Косметика Clarins «з любов'ю назавжди»!

Косметика Clarins «з любов’ю назавжди»!

05 Июн, 2014

Косметика Clarins «з любов'ю назавжди»!

Продукція косметичного бренду Clarins відома багатьом мільйонам жінок, так як за статистикою, вона входить з трійку найулюбленіших засобів косметики «люкс». І як бути інакше, якщо сам засновник Дому не раз зізнавався пресі, що створив інноваційну косметику з однією метою: поклоніння жіночій красі. Можливо саме тому серед шанувальників коштів від Clarins багато зірок шоубізнесу й армія прихильниць якісної косметики від французького бренду Clarins.

Історія заснування бренду

Всесвітньо відомий бренд був створений людиною, яка народилася з одним ім’ям, але в юнацькому віці отримав інше, яке і стало назвою його торговельної марки. Жак Куртен відкрив свій магазин по вулиці Тронше в Парижі в 1954 році. Але широким масам він був відомий як містер Кларанс — засновник одного з найбільших брендів косметики класу «люкс». Кларанс — дитяче прізвисько, яке закріпилося за Жаком після гри у виставі, присвяченому давньоримським періоду, в якому він майстерно зображував вісника Clarins. Це друге ім’я настільки щільно прилипло до нього, що виношуючи ідею заснування інституту жіночої краси, ні про яку іншу назві мови вже не було. Одним з перших в свою компанію він запросив кращих на той момент дерматологів, дослідників і лікарів, які всебічно діагностували вплив різних компонентів на шкіру жінок і чоловіків.

Що таке косметика Clarins?

Косметична лінія Clarins випускає засоби по догляду, які за міжнародною класифікацією маркетологів відносяться до класу «люкс». Крім традиційних кремів для рук, обличчя (з розподілом для різних типів шкіри), вона випускає лінію якісної декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

та парфумерії. В асортименті також можна зустріти різні ароматичні та фітотерапевтичні препарати для поліпшення загального самопочуття.

Незважаючи на те, що бренд випускає свою продукцію понад півстоліття, на міжнародних ринках вона з’явилася лише в сімдесятих роках XX століття. Пов’язано це з тим, що спочатку якісні продукти поширювалися лише через спеціалізовані клініки та салони Clarins. На початку XXI століття її можна придбати, як в інтеренет-магазинах, бутіках, фірмових магазинах, яких налічується більше двохсот, так і в спеціалізованих косметичних магазинах, що відкрилися на всіх континентах у величезній кількості.

Переваги і недоліки торгової марки Clarins

Унікальність бренду полягає в тому, що маючи власну науково-дослідну лабораторію і штат професійних фахівців, він вдумливо додавав в засоби такі загальновідомі компоненти, як цукор і сіль, натуральні ефірні есенції і екстракти корисних рослин. Кожна інновація ретельно опрацьовувалася і обмірковувалася фахівцями та лікарями-дерматологами. Крім цього до переваг можна віднести:

  • Контроль над якістю. Фахівці компанії проводять більше вісімдесяти шести тестів для кожного продукту на різних стадіях виробництва.
  • Високий науковий потенціал у вигляді сучасних лабораторій і самих іменитих учених щорічно відкривають унікальні властивості різних компонентів, які при повному контролі дослідницької дерматологічної лабораторії поступово водяться до складу продукції для краси і здоров’я жіночого тіла.
  • Доступність. За весь час існування компанії було відкрито більше трьох тисяч косметологічних кабінетів і тридцять один інститут краси по всьому світу.
  • Прекрасна лінія засобів, як для жінок, так і для чоловіків.
  • Стильний дизайн продукції. З часу заснування три, обраних Жаком кольори — червоний, білий і золотий — не покидають упаковки. Маркетологи бренду підкреслюють, що золото в упаковці — говорить про приналежність продуктів до класу «люкс», червоний колір — як і багато століть тому символізує пристрасть, а білий асоціюється з чистотою і досконалістю.

До недоліків можна віднести:

  • Вартість продукції досить висока, і по кишені далеко не всім прихильницям бренду. Ціни в середньому варіюються від 800 до 5000 рублів.
  • Необхідність грамотного підбору косметичних засобів. Велика частина негативних відгуків про використання продукції бренду Clarins пов’язані з неправильним підбором.

Крім засобів по догляду та декоративної косметики, компанія випускає високоякісну парфумерію.

Лідери продажів від Clarins

Для просування своєї продукції компанія зі світовим ім’ям користується, найчастіше, телевізійним форматом, але найяскравіші презентації можна побачити і на сторінках глянцевих журналів, а рекламні ролики, створені для Clarins, вже більше чотирьох років завойовують престижні рекламні конкурси.

Як і у будь-який інший компанії у Clarins є свої лідери продажів. Перше місце займає крем для рук і нігтів «Hand and Nail Treatment» (від 650 рублів за 100 мл). Крем є абсолютним лідером, а відгуки покупців про нього тільки позитивні: він прекрасно зволожує, зміцнює і бореться з першими ознаками старіння. На другому місці — бальзам «Beauty Flash Balm» (від 1200 рублів за 20 мл). Його воліють багатьом іншим більше половини жінок, що користуються косметикою Clarins. За відгуками покупців, бальзам ідеально усуває ознаки втоми і «заспаного» особи і, крім того, його можна наносити як під денний крем, так і під автозагар

Автозагар: сонце в тюбику

. Третьою продукт, про який користувачок залишили виключно позитивні відгуки — тональний крем «Teint Eclat Lissant Autofocus» (від 1100 рублів).

В цілому компанія зарекомендувала себе як торгова марка, яка не тільки дає обіцянки, але і виконує їх. А кошти від Clarins не тільки прикрасять туалетний столик будь-якої жінки, але й допоможуть у вирішенні повсякденних проблем.

Галина Ямпільська

Похожие темы