Косметика Lierac сили природи в боротьбі за досконалість

30 Апр, 2014

Косметика Lierac сили природи в боротьбі за досконалість

Lierac — не зовсім звичайна косметика, що залишає далеко позаду себе середній косметичний клас, що стоїть десь на роздоріжжі між лікувальним напрямком, преміум класом, фіто- та еко-косметикою. Але у фахівців і відданих клієнтів французької марки не виникає сумніву в тому, до якого класу косметики належить ця назва. Lierac вже більше 30 років, з моменту свого заснування в 1975 році, дарує своєму споживачеві всебічну турботу, яка з легкістю поєднує всі ці позитивні якості в собі.

Лабораторія Lierac була заснована лікарем Леоном Каріелем, який займався областю естетичної медицини. До слова, Каріель і дав ім’я косметиці (Lierac — це анаграма Cariel). Факт приналежності до медичній сфері змусив Lierac з моменту свого народження вибрати для себе пріоритетний напрямок, розширюючи свою діяльність, ставши справжнім новатором в області дерматології. Інновації та слідування тільки останнім розробкам в області косметології і медицини для Lierac — це не красиві слова, а кредо, з яким марка крокує всі роки роботи. Дуже багато винаходів, життя яким дала косметична лабораторія цього французького бренду сьогодні повсюдно використовуються іншими марками. Наприклад, в 1975 році Lierac випустив засіб для усунення розтяжок (стрий) (Фітоластіл), в 1977 році з’явився Діоптігель — засіб від мішків під очима. У 1996 році тут вперше почали використовувати гормональні засоби для боротьби з віковими змінами шкіри. До цього дня фахівці Lierac вдало поєднують передові розробки в медицині, направляючи їх на боротьбу з дерматологічними проблемами.

Але навіть за наявності власних розробок і можливості використовувати нові знання медичної сфери, Lierac засновує ефективність своїх препаратів не тільки на них, але в силі рослинних компонентів. Очищені концентровані рослинні екстракти — основа косметики. Кожна рослина, яке використовується в косметиці Lierac, ретельно вивчено з усіх боків, і в конкретний засіб потрапляє речовина, яка відповідає найвищим вимогам для тієї чи іншої проблеми.

Засоби Lierac передбачені не тільки для жінок, але і для чоловіків. Чоловіча лінія марки досить обширна, і включає не тільки стали вже традиційними зволожуючі засоби і косметику для гоління, а й від мішків і кіл під очима, антивікові креми

Антивікові креми: на що звернути увагу ?, ексфоліанти.

Жіноча косметика по догляду за обличчям містить велику кількість коштів anti-age: креми проти зморшок на обличчі, для області навколо губ, депігментірующіе коректори, підтягують сироватки та есенції. Засоби проти пігментації Lierac в 1996 році отримали спеціальний «Косметичний Оскар» як найкращі засоби по догляду за обличчям.

Лінія для пілінгу

Пілінг: як освіжити шкіру

(Day Peel, Night Peel) може застосовуватися з 20 років як профілактика старіння.

Косметика Lierac сили природи в боротьбі за досконалість

Лінія Arkeskin стала легендарною — з неї почалася нова ера в усуненні гормональних ознак старіння. Засоби цієї лінії призначені для жінок, що вступили в період менопаузи.

Засоби Deridium можуть застосовуватися з 20 років для профілактики та зменшення наявних ранніх зморшок. Креми Relance борються зі зморшками з 30 років і захищають від негативного впливу навколишнього середовища. З 40 років рекомендується застосування потужної антивікової лінії Coherence, яка стимулює синтез колагену. Для миттєвого розгладження зморшок ви можете використовувати лінію Exclusive, компоненти якої заповнюють виражені складки. Також моментальний позитивний ефект подарують маски Lierac (очищаюча, зволожуюча, підтягує).

Очищаючі засоби Lierac точно підібрані для делікатного догляду за кожен типом шкіри. Douceur — для сухої і чутливої ​​шкіри, Fraicheur — для нормальної і змішаної, Regulance — для жирної і проблемною.

Серія для догляду за шкірою тіла включає як зволожуючі і антивікові кошти, так і антицелюлітну косметику, креми для корекції грудей і проти розтяжок.

Осібно стоїть «Сонячна серія» Lieraс, кошти якої не тільки допомагають доглядати за шкірою під час перебування на сонці, але і відновлюють її після засмаги

Наскільки небезпечний загар?

. Фітомеланін як основні діючі речовини серії забезпечують шкірі рівний природний загар, допомагаючи йому проявитися, але при цьому піклуються про здоров’я, пом’якшуючи епідерміс, зберігаючи оптимальний рівень зволоженості і забезпечуючи захист від ультрафіолету.

Використовуючи сили природи Lierac не перестає піклується про неї — засоби випускаються в екологічних упаковках.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы