Косметика «Garnier» в ногу з інноваціями

28 Май, 2014

Косметика «Garnier» в ногу з інноваціями

Стосовно до косметиці існує одне непорушне правило, яке сучасні жінки в суєті і штовханині XXI століття незмінно забувають: засоби по догляду тільки тоді приносять користь, якщо використовуються систематично після підготовки шкіри до використання. У сучасному світі є і ще один бич — підробка. За статистикою в 2015 році із зарубіжних компаній, що представляють засоби по догляду, в Росії лідерами з імітації є п’ять іноземних концернів, один з яких — «Garnier». Це говорить про два аспекти: по-перше, ця косметика дійсно популярна серед росіянок, а по-друге, купувати її потрібно в спеціалізованих магазинах, а не на стихійних ринках.

Початок історії «Garnier»

Фірма «Garnier» була заснована в 1904 році тоді ще нікому не відомим парфумером і перукарем Альфредом Амуром гарньер. Взявши в оренду невелике приміщення в провінційному містечку Блуа, він випустив перший продукт — лосьйон для волосся. По суті, воно стало першим доглядають і годує волосся засобом. До цього основним засобом догляду було мило. Бізнес, що приносить стабільний дохід купив в 1929 році лікар з великою практикою — Гастон Руссель і компанію перейменували в Laboratoires Garnier. Після цього метаморфоза вона стала випускати цілу серію засобів по догляду за волоссям, порожниною рота і шкірою.

Інноваційна формула, яка добре відома любителям рівномірно засмаги

Наскільки небезпечний загар ?, до того ж отримала чимало позитивних відгуків з боку покупців «Ambre Solaire» була відкрита в 1936 році і з тих пір зміні підлягає лише зовнішня упаковка продукції. Спостерігаючи бурхливий ріст і популярність косметики для волосся, компанія інвестує кошти в розробку нової лінії — «Moelle Garnier», яка побачила світ у 1946 році. Такої популярності сприяло й те, що в Європі за масштабами виробництва та асортименту продукції рівним «Garnier» не було: ще не встигли добратися і захопити ринок американські засоби по догляду за волоссям та шкірою.

Шістдесяті роки ознаменувалися цілим рядом інноваційних відкриттів, які знайшли своє продовження в продукції «Garnier». У моді були яскраві, насичені кольори і компанія випускає першу фарбу для волосся — «Cristal Color», а «Belle Color» отримує заслужене визнання жінок, які використовують її для фарбування в домашніх умовах.

Розквіт торгової марки «Garnier»

У сімдесятих роках «Garnier» купує всесвітньо відомий концерн «L’Oreal», який об’єднав під своїм дахом найкращі компанії з виробництва засобів, які доглядають за волоссям та шкірою, а також лінії декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

. Близька за духом вона дає новий поштовх у розвитку, здавалося б, давно відомої марки і на світ з’являються нові продукти: лосьйон для волосся проти лупи

Лупа як медична проблема: якими препаратами лікувати, сонцезахисний мило та інше. Роботи з пошуку нових шляхів створення унікальної і ніжною для шкіри косметики тривають, і в сімдесятих роках компанія удосконалить вже відому лінію шампунів «Moelle Garnier», створивши продукт для кожного типу волосся і інноваційний засіб проти лупи.

Модифікації і модернізації піддалася і лінія сонцезахисних продуктів: «Ambre Solaire». З’явилися засоби з SPF 12 фактором захисту, автозагар з сучасним дозатором, продукти по догляду за шкірою після засмаги. Автозагар отримав багато позитивних відгуків, що не скажеш про серію захисту від сонця з кремовою текстурою. Більшість покупців акцентують увагу на високій жирності продукту (хоча на упаковці написано, що він взагалі без жиру) через яку створюється відчуття забрудненості, і шкіра надмірно блищить.

Косметика «Garnier» в ногу з інноваціями

У дев’яностих роках компанія випускає першу лінію по догляду за шкірою обличчя, яка враховує всі потреби практично будь-якого типу шкіри — «Synergie». Головне достоїнство косметики, на чому і будується позиціонування досі — це стовідсотково натуральні компоненти і унікальна в своєму роді технологія біофільтрації, розроблена в лабораторії «Garnier». Креми здобули загальну любов російських жінок, які залишили масу позитивних відгуків, як про текстуру і ніжному ароматі, так і про лікувальний ефект продукції.

В цей же час була випущена лінія по догляду за волоссям, заснована на екстракті фруктів — «Fructis» і стійка крем-фарба «Nutrisse», які найбільше полюбилися росіянам.

У двохтисячному роках з’являється фарба для волосся «Garnier» 100% кольору, в якій використовуються унікальні колірні пігменти для збереження насиченості забарвлення. Продукт вийшов неоднозначним, так як багато нарікають на неточність переданого зображення з упаковки — колір в реальності виходить десь на тон темніше, але от якість — вище всіх похвал.

Інноваційний продукт Garnier Skin Naturals «Чиста шкіра» засмутив покупців, так як з обіцяного ефекту залишається тільки приємний запах і непомірно висока ціна для такої якості.

Скільки коштує краса від «Garnier»

В цілому, незважаючи на досить високі споживчі властивості продукції, вона залишається доступною за вартістю всім бажаючим мати здорову шкіру і гарне волосся. Ціна продукції коливається залежно від лінії та обсягу кошти від 10 до 50 рублів за 1 мл. У 2015 році лабораторія розробила інноваційну лінію дезодорантів з активними мінералами, що дозволяють зберігати шкіру свіжою протягом сорока восьми годин, яка отримала як позитивні, так і негативні відгуки на форумах. Основна претензія — різкий запах, який часто перебиває аромат парфуму.

Косметику «Garnier» рекламує олімпійська чемпіонка Тетяна Навка, а Бар Рафаелі вже другий сезон стає обличчям чоловічій лінії продуктів. Крім цього, косметика «Garnier» припала до смаку зірці Ірині Чащина.

Девіз марки, як і багато років тому, залишився незмінним у ньому і укладена філософія компанії вже багато десятиліть з турботою виробляє унікальні продукти для краси — «З турботою про себе».

Галина Ямпільська

Похожие темы