Косметика «Avene» лікувальна косметика на службі краси

23 Май, 2014

Косметика «Avene» лікувальна косметика на службі краси

У всі віки поряд з поняттям «красива» завжди стояло поняття «доглянута» шкіра. Адже не достатньо просто фарбувати вранці особа декоративною косметикою, а ввечері ретельно її змивати. Потрібен цілий комплекс заходів щодо підтримання краси. У світі, за підрахунками фахівців, існує більше ста всесвітньо відомих торгових марок, які виробляють як декоративну косметику

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж, так і засоби по догляду. Особливої ​​уваги серед них вимагають компанії, які зуміли розкрити секрети природи і поставити їх на службу жіночої краси. Косметика «Avene» — одна з них. Чим же настільки привабливі компанії виробляють фітокосметику, в чому їх сильні і слабкі сторони?

Історія створення марки

Компанія «Avene» була заснована знаменитим концерном Pierre Fabre Laboratories, який за свою сорокарічну історію дав життя таким відомим маркам як «Galenic», «Ducray», «Klorane» і «Inava». Кожен проект цього монстра лікувальної косметики

Лікувальна косметика: правда чи маркетинговий хід?

— Це продуманий хід, в результаті якого виходить першокласна вузькоспеціалізована компанія. В даному випадку, «Avene» була задумана як торгова марка, продукція якої виготовляється з однойменного термального джерела, розташованого в горах Cevennes. Чудодійні сили лікувальної води, що надає оздоровчий ефект на шкіру помітили ще в 1874 році. У Франції існує велика кількість мінеральних джерел, які за своїми органолептичними показниками перевершують багато в світі: вода тут буквально пашить здоров’ям. Багаті мінеральними комплексами вони насичені рівно настільки, щоб бути корисними. Вода має нейтральне рН, а також містить у великій кількості кварц, здатний заспокоювати чутливу шкіру.

Крім цього, «Avene» співпрацює в області передових технологій з дослідниками прихованих можливостей природи, центрами серед яких — лабораторія «Shiseido», відома своїм інноваційним підходом до рослинної косметики.

Гідності компанії

«Avene» випускає лікувальні косметичні засоби, серед яких креми, лосьйони, зволожувачі і невеликий асортимент декоративної косметики для жінок з чутливою і сухою шкірою. Крім цієї вузькоспеціалізованої теми пізніше були розроблені серії по догляду за жирною і нормальною шкірою, а також лінія сонцезахисних засобів. Всю продукцію компанії фахівці відносять до розряду лікувальною, а її створенням займаються професійні лікарі-дерматологи. Як і інші продукти концерну Pierre Fabre Laboratories, засоби по догляду «Avene» поширюється виключно через аптечну мережу. Навіть косметична лінія була розроблена з лікувальним ефектом, можливо саме тому вона так сподобалася росіянкам, які залишили масу позитивних відгуків на її адресу. Крім того, лікарі часто використовують продукцію «Avene» для досягнення бажаного лікувального ефекту при таких захворюваннях як нейродерміт, псоріаз, екзема, дерматит, опіки, свербіж і післяопераційні втручання у пластичній хірургії.

Тональні засоби, на думку покупців, мають стійкий, чітко виражений пігментує ефект, який не просто зафарбовує проблемні місця, але й не закупорює пори, а також у міру зволожує і активно живить. Спеціально для підліткової жирної шкіри, схильної до вугрового висипу і акне, була випущена лінія продуктів «КЛІНАНС-К». Багато позитивних емоцій викликав скраб для обличчя

Скраб для обличчя: рецепти, доступні кожному, який, крім видалення відмерлих клітин, здатний очистити пори м’яко і ніжно, без супутнього, як правило, в даних препаратах, роздратування або печіння.

До незаперечних переваг можна віднести турботу виробника про простоту вибору продукції. Так, придумана проста класифікація, згідно з якою випускаються наступні лінії по догляду за:

 • дитячою шкірою,
 • сухий і атонічной,
 • нормальною,
 • проблемної та жирною шкірою,
 • чутливою.

Для більш професійного підходу виділяють:

 • засоби для загального незначного поліпшення зовнішнього вигляду (так звані підтримуючі),
 • з мікроелементами для загального поліпшення,
 • кошти з яскраво вираженим лікувальним ефектом, для застосування в лікувальній практиці.

Недоліки продукції компанії

У більшості жінок випробували засіб «Avene» під назвою Колд-крем залишилося багато негативних вражень. Деяким покупцям не сподобалася незмивна текстура продукту, який на довгий час буквально створює плівку на обличчі.

До недоліків компанії також відносять:

 • продаж виключно через аптечну мережу,
 • нерозвинена дистриб’юторська мережа в регіонах, що призводить до часткового випадання асортименту,
 • цінова політика кампанії.

Наприклад, себорегулирующее тональна емульсія «КЛІНАНС-К» обійдеться в 700 рублів за 40 мл. За коректуючий олівець «КЛІНАНС» вагою 6,5 грам потрібно заплатити від 585 рублів. Лінії кремів коштують від 700 рублів за баночку крему.

Серед безлічі відгуків щодо косметики «Avene» найбільшу популярність здобула термальна вода «Avene», яка допомагає освіжити шкіру і зволожити її. Засіб чудово поміщається в дамську сумочку, що дозволяє не розлучатися з улюбленим продуктом. Термальна вода сприяє очищенню шкіри, зволоженню, знімає роздратування, почервоніння, а також бореться з першими ознаками старіння шкіри.

У сучасному світі з його швидкісними дорогами, вихлопними газами, що виливають шкідливі речовини заводськими трубами, людина раптом задумався про можливість використання природних багатств, а також про те чудодійний ефект, який вони чинять на здоров’ї людей. Можливо, саме цим пояснюється все зростаюча популярність компаній, що виробляють фітокосметику.

Галина Ямпільська

Похожие темы