Косметика для дітей від виробників ретельно все зваживши …

31 Янв, 2014

Косметика для дітей від виробників ретельно все зваживши ...

Тенденції сучасності такі, що все більше батьків купують своїм дітям ті чи інші косметичні засоби. При цьому багато хто з них замислюються про безпеку та ефективність цієї продукції. Хтось купує мило і дитячий крем

Дитячий крем — ніжна турбота для малюків

. Деякі формують цілі набори із засобів по догляду, намагаючись прищепити дитині навички ретельного догляду за собою, однак всі хочуть, щоб те, чим будуть користуватися діти, відповідало стандартам якості і було, як мінімум, нешкідливим.

Категорії косметичних засобів

Косметику для дітей умовно ділять на категорії, спираючись на вартість.

  • Вищий клас представляють Chicco і Avent.
  • Середній — Bubchen, Babyline, Johnson`s Baby, Green Mamma, Florena, Belle, Nivea.
  • Решта перебувають в низькій ціновій категорії. Сюди відноситься російська косметика

    Російська косметика: краса від природи

    для дітей: Принцеса, Наша мама, Моє сонечко, Світ дитинства, Морозко, Маленька фея, Дракоша, Непоседа, Гармонія та інші.

Споживачі віддають перевагу косметику середньої цінової категорії, що поєднує прийнятну вартість, економічність, безпеку і високу якість.

Продукція в низькій ціновій категорії частіше має більший витрата і менший термін придатності, але теж відповідає критеріям безпеки.

Принципи підбору косметичних засобів

Дитячу косметику потрібно купувати тільки в спеціалізованих магазинах або відділах, в аптеках. Ні в якому разі не можна брати її з рук і на вулиці з лотків, щоб уникнути придбання неякісної, фальсифікованої косметики, або просто продукції, яка зберігалася в невідповідних умовах і втратила свої якості.

Якщо є можливість придбати косметичний продукт в невеликий пробної упаковці — візьміть спочатку його, оскільки це дозволить на практиці перевірити, чи підходить він дитині. Деякі спеціалізовані магазини дозволяють спробувати косметичний засіб перед придбанням. У такому випадку нанесіть невелику його кількість на зап’ясті дитини, і якщо шкіра в цьому місці через п’ятнадцять хвилин залишиться интактной — сміливо купуйте.

Перед покупкою перевірте цілісність упаковки і термін придатності вподобаного кошти.

На багатьох упаковках стоїть спеціальний значок: число в баночці, який позначає, термін придатності засобу після його розтину в місцях, звичайно дорівнює шести або дванадцяти. Не полінуйтеся взяти маркер і поставити на флаконі дату, коли ви відкрили його. Відомо, що мікроби, які потрапляють в баночку разом з повітрям, призводять до розкладання кошти, тому дотримуватися дана умова дуже важливо.

Зберігання косметики для дітей

Зберігати не розпаковану дитячу косметику потрібно в прохолодному місці, в шафі, так, щоб на неї не потрапляли прямі сонячні промені, і поруч не було батареї центрального опалення, печі або каміна — перегрів засоби, навіть короткочасний, веде до його псування.

Відкрите косметичний засіб, який активно використовується, краще не зберігати безпосередньо на поличці над ванною, так як гарячі пари, нагріваючи його, можуть призводити до порушення хімічної структури. Краще зберігати у ванній кімнаті, але на закритій полиці.

Застосовуючи засіб вперше, проведіть просту пробу, змастивши невелику частину шкіри на зап’ясті дитини. Якщо через п’ятнадцять хвилин реакції не буде — можна використовувати за призначенням. Дана обережність не буває зайвою навіть при використанні косметичної продукції вищої категорії, так як вона може містити компонент, який не підходить саме вашій дитині.

Безжально викидайте косметичні засоби з вичерпаним терміном придатності, навіть якщо вони виглядають як зазвичай: зміни в хімічній формулі на око непомітні!

Якщо дитина вже користується будь-яким косметичним засобом, то доповнюйте його продукцією того ж виробника. Це знижує ризик виникнення реакцій на продукцію.

Світлана Шимкович

Похожие темы