому що затемнення скла не дають автоматичного захисту від UV-випромінювання. Щоб забезпечити своїм очам ефективний захист, потрібно купувати окуляри в спеціалізованих салонах, де можна вибрати модель, яка блокує до 99-100% ультрафіолетових променів обох типів.

Косметичні міфи увагу це неправда!

Міф №4. Якщо косметика не діє відразу, варто від неї відмовитися

Багато людей починають користуватися косметичними засобами в надії на швидкий результат. Не отримавши його, вони вважають, що засіб малоефективне або не підходить їм, але це не завжди так. Більшості коштів, які вирішують серйозні проблеми, наприклад, борються з віковими змінами або висипом вугрів, потрібно тривалий час. Приміром, щоб подіяв крем проти зморшок, іноді доводиться чекати близько місяця, лікування акне

Поради для лікування дорослого акне: увагу на деталі

може зайняти від шести місяців до року. Відмовлятися від косметики потрібно негайно лише в тому випадку, якщо вона провокує почервоніння, свербіж, печіння.

Міф №5. Засоби з позначеним сонцезахисним фактором забезпечують рівно такий захист

Більшість людей вважають, що, завдавши на шкіру крем з SPF30, вони дійсно отримують захист з фактором 30. Але не тільки сама цифра дає певний захист. Вона залежить від того, скільки засоби нанесено на шкіру і який тип шкіри. Фахівці стверджують, що суха шкіра

Догляд за сухою шкірою і водний баланс в організмі, легко підвладна опіків, при SPF30 отримує захист, рівну лише фактору 10.

Похожие темы