Косметика Lancaster дбайлива турбота

26 Май, 2014

Косметика Lancaster дбайлива турбота

Історія розвитку одного з найвідоміших косметичних брендів у світі — компанії Lancaster надзвичайно цікава. Косметика Lancaster стала популярною маркою класу «люкс» завдяки інноваційному підходу у вирішенні питань. За шістдесят років роботи колектив Lancaster став першовідкривачем у багатьох областях косметологічної галузі. Ці розробки з успіхом використовується сьогодні багатьма конкуруючими компаніями.

Історія бренду

Історія Lancaster почалася в 1946 році в Монако з легкої руки двох неординарних особистостей: Жоржа Вюрза і Ежена Фрезатті. А через два роки компанія надала на суд покупців нову серію — інноваційні засоби по догляду за віковою шкірою. Лінія настільки припала до смаку, що батьки-засновники вирішили серйозно взятися за втілення планів у життя. Своє ім’я компанія отримала за назвою бойових бомбардувальників часів Другої світової війни — Ланкастер.

Молодий підприємець Жорж Вюрз і обдарований фармацевт Ежен Фрезатті розуміли, що завоювати любов жінок може тільки абсолютно новий продукт, і вони створюють його. Компанія Lancaster розробила свою теорію старіння шкіри, а на її основі створила інноваційний засіб по догляду за зрілою шкірою. Партнери підійшли до питання створення антивікової косметики з абсолютно іншою, наукової точки зору. Вони не стали шукати давно забуті рецепти і ритися в скринях прабабусь у пошуках чудодійної мазі, а зібрали одних з найкращих вчених в дослідницьку групу. Розробці першого крему передувала важка і копітка боротьба з клітинами і мікроскопами з виявлення причин старіння, а також факторів, які впливають на прискорення і уповільнення процесів. В результаті було виявлено три причини:

  • Дія ультрафіолетового випромінювання.
  • Забруднення атмосфери.
  • Структурна зміна клітин ДНК.

Окресливши коло проблем, фахівці компанії розробили ряд продуктів, які мінімізують вплив цих факторів на шкіру. Розробки лягли в основу косметики Lancaster. Однією з таких унікальних винаходів є RPF комплекс, заснований тільки на натуральних компонентах, які захищають шкіру від шкідливого впливу зовнішніх факторів. Засоби, що містять його, до цих пір викликають бурю позитивних емоцій у російських покупців.

Що таке косметика Lancaster?

Косметика Lancaster дбайлива турбота

Через тридцять років після початку виробництва продукції, заснованої на унікальних розробках, компанія Lancaster випускає серію засобів, яка покликана захищати шкіру від шкідливого впливу сонячних променів. Ця лінія косметики, з незначними змінами, популярна і сьогодні. Російські покупці полюбили продукт за м’яку текстуру і рівний загар, який можна отримати з Lancaster. Розробники як завжди підійшли до вирішення питання з наукової точки зору і розробили комплекс, який не тільки дарує рівну засмагу, а й живить, зволожує і пом’якшує шкіру.

Негативні відгуки у російських користувачів, отримали автозагари компанії. Багато хто лає надто жирну текстуру продукту, а також неприємний різкий запах кошти. Залишає бажати кращого, на думку російських покупців, і обіцяний ефект.

За час роботи компанії, бренд отримав величезну кількість нагород і премій за більш ніж п’ятисот запатентованих розробок.

Одна з інноваційних розробок, яка вже встигла завоювати вдячність покупців, є лінія Wrinkle Lab. Сюди входять креми і сироватки, у виробництві яких використовується абсолютно новий алгоритм боротьби з передчасним старінням. Засоби вперше дозволяють домогтися максимального ефекту завдяки тристороннього дії: зовні, зсередини і на поверхні шкіри.

Зведи вибирають Lancaster

Цю марку косметики вибирають і зірки і члени королівських сімей. Так, безсумнівним доказом якості продукції є те, що з 1970 року Lancaster виступав як «офіційний постачальник Його Найвищого Високоповажності» двору Монако, а для принцеси Монако Грейс Келлі була розроблена ексклюзивна лінія — Princess (для збереження молодості шкіри). Знаменита актриса Кім Бесінгер у свої «за п’ятдесят», будучи обличчям бренду вже кілька років, дивує сяючою молодістю і доглянутістю. За її словами, вона також віддає перевагу бренд Lancaster іншим косметичним компаніям.

Виробники косметики Lancaster щороку радують своїх прихильниць новими й новими розробками. Це і декоративна косметика

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж, що пропонує повний перелік всіх мислимих і немислимих засобів краси класу «люкс». Помада Lancaster коштує від 600 рублів, а пудра

Пудра: від первісних білил до бронзера

з ефектом засмаги

Наскільки небезпечний загар?

— Від 900 рублів. Помада припала до душі покупцям, а ось пудра — викликала багато неоднозначних відгуків. На думку російських покупців, вона швидко обсипається і забиває пори. А також ось уже шістдесят років на піку популярності залишаються антивікові крему і сироватки.

Галина Ямпільська

Похожие темы