Косметика для дітей ніжність з перших днів

22 Май, 2014

Косметика для дітей ніжність з перших днів

Народилася дитина. З перших днів його появи на світ він вимагає підвищеної уваги і особливого догляду. Ніжна шкіра не завжди адекватно реагує на зіткнення з різними продуктами, комахами і так далі. Для її захисту, зволоження й очищення була винайдена дитяча косметика, що дозволяє мамам значно полегшити догляд за немовлям.

Що таке дитяча косметика?

Дитячу косметику почали виділяти в окрему групу вже з початку XX століття. Першим російським промисловцем, який розробив спеціалізоване мило, був Генріх Брокар — засновник і власник імперії Брокар. Саме він вперше випустив дитяче мило за ціною одна копійка за брусок. У США найбільша у світі лікарська корпорація «Johnson’S Baby» почала випуск дитячої лінії косметики з середини сорокових років.

Косметика для дітей має цілий ряд принципових відмінностей, порівняно з дорослою:

  • Полегшена лужна формула.
  • Мінімум барвників.
  • Натуральні аромати.
  • Нейтральний колір.
  • М’який вплив на шкіру дитини.

При цьому всі «дорослі» кошти продубльовані в дитячій лінії виробників. Найбільш часто використовується, за статистикою, дитяче мило (причому його активно використовують і дорослі), очищають гелі і креми.

Дитяче мило

Мило для дітей відрізняється особливою ніжною структурою і принципово меншим складом лугу. Незважаючи на це, потрібно враховувати, що шкіра новонароджених тонка і гостро реагує на будь-які, навіть мінімальні, механічні пошкодження. Саме тому дерматологи радять для купання новонароджених використовувати рідке дитяче мило. До його складу, як правило, включені витяжки з різних рослин (череди, ромашки, календули), які не тільки очищають шкіру, але і живлять, загоюють і зволожують. У такій консистенції найкращим чином зберігаються можливості рослинних комплектів. Альтернативою дитячому милу

Дитяче мило: радість не тільки для малюків

може стати спеціальна піна для купання або шампунь. З позначкою «для дітей», вони найкращим чином піклуються про ніжній шкірі немовлят.

Дорослі часто використовують дитяче мило для прийняття ванн. Однак, згідно з останніми дослідженнями, ефект від очищення таким милом практично дорівнює нулю. Справа в тому, що на шкірі дорослої людини накопичуються більш стійкі до впливу м’яких засобів мікроорганізми. Для їх видалення необхідно більший вміст лугу в коштах. Виняток становить процедура вмивання обличчя, оскільки шкіра на обличчі більш ніжна і тонка. Проте дерматологи радять і в цьому випадку використовувати спеціальні гелі та змивки для обличчя.

Косметика для дітей ніжність з перших днів

Дитячі гелі

Це універсальне очищає засіб, яке можна використовувати як для вмивання, купання, так і замість шампунів. При покупці слід звернути увагу на значок «без сліз». Це певною мірою вказує на знижений вміст лугу і наявність зволожуючих комплексів. За своїм функціональним призначенням гелі ділять на:

  • Очищаючі. Випускається у формі молочка або лосьйонів. Їх зручно використовувати на відпочинку, не вдома, коли потрібна екстрена допомога по очищенню шкіри. Як правило, виробники доповнюють ці кошти заспокійливими і поживними комплексами. Близько десяти років тому з’явилися очищаючі серветки, які компактно упаковані в герметичні бокси або поліетиленові пакети. Вони дозволяють у будь-яких умовах швидко й акуратно очистити шкіру малюка.
  • Масажні. Використовуються не тільки для купань, але й для масажу, під час якого шкіра отримує додаткове зволоження і тонізується. Вони мають більш щільною текстурою, що не розтікаються і швидко вбираються.
  • Зволожуючі. Випускається у формі молочка для тіла. Застосовується після водних процедур для відновлення водно-жирового балансу.

Всі гелі для дітей гіпоаллерненни і можуть застосовуватися в будь-якому віці.

Креми для дітей

Це найбільша за чисельністю група. Також як і мило, вони містять мінімальну кількість добавок і, як правило, є однокомпонентними. Крім різних варіантів призначення (крем для обличчя, крем для тіла

Крем для тіла: видове різноманіття, крем для рук, крем після купання, зимові захисні креми від вітру і морозу, сонцезахисні креми) вони мають ще специфіку конкретного складу певного крему, а значить, кожен крем має наповненням різних компонентів, які виконують різні функції — пом’якшувальні, заспокійливі, зволожуючі, загоюють, протизапальні. Іноді дерматологи радять замінювати креми засобами більш м’якої консистенції — лосьйонами або молочком, але для обличчя потрібно використовувати виключно креми. Головне правило у використанні — вибір правильного складу.

Найпопулярніші бренди

На ринку представлені виробники вітчизняної косметики для дітей — «Наш світ», «Наша мама», «Аванта». Із зарубіжних більше всіх користуються попитом: «Johnson’S Baby», «Nivea», «Chicco». Найдорожчі косметичні засоби для дітей від компанії «Avent» (від 1500 рублів), представники якої стверджують, що в продукції використовуються виключно натуральні компоненти без консервантів і добавок. Російські мами, за результатами опитувань, проведених маркетологами, найбільш часто використовують продукти компаній: «Johnson’S Baby», «Bubchen» і «Наша мама». Причиною такого вибору покупці називають широкий асортимент продукції, в якому дуже легко підібрати засіб під тип шкіри і функціональне призначення.

Продукцію «Johnson’S Baby» використовують практично всі «зіркові» батьки багатьох країн при догляді за своїми малюками. Однією з знаменитих покупців є Вікторія Бекхем, яка воліє купувати дитячі косметичні засоби виключно цієї торгової марки.

Галина Ямпільська

Похожие темы