Косметика Kanebo справжня японська косметика

Косметика Kanebo справжня японська косметика

01 Апр, 2014

Косметика Kanebo справжня японська косметика

У самому кінці дев’ятнадцятого століття, коли в Японії одна за одною почали з’являтися приватні фабрики і заводи, в Токіо відкрилася невелика ткацька фабрика Tokyo Cotton Trading Company, що займалася виробництвом бавовняних тканин. У 1887 році, коли компанія лише почала свою роботу, ніхто не міг і припустити, що всього лише через кілька десятиліть Tokyo Cotton Trading Company перетвориться на Kanebo і стане одним з найбільших виробників декоративної косметики та засобів для догляду за шкірою не тільки в Японії, але і в усьому світі.

Чудова сила шовку

З кінця дев’ятнадцятого століття компанія Kanebo займалася виробництвом тканин, а на початку двадцятого століття почала випускати шовкові тканини, що вироблялися з сировини, що вирощується на власних плантаціях Kanebo. Виробництво тканин залишалося для Kanebo основним бізнесом протягом більш ніж чотирьох десятиліть — поки, нарешті, в 1936 році компанія не представила Kanebo Silk Soap, мило, яке відрізнялося унікальною формулою: до складу мила входило масло, отримане з личинок шовкопряда. У першого засоби для догляду за тілом від Kanebo відразу ж з’явилася цікава історія, яка свідчить, що ще під час виробництва шовку було відмічено, наскільки ніжною та м’якою залишалася шкіра рук жінок, які пряли шовк. Дуже швидко фахівці Kanebo зрозуміли, що саме шовк зробив жіночу шкіру настільки м’якою — і придумали, як використовувати корисні властивості шовку в косметиці.

Хоча запропоноване Kanebo мило було дуже дорогим і входило в розряд продуктів для догляду за шкірою класу преміум, революційна новинка від японської компанії дуже швидко почала користуватися популярністю — такий екзотичний інгредієнт, як «шовкове» масло, забезпечив милу особливу м’якість і ніжність. Пізніше саме на основі протеїнів шовку була розроблена перша повноцінна косметична лінія Kanebo.

Від тканин — до косметики

Сьогодні косметика Kanebo — це безліч самостійних ліній декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

і засобів для догляду за різними типами шкіри, від сухої і чутливої ​​до старіючої шкіри. Все розмаїття косметичних продуктів, що випускаються сьогодні японською компанією, об’єднує — крім, зрозуміло, найвищої якості, яким славиться більша частина продуктів з Піднебесної — науковий підхід до вибору інгредієнтів. У Kanebo вже давно з’явився власний дослідницький центр, в якому в лабораторних умовах тестуються нові косметичні формули, від декоративної косметики на базі колагену до надефективних зволожуючих засобів.

Косметика Kanebo для старіючої шкіри

Найпопулярніша лінія антивікової косметики від Kanebo — це лінія засобів для догляду за старіючої шкірою Kanebo Sensai на основі протеїнів шовку і натуральних інгредієнтів. Для сухої, швидко втрачає вологу з віком шкіри призначена лінія продуктів Kanebo Aqua Sprina, куди входять і зволожуючі креми, що заповнюють дефіцит необхідної шкірі вологи, і відбілюючі засоби, освітлюючі з’являються на шкірі з віком пігментні плями. Зволожуючі інгредієнти, які проникають у найглибші шари шкіри, стали основою формул косметичних продуктів лінії Kanebo Impress. А відбілюючі продукти лінії Kanebo Blanchir Superior дозволяють і освітлити вікові плями і веснянки

Веснянки — як з ними боротися і чи варто ?, і запобігти появі нових пігментних плям на шкірі завдяки унікальному поєднанню — рододенолу, розробленим в дослідницькій лабораторії Kanebo.

Декоративна косметика Kanebo

Сьогодні Kanebo налічує кілька окремих ліній декоративної косметики, кожна з яких призначена для індивідуальних типів шкіри. Так, наприклад, лінія декоративної косметики Kanebo Media призначена для дорослих жінок, які гідно оцінять не лише досить консервативну колірну гамму, але і особливу формулу косметичних продуктів з колагеном

Колаген: види та функції, що повертає шкірі пружність і свіжість. Лінія Kanebo Tiffa призначена, навпаки, для молодіжної аудиторії — декоративна косметика Tiffa відрізняється не тільки яскравими, навіть сміливими колірними рішеннями, але і стильною чорно-рожевій упаковкою продуктів.

Тетяна Смирнова

Похожие темы