Косметика La Prairie самий «дорогоцінний» бренд

Косметика La Prairie самий «дорогоцінний» бренд

03 Июн, 2014

Косметика La Prairie самий «дорогоцінний» бренд

Косметичних брендів багато, але далеко не всі вони входять в касту нішевих, елітних або ексклюзивних. Ціна засобів по догляду та декоративної косметики La Prairie просто вражає. Покупниці навперебій сперечаються: чи є сенс в покупці таких дорогих косметичних засобів? А світові зірки кіно, телебачення, перші особи країни вже давно зробили свій вибір.

Історія створення

La Prairie бере свій початок з всесвітньо відомої лабораторії Clinic La Prairie, яка перебувала в невеликому швейцарському містечку Монтре. У спадщину «нової» корпорації краси перейшли всі лабораторії та дослідницькі центри, а також група вчених, яка сьогодні створює справжні шедеври для жіночої краси. З 1982 року бренд Laboratories La Prairie став самостійним дослідницьким центром, який пропонує свої інноваційні продукти за нечуваними грошей тільки відвідувачам однойменної клініки, яка також знаходиться в цьому містечку. З 1993 року продукція компанії з’являється спочатку в дорогих салонах, пізніше — у вигляді яскраво оформлених «дорогоцінних» стендів в торгових залах спеціалізованих магазинів великих районних центрів. У XXI столітті бренд La Prairie випускає одні з найдорожчих засобів по догляду, а також елітну парфумерію

Елітна парфумерія: тільки для обраних?

і декоративну косметику

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

.

Що таке косметика La Prairie?

У 1978 році група вчених, які входили в Clinic La Prairie розробили La Prairie Cellular Complex — новий клітинний комплекс. Ця технологія перевернула уявлення по догляду за шкірою, а також здійснила справжню революцію в косметології. Внутрішньоклітинне відновлення — саме цей комплекс в обов’язковому порядку входить до складу всіх засобів для догляду, а також лінії декоративної косметики. Назви компонентів, які вживаються у виробництві косметики, вражають: витяжка з чорної ікри, із зародка вівці, колоїдне золото, платина, перловий порошок, а також унікальні антиоксиданти

Найкорисніші антиоксиданти для шкіри: допоможуть у боротьбі з вільними радикалами, які здатні, за словами розробників, запобігати старіння.

Бренд славиться своїми багатофункціональними сироватками, які розроблені для будь-якого типу шкіри. Наприклад, унікальна за своєю структурою і ефекту — сироватка La Prairie Cellular — Anti-Aging Longevity Serum покликана боротися зі старінням шкіри на рівні ДНК. За словами виробника, вона підтримує здоров’я клітин, підвищує їх активність, а також стимулює оновлення верхнього шару епідермісу. На думку російських покупців, сироватка дійсно коштує витрачених на неї грошей. Вона якісно і ніжно бореться з недоліками шкіри, а на ранок — шкіра виглядає оновленою. Вартість цієї диво-сироватки від 8500 рублів за 50 мл.

Для шкіри навколо очей лабораторія La Prairie розробила крем Cellular Cream Platinum Rare, яка підтримує енергетичний баланс і відновлює природний бар’єр для утримання вологи в шкірі. До його складу вперше в косметології введена платина. Швидше за все, цим і пояснюється, що варто крем від 35 000 рублів за 50 мл.

В останні роки була розроблена формула і ще одного «дорогоцінного» кошти — Cellular Radiance Super-Concentrate Pure Gold, який включає в себе мікроскопічні частинки колоїдного золота. Більші частки служать для «сяйва» шкіри, а більш дрібні проникають у шкіру на внутрішньоклітинному рівні, відновлюючи її. Його вартість дійсно запредельна для засобів по догляду — від 500 євро за 30 мл.

Відгуків з приводу використання двох останніх коштів для підтримки краси мізерно мало (і це зрозуміло), але всі вони — виключно позитивні.

Зірки і La Prairie

Різні лінії косметики, а також парфумерія приваблюють своїм складом і ефектом від використання багатьох відомих людей протягом усієї своєї історії. Так, засобами для догляду користувалися і Марлен Дітріх, і Вінстон Черчілль і навіть сам папа Римський. Що вже говорити про зірок шоу бізнесу, які буквально зачаровані чарами від La Prairie. Цей бренд воліють іншим Шерон Стоун, Єва Лонгорія, Кетрін Зета Джонс і багато інших.

Для того щоб правильно підібрати косметику під тип шкіри і її стан фахівці, а також російські покупниці, радять відвідати швейцарську клініку, де досвідчені майстри пояснять принцип дії та порадять з чого почати.

Навесні 2015 бренд випустив нову лінію декоративної косметики Whisper Shades Collection for Summer 2015, яка вже сьогодні радує покупців витонченим дизайном та якістю продукції. Основний акцент в ній зроблено на мерехтливі і яскраві губи, а ось макіяж очей візажисти компанії пропонують робити більш спокійним. Колекції косметики, як і парфумерія завжди випускаються в продумано-елегантних і стильних «одязі», з використанням дорогоцінних металів. Так, духи La Prairie «Midnight Rain» представлені у формі краплі, баночка крему Cellular Radiance Super-Concentrate Pure Gold покрита золотим напиленням, а упаковка кошти Cellular Cream Platinum Rare продається в сталевому корпусі.

Кожна жінка робить свій вибір декоративної косметики та засобів по догляду, однак, якщо логічно робити висновки про взаємозв’язок продукції та ціни, то, швидше за все, бренд La Prairie випускає найякіснішу косметику в світі.

Галина Ямпільська

Похожие темы