Косметика для засмаги що купити?

19 Май, 2014

Косметика для засмаги що купити?

Засмага завжди в моді, але для того, щоб отримати задоволення від процесу і від результату, важливо дотримуватися помірності і запобіжні заходи. У нашому кліматі складно насолоджуватися сонцем цілий рік, тому солярій — хороший вихід для багатьох дівчат, які хочуть виглядати так, ніби хвилину тому повернулися з золотого пляжу. Для того, щоб засмага був рівним, довго тримався і не псував шкіру, важливо користуватися спеціальною косметикою. Це одна з головних рекомендацій фахівців.

Навіщо потрібна косметика для засмаги?

Косметика для засмаги призначена зовсім не для того, щоб підсилити ефект від ламп, але для захисту шкіри. Відомо, що ультрафіолет впливає на шкіру не кращим чином — можуть утворитися ранні зморшки, шкіра стає сухішою, при цьому звичайні зволожуючі і живильні креми тут безсилі. Спеціальна косметика підбирається з урахуванням особливостей шкіри, враховується її природний відтінок, схильність до алергії і чутливість.

Головна особливість косметики для засмаги в її захисні властивості. Вона містить УФ-фільтри, часто до складу такої косметики входять бронзатори. Крім цього, спеціальні креми охолоджують шкіру і перешкоджають появі опіків. Вибір крему для засмаги

Крем для засмаги: надійний захист від сонця

— процес довгий. Чим відповідальніше ви підійдете до нього, тим більш відчутний результат отримаєте.

Для того, щоб домогтися насиченого і рівної засмаги, можна провести процедуру пілінгу. Це видалить верхні омертвілі клітини шкіри, вирівняє її, а, значить, засмага ляже краще. Не варто робити пілінг

Пілінг: як освіжити шкіру

перед кожним відвідуванням солярію, адже це послаблює шкіру і зневоднює її. Використання захисних кремів необхідно, щоб усунути наслідки і пілінгу, і ламп, продовжити молодість шкіри. Любительки солярію, які нехтують засобами захисту, ризикують заробити неприємні складки на шкіри, втрату еластичності і пружності. Так, шкіра на тілі і в 20 років може виглядати досить зрілою.

Де купити?

Купувати спеціальні крему краще безпосередньо в солярії, а не в звичайних магазинах, так як саме в солярії вам запропонують професійні серії. Такий крем потрібно нанести перед засмагою

Наскільки небезпечний загар ?, дочекатися, поки він вбереться і тільки потім насолоджуватися процесом. Важливо знати, що тіло і обличчя потрібно захищати різними кремами, особливо потребують захисту шкіра повік, шиї і декольте. Після солярію можна скористатися іншим кремом, який містить велику кількість бронзатори або виявили речовин. Він не тільки додатково зволожить шкіру, але і дозволить відтінку проявитися швидше. Таким чином, для отримання шоколадного відтінку вам не доведеться ходити в солярій довгі тижні, достатньо буде декількох разів. Слід пам’ятати про те, що, чим світліше ваша шкіра, тим ретельніше її потрібно захищати і зволожувати, адже темні відтінки їй невластиві, стійкого і насиченого засмаги домогтися буде складно.

Після того, як ви широкими масажними рухами завдасте необхідну кількість крему, не забудьте ретельно вимити долоні, інакше саме вони стануть темними і будуть сильно відрізнятися від відтінку решти шкіри. Якщо ви користуєтеся виключно косметикою з бронзаторами, але хотіли б зберігати стійкість відтінку надовго, не забувайте регулярно відвідувати солярій. Крем вбирається лише у верхні шари шкіри і загар може випаруватися вже через п’ять днів, якщо його не підтримувати.

Що купити?

Для надійного захисту і для підтримки ефекту краще купувати всю серію засобів для засмаги. Багатоступенева система допоможе вам доглядати за засмаглою шкірою не тільки в солярії, але і вдома. Такі системи створюються з урахуванням змін шкіри під час процедур в солярії. Спочатку вона світла і переживає сильний стрес, вимагає особливо дбайливого догляду, навіщо, коли шкіра темніє, важливо зберігати необхідний рівень вологи, підтримувати колір і захищати від передчасних ознак старіння. На все це здатні професійні креми і лосьйони. Для того, щоб вибрати з різноманіття марок ту, яка підходить саме вам, користуйтеся пробниками.

Навіть якщо ви не відвідуєте солярій, а збираєтеся у відпустку на море, варто придбати захисну косметику для засмаги, так як прямі сонячні промені більш агресивно впливають на шкіру. Чим ретельніше ви будете піклуватися про свою шкіри, тим довше вона буде радувати вас розкішним кольором і привабливою молодістю.

Похожие темы