Косметика Adonia Organics на виставці KOSMETIK EXPO

05 Фев, 2015

Косметика Adonia Organics на виставці KOSMETIK EXPO

  Улюблена косметична марка голлівудських зірок — Adonia Organics — представить повну лінійку косметичних засобів на виставці KOSMETIK EXPO в Москві.

«Адонія Груп», ексклюзивний дистриб’ютор на території Росії косметики преміум-класу Adonia Organics, взяла участь у IX Міжнародній виставці для професіоналів індустрії краси KOSMETIK EXPO, яка пройшла 10-13 лютого в Гостиному дворі в Москві. На виставці були представлені не тільки сироватка Adonia Legtone і крем проти зморшок Adonia Stemulift, які вже встигли стати справжніми бестселерами, але й інші недавно з’явилися в Росії кошти.

З косметичною лінією «Adonia Organics» відвідувачі виставки могли ознайомитися на стенді Компанії. Тут же професійний косметолог допоміг всім зацікавленим скласти індивідуальний набір засобів по догляду за шкірою і розповів про особливості косметики: її складі, принципах дії, правила використання та зберігання.

Про компанію

Компанія «Greek Island Labs», що володіє марками «Adonia Organics» і «Athena Skin Care», створена в г.Скоттсдейл (Арізона, США) в 2003 році. Лабораторії з розробки косметичних засобів, а також виробничі потужності компанії знаходяться на території США.

Експерти компанії поставили перед собою мету створити косметичну лінію, яка могла б стати реальною альтернативою сучасній професійній косметиці. За задумом творців, косметичні засоби покликані відстрочити або навіть замінити радикальні методи корекції зовнішності, такі як різні хворобливі ін’єкції, складні апаратні процедури, і, в деяких випадках, пластичну хірургію.

У Росії продукція Adonia Organics і Athena Skin Care представлена ​​повною лінійкою з усіх 12 косметичних засобів:

* сироватка від целюліту «Adonia LegTone Serum»

* сироватка проти зморшок «Adonia Stemulift Serum»

* автозагари для обличчя і тіла «Adonia Bronzing Serum» і «Adonia Bronzing Glow»

* засоби для росту вій і брів «Adonia LashAlive» і «Adonia BrowRevive»

* гель для очищення обличчя «Adonia Daily Cleansing Gel»

* підтягуючий крем «Athena 7 Minutes Lift»

* скраб «Athena Microdermabrasion Daily Scrub»

* денний і нічний креми «Athena Day Time Toning» і «Athena Nightly Renewal Cream»

* сироватка для проблемної шкіри «Complexion Control Serum»

Похожие темы