Косметика для солярію навіщо вона потрібна?

Косметика для солярію навіщо вона потрібна?

25 Апр, 2014

Косметика для солярію навіщо вона потрібна?

Рівний красивий загар давно увійшов у моду. Але в нашому кліматі підтримувати золотистий колір шкіри дуже складно, так як теплі сонячні дні пролітають дуже швидко. Тому солярії придбали таку популярність, адже з їх допомогою можна цілий рік виглядати так, ніби ви щойно повернулися з жарких країн. Про користь і шкоду солярію говорять дуже багато, засмагати чи таким способом або утримуватися, кожен вирішує сам для себе. Але для того, щоб засмага в солярії був безпечним, рівним і насиченим, існують спеціальні засоби. Косметика для солярію необхідна, якщо ви регулярно проходите ці процедури.

Для чого потрібна така косметика

Засмага в солярії вважається менш шкідливим, ніж традиційний сонячний загар, тому що довгі UV промені, які випромінюються сонцем і є особливо шкідливими для шкіри, відсутні в солярії. Це означає, що в тому випадку, якщо у вас немає протипоказань до засмаги, то солярій — найкраще рішення. Тим не менш, без спеціальної косметики засмагати не рекомендується.

Навіть в солярії шкіра може обгоріти, тому перша функція спеціальної косметики для солярію — це захист. Використовуючи захисні креми чи лосьйони, ви уникаєте опіків, що дуже важливо.

По-друге, косметика для солярію повинна посилено зволожувати шкіру, так як суха шкіра гірше утримує засмага і швидше в’яне.

І третє властивість косметики для солярію — здатність впливати на яскравість засмаги. У засобах для солярію містяться речовини, які допомагають засмазі проявлятися.

Важлива відмінність такої косметики від звичайної в тому, що вона не підходить для засмаги на сонці, користуватися нею можна тільки для процедур в солярії. Так само, як звичайну захисну косметику не можна використовувати для штучної засмаги — вона тільки збільшить ризик появи опіків.

Яку косметику вибрати

Найкраще вибирати професійні серії косметики для засмаги. Для цього потрібно звернути увагу на упаковку крему або лосьйону, де обов’язково вказано призначення кошти. Важливо не сплутати крем для солярію зі звичайним кремом від засмаги, інакше взаємодія крему і ультрафіолету може стати причиною найсильнішої алергії.

Потім варто звернути увагу на зволожуючі властивості засобу. Добре зволожена шкіра менше страждає при засмагу

Наскільки небезпечний загар ?, адже будь загар сушить її, а значить і старить. Тому в професійних засобах для солярію часто зустрічаються масло ши, алое вера, кокосове масло та інші компоненти, які глибоко зволожують шкіру. Косметика для солярію дозволяє не тільки додатково зволожити шкіру, але і зберегти її глибоких шарах природну вологу, тобто захистити від зневоднення на всіх рівнях. Тоді шкіра швидше загоряє і довше утримує колір.

І третє обов’язкова властивість такої косметики — це її здатність впливати на інтенсивність кольору засмаги. Помічено, що при використанні спеціальних засобів для солярію потрібно набагато менше процедур, ніж без них.

Косметика для солярію навіщо вона потрібна?

Косметика для засмаги різниться за кількома ознаками. Наприклад, є можливість вибрати засіб, виходячи зі свого типу шкіри. Для сухої, нормальної або жирної шкіри є окремі лінії лосьйонів, бальзамів і кремів. Краще підібрати засоби для тіла, для особи і для губ, щоб максимально захистити і підготувати до засмаги кожну ділянку тіла.

Відмінні особливості

Основна ж відмінність таких засобів — в їх властивості. Приміром, проявники — це окремий тип косметики для солярію, які стимулюють вироблення гормону, який відповідає за утворення засмаги. У цих засобах міститься велика кількість тирозину — це особлива амінокислота, яка стимулює вироблення меланіну. А меланін, у свою чергу, і є тим чинником, який визначає відтінок засмаги. Таким чином, застосування засобів, у складі яких є тирозин, впливає на засмагу на гормональному рівні. Але не варто турбуватися, що така косметика викличе гормональний дисбаланс, так як її дія обмежена часом, під час якого ви використовуєте ці кошти.

Часто проявники володіють tingle ефектом. Засоби з такими властивостями підходять тільки людям з досить засмаглою шкірою, так як вони викликають розширення судин, відчуття поколювання і почервоніння тих ділянок шкіри, які оброблені. Це допомагає домогтися ще більш насиченого відтінку засмаги, але вони не підходять людям з блідою і чутливою шкірою.

Пролонгатори фіксують отриманий загар і додатково зволожують шкіру. Ці кошти призначені для використання після засмаги, в них містяться натуральні речовини, такі як алое вера, які зволожують і живлять шкіру. Пролонгатори за своїми властивостями схожі на звичайні крему і масла для тіла

Масло для тіла — природний догляд за шкірою, які ви використовуєте щодня. Їх відмінність лише в тому, що вони не дають меланину припинити виробляти потрібний відтінок засмаги і зволожують шкіру набагато довше і глибше звичайних засобів. Цьому сприяють натуральні природні компоненти і синтетичні добавки, які підсилюють їх ефект.

Активатори теж можуть бути з tingle ефектом, вони підсилюють насиченість відтінку засмаги і дозволяють обійтися меншою кількістю процедур. Як правило, такі засоби не підходять світлошкірим людям, тому варто уважно читати рекомендації з використання. Активатори наносяться на все тіло, розширюють судини, посилюють кровообіг. Часто до їх складу входять додаткові бронзатори, які роблять загар більш рівним.

Найпопулярніші бренди

Вся серія необхідних коштів при регулярному використанні і правильно чергуванні і дасть максимальний результат. Для цих цілей підходить косметика для солярію Soleo. Це професійні високоякісні засоби для чоловіків і жінок, які чудово справляються і з захистом, і з харчуванням, і з зволоженням шкіри, роблять загар стійким і яскравим.

Лінія засобів Tannymax від Body Cosmetics знамениті своєю високою здатністю стимулювати меланін. З цією косметикою ви придбаєте насичений стійкий загар всього за 3 — 5 процедур. Але головна перевага цієї лінії в тому, що всі засоби, що входять до її складу, додатково збагачені вітамінами С, А і Е.

Серія косметики для засмаги від Swedish Beauty допоможе засмагнути навіть людям з дуже світлою і чутливою шкірою, схильної до алергії і роздратування.

Однак, вибравши косметику для засмаги, не варто розраховувати тільки на її особливі властивості, наважуючись домогтися насиченого засмаги всяку ціну. Солярій показаний не всім, є винятки, за яких від засмаги краще відмовитися від процедур. Для того, щоб не помилитися з вибором кошти, зверніть увагу на його склад. Наявність у складі речовини тирозин гарантує вам глибокий колір засмаги, а якщо до складу входить ботокс

Ботокс: у пошуках вічної молодості, то це допоможе зробити шкіру більш гладкою і пружною. Косметика для засмаги часто володіє додатковими властивостями, наприклад, розгладжує шкіру, роблячи її візуально молодше. Це дуже зручно, так як будь загар прискорює процес старіння. Важливо не економити на цих коштах, оскільки від них залежить більше, ніж просто ефект засмаги.

Кіра Кам

Похожие темы