Косметика Christina (Христина) — широкий вибір з Ізраїлю

Косметика Christina (Христина) — широкий вибір з Ізраїлю

17 Апр, 2014

Косметика Christina (Христина) - широкий вибір з Ізраїлю

Christina — ізраїльська марка, існуюча з 1982 року, призначена для професійного використання в салонах краси та косметичних кабінетах. Зазвичай професійні лінії рекомендуються лише для фахівців індустрії краси, але Christina має серії для домашнього використання, з якими прекрасно впорається будь-яка жінка, не відчуваючи ніяких труднощів, при цьому забезпечуючи результат дії косметики не гірше, ніж якби над особою поворожив майстер-косметолог.

Деякі споживачі з побоюванням ставляться до брендів, які пропонують асортимент настільки широкий, що там можна знайти все — засоби для обличчя і тіла, волосся, аксесуари та інші з точки зору виробника приємності. А у розумної жінки можуть закрастися сумніви у високій якості, яким повинні володіти всі без винятку найменування продукції, а адже його може не бути при характерному розпиленні компанії на все і відразу. У марки Christina ви знайдете велику гаму (більше 300 найменувань) коштів переважно для догляду за обличчям. В асортименті Christina містяться кошти для різнобічного догляду та вирішення безлічі шкірних проблем, підтримки здорового, сяючого, молодого вигляду шкіри в будь-якому віці.

Засоби anti-age — найбільш затребувані на сьогоднішній день. Лінія для жінок після 40 років — Wish — направлено бореться з віковими змінами шкіри, зморшками і гіперпігментацією, постачаючи шкіру щитом проти негативного впливу навколишнього середовища, яке прискорює процеси старіння. Ще одна лінія для боротьби з віком — Forever Young. Ці унікальні засоби містять натуральні омолоджуючі пептиди, відкриті у французькому інституті Луї Пастера, за рахунок них кошти Forever Young мають потужний омолоджуючий ефект. Засоби серії FluorOxygen + C підтримують молодість шкіри за рахунок включення до складу АНА-кислот, ретинолу, вітаміну С, рослинних компонентів, що насичує шкіру поживними речовинами натурального походження, покращуючи клітинний обмін. Silk — шовкова лінія, де прямо на шкірі розчиняються волокна кокона шовковичного шовкопряда, забезпечуючи миттєвий ліфтинг.

Молода шкіра потребує ретельного очищення, легкому зволоженні, запобіганні акне і боротьбі з висипом вугрів.

Fresh — освіжаючий коктейль для очищення молодої шкіри. BioPhyto на основі рослинних компонентів бореться з прищами і жирністю в осіб з підвищеною чутливістю шкіри, а більш інтенсивний вплив нададуть кошти з лінії Comodex, яка необхідна для жирної проблемної шкіри для усунення вугрів, запобігання рубців, купероза.

Пілінги — найважливіша складова щоденного догляду за собою в будь-якому віці. У марці Christina є серія пілінгів на основі рослинних екстрактів Rose de Mer, Який називають прекрасною альтернативою хімічному пілінгу

Хімічний пілінг — чистка до блиску, а також серія Velvet Peel — цей м’який, дуже делікатний оксамитовий пілінг

Пілінг: як освіжити шкіру

забезпечить догляд і бездоганне очищення для чутливої ​​шкіри.

Косметика Christina (Христина) - широкий вибір з Ізраїлю

Стреси і ультрафіолет негативно позначаються на стані шкіри, і спеціально для вирішення таких проблем Christina пропонує серії Sunscreen і Unstress, які підійдуть для будь-якого віку.

Для загального відновлення краси і здоров’я шкіри існує серія Clinical Dermal Correction, використання якої підвищує ефект від застосування інших засобів.

Якщо ви пройшли курс інтенсивної терапії (імпульсний світло, лазер, механічний пілінг), то шкіру потрібно відновити і якомога швидше привести в здоровий стан. Це допоможе зробити набір Post-IPL Care Kit, який призначений для домашнього застосування.

Крім косметики розподіленої по серіях, Christina пропонує також окремі засоби — маски, пілінги, догляд для очей, губ, засіб для нігтів і маски для волосся

Маски для волосся: краса під рукою

.

Коли ми дізнаємося нову марку косметики, першою справою цікавимося країною-виробником. Німеччина, Франція, Росія, Японія, Скандинавські країни — це знак якості продукції, обіцянка результату, високої ефективності. Серед країн-виробників косметики останнім часом все частіше фігурує Ізраїль. Деякі з недовірою можуть ставитися до новинок неєвропейського походження, і, як виявляється — марно. Ізраїльська косметика у всьому світі цінується за свої багаторічні традиції, перевага натуральних компонентів і високі технології, які використовуються для того, щоб будь-яка жінка в світі могла ставати ще прекраснішим.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы