Косметика для засмаги підбирайте за типами шкіри

24 Фев, 2014

Косметика для засмаги підбирайте за типами шкіри

Засмага може зробити жінку ще привабливішою або навпаки, нанести її зовнішності непоправної шкоди. Щоб цього не сталося, існує спеціальна косметика для засмаги. Така косметика може застосовуватися як для профілактики ускладнень від ультрафіолетового впливу, так і з чисто декоративною метою. Під впливом ультрафіолетових променів сонця (або в солярії) в нашій шкірі виробляється пігмент меланін, який забарвлює шкіру в красивий темний колір. Але ультрафіолетові промені можуть надавати і негативний вплив на шкіру.

Існує два види ультрафіолетових променів — ультрафіолетові промені типу А (UVА) і ультрафіолетові промені типу В (UVВ).

UVB — це промені, які надають вплив на зовнішні шари шкіри. Вони володіють високою енергією і можуть викликати опіки, висушувати шкіру, викликаючи її старіння і поява зморшок. Промені UVA володіють меншою енергією, але проникають більш глибоко. Проявляється їх вплив не відразу і не так помітно. Тим не менш, вони можуть надавати набагато більш руйнівна дія і сприяти прискоренню старіння шкіри.

Види косметики для засмаги

Всю косметику для засмаги умовно можна розділити на три групи:

  • косметика для посилення ефекту і запобігання опіків від природного сонячного опромінення;
  • косметика для соляріїв (впливу штучних ультрафіолетових променів);
  • декоративна косметика.

Всі ці три групи косметичних засобів мають свої показання та протипоказання для застосування.

Косметика для природного засмаги

Засмагати під сонцем приємно, але при цьому непомітно можна отримати опік, який проявиться не відразу, а через деякий час, коли ви прийдете додому. Для того, щоб цього уникнути придумана спеціальна косметика. На засобах для захисту від сонця вказується фактор захисту від сонця (SPF), який позначає рівень захисту від ультрафіолетових променів UVB і UVA.

Так, Tannymax Beach Bronzer має у своєму розпорядженні кілька сонцезахисних кремів з SPF від 8 до 20, які захистять як ніжних блондинок (SPF 20), так і пекучих брюнеток (SPF 8). У цій же серії є лосьйон після засмаги, який усуває можливі негативні наслідки засмаги, посилює, закріплює і зберігає ефект пляжного засмаги.

Косметика для засмаги підбирайте за типами шкіри

При правильному застосуванні таких засобів можна отримати гарну рівну засмагу, надійно захистивши шкіру від шкідливого впливу сонячних променів.

Косметика для засмаги в солярії

Для того, щоб запобігти негативний вплив ультрафіолетових променів в солярії, існує спеціальна косметика — пляжна косметика для цих цілей не підійде, так як вона може вступати в хімічну реакцію з акриловими поверхнями ламп.

Всю косметику для засмаги в солярії можна розділити на три види:

  • проявники (стимулюють вироблення меланіну); сюди можуть входити бронзатори — речовини на основі цукрового очерету, масла конопель, витяжки з чашечок волоського горіха, пептиди, що активізують вироблення меланіну і подготавливающие шкіру до інтенсивно темному загару і інші компоненти;
  • пролонгатори (закріплюють результат, обробляють шкіру корисними речовинами, пом’якшують і зволожують); зазвичай це рослинні масла і екстракти: масло конопель пом’якшує і зволожує шкіру; олія чайного дерева вбиває бактерії на поверхні шкіри, еderline — L — екстракт з яблук, зміцнює сполучну тканину шкіри, робить рельєф шкіри більш рівним, попереджає поява зморшок, формула на основі 100% гелю алое — насичує шкіру киснем, пом’якшує, зволожує, має бактерицидну і протизапальну дію;
  • активатори (збільшують інтенсивність засмаги, надають шкірі максимально темний відтінок) — наприклад, засоби, що сприяють розширенню дрібних кровоносних судин: Bodi Blush — комплекс, що викликає прилив крові і рум’янець, який перетворюється в глибокий і темний загар, тингл — комплекс на основі мурашиної кислоти, створює глибокий темний загар.

Якісну косметику для соляріїв (набори кремів для тіла, обличчя, догляду за шкірою після душу, захисний бальзам для губ

Бальзам для губ — ніжний дотик

і т.д.) випускають такі фірми, як CARIBBEAN GOLD, RADICAL, EMERALD BAY, AUSTRALIAN GOLD, SWEDISH BEAUTY.

Декоративна косметика для засмаги

Декоративна косметика призначена для отримання штучної засмаги (автозасмаги). Автозагар допомагає отримати гарний темний колір шкіри не за рахунок дії ультрафіолетових променів, а за рахунок забарвлення поверхневих шарів шкіри.

Для автозасмаги

Автозагар: сонце в тюбику

придумано безліч різних видів косметики, які дозволяють надавати шкірі гарний колір, одночасно живлячи і зміцнюючи її. Наприклад, фірма «Нівеа» розробила спеціально для цих цілей легкий лосьйон — Summer Beauty, який надає шкірі природний ніжно-коричневий відтінок, одночасно зволожуючи і підтягуючи шкіру. Лосьйон випускається для двох типів шкіри — дуже світлою і нормальної-смаглявою.

У наш час при бажанні можна підібрати засіб для засмаги

Наскільки небезпечний загар ?, яке підійде для будь-якої мети і для будь-якого типу шкіри.

Галина Романенко

Похожие темы