Косметика для жирної шкіри етапи очищення

10 Янв, 2014

Косметика для жирної шкіри етапи очищення

Вже ні для кого не є відкриттям той факт, що догляд за шкірою повинен базуватися на засобах, що відповідають її типу. Саме тому за останні сто років з’явилися численні лінії косметичних продуктів з написом, що говорить про те, якого типу підходить даний засіб. Угри, жировики, надлишкове виділення шкірного сала — всі ці проблеми здатна вирішити косметика для жирної шкіри.

Що таке жирна шкіра?

Причиною неприємностей, які супроводжують такий тип шкіри, можуть бути:

  • Гормональні зміни (перехідний вік, вагітність, клімакс, наслідки операцій та інше).
  • Неграмотний догляд. Ця проблема, як правило, з’являється на форе гормонального дисбалансу і незнання елементарних правил гігієни.
  • Надмірна старанність при очищенні шкіри. Проблеми жирної шкіри можуть посилитися, якщо процедури, дратівливі шкірні покриви (наприклад, скраб) проводити занадто часто.

У XXI столітті вже складно сказати, кому саме належать лаври першості у винаході косметики для жирної шкіри. Але сьогодні кожен поважаючий себе бренд випускає цілі лінії по догляду за шкірою різних типів. Догляд за жирною шкірою

Жирна шкіра — керівництво до дії

особи являє собою цілий комплекс косметичних процедур, спрямованих на підтримку молодості. Косметика, яку використовують для догляду за таким типом, повинна сприяти особливо ретельному очищенню.

Неприємний жирний блиск з’являється в результаті посиленої роботи сальних залоз, яка супроводжується інтенсивним виділенням шкірного сала. Ця липка суміш вбирає пил, залишки косметики і утворює на обличчі брудну кірку, яка легко закупорює розширені пори

Розширені пори: вирівнюємо рельєф, властиві жирного типу шкіри. Це і призводить до появи вугрів, прищів і до запалень.

Косметика для жирної шкіри етапи очищення

Косметика як метод боротьби

Жирна шкіра вимагає поетапного і грамотного догляду.

На першому етапі здійснюється глибоке очищення з обов’язковим використанням пінних косметичних продуктів (гелі, лосьйони, піни та інше). Використання скрабів вітається, але вони повинні володіти нежирної, ніжною текстурою. А користуватися ними рекомендується не частіше одного разу на два тижні. При цьому варто врахувати, що грубі і великі частки можуть дати зворотний ефект — посилити вироблення шкірного сала.

Другий етап просто необхідний жінкам з схильністю до висипань, а також при підвищеній кількості вугрів

Угри: головні вороги красивої шкіри

на шкірі. Відразу після вмивання, дерматологи рекомендують використовувати прісушівался лосьйон, який в обов’язковому порядку повинен містити оксид цинку або саліцилову кислоту — оксид цинку сприяє звуженню пор, а саліцилова кислота працює як потужний антисептик.

Етап тонізації. Після ретельного очищення рекомендується використовувати косметичні продукти, основне завдання яких зводиться до вираженого матуючим ефектом. Додаткова дія — звуження пор. При цьому дерматологи рекомендують використовувати лосьйони та тоніки без спирту, так як він, по-перше, посилює виділення сала, а по-друге, пересушує шкіру.

Косметологи неодноразово помічали, що використання професійної косметики дає відмінні результати в боротьбі з недоліками жирної шкіри. Особливо яскраво видно результати, якщо догляд відбувається комплексно.

Для того щоб косметика приносила користь, її слід протестувати на шкірі. Для цього необхідно перед покупкою спробувати продукт в міні-версіях — пробниках.

Галина Ямпільська

Похожие темы