Косметика Lumene з Фінляндії з любов'ю

Косметика Lumene з Фінляндії з любов’ю

04 Апр, 2014

Косметика Lumene з Фінляндії з любов'ю

Lumene Group — це компанія, якій вдалося підкорити північну природу, змусивши її служити на благо краси жінок всього світу. Сама компанія існує на косметичному ринку з 1948 року. Її батьківщиною є Фінляндія — країна з істинним нордичним характером, здається, з жорстким непокірним вдачею, але в той же час щедрим на дари, які складають свої дивовижні і ні з чим незрівнянні властивості для того, щоб в 20 країнах світу жінки, підходячи до вітрини косметичного магазину тяглися саме до упаковок з цією назвою.

Не будемо відкривати Америку, зайвий раз нагадуючи про те, що мешканці різних кліматичних зон, будь то люди, тварини і рослини володіють різними характерними особливостями. Якщо поглянути на північні простори, то очевидним стає холодостійкість, що, в свою чергу робить можливим збереження протягом довгого часу багатого вітамінного складу рослин. У доглядає або декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

Lumene, яку виробляє Lumene Group, ви знайдете всю цю цілющу силу арктичної флори. Марка народилася в 1970 році, почавши випускати косметику, в якій використовуються найчистіші природні складові, що йдуть рука об руку разом з передовими технологічними розробками.

Ягоди давно відомі як продукти, багаті антиоксидантами

Найкорисніші антиоксиданти для шкіри: допоможуть у боротьбі з вільними радикалами, що зберігають молодість шкіри і протистоять першим віковим трансформаціям. За це їх і люблять використовувати в косметичних масках як в натуральному вигляді так і в кремах. Брусниця, чорниця, морошка, журавлина, чорна смородина, що ростуть під промінчиками північного сонця мають дещо інший характер, ніж традиційні, що виростають в середній смузі, за що вони і цінуються виробниками косметики Lumene.

Арктична брусниця рясніє натуральними флавоніди, що допомагають шкірі зберігати хороший рівень зволоженості. Арктична чорна смородина і чорниця мають у своєму складі жирні кислоти, необхідні для сяйва шкіри. Журавлина доносить до епідермісу рідкісну форму вітаміну Е, необхідного для молодості і здоров’я. Арктична морошка — ще одна високовітамінізірованная ягода, яка широко використовується для виробництва декоративної та доглядає косметики Lumene.

Косметика по догляду за шкірою Lumene користується заслуженою повагою у жінок, які живуть в умовах, де клімат має тенденцію до різких перепадів в залежності від пори року. Спекотне літо і студена зима відбиваються на шкірі по-різному, і тому популярність Lumene легко пояснюється, наприклад, в Росії, де 6 місяців в році жінки повинні максимально берегти свою шкіру від морозу і холодного вітру.

Косметика Lumene з Фінляндії з любов'ю

У Lumene можна знайти косметичні серії для різних вікових груп: Vitamin C — після 25 років, Time Freeze — після 40, і Premium Beauty — після 50 років. Особливу увагу марка приділяє виробництву засобів, призначених для чутливої ​​шкіри

Чутлива шкіра: крихке відображення примхливої ​​натури

(Sensitive Touch), яка дуже чутливо реагує як на механічні дії, так і на температурні коливання. Крім них є універсальна косметика (Arctic Aqua), яка використовує силу арктичної води для бездоганного очищення і сяйва шкіри.

Очистити і захистити шкіру за допомогою засобів Lumene можуть не тільки жінки, а й чоловіки, для яких передбачена спеціальна серія, що включає також неодмінні засоби для гоління.

Вигідно відрізняється від інших марок своїм північним характером і декоративна серія Lumene. Тональні засоби надають сяйво, туш для вій мається на великому асортименті, а кошти для губ як цього і слід було очікувати, грають соковитими ягідними відтінками.

Під брендом Lumene також виходять засоби для тіла, які входять до складу перерахованих вище ліній. Окремої уваги заслуговує манікюрна лінія бренду, яка містить не тільки лаки для нігтів, але і засоби для зняття лаку, для зміцнення нігтів і закріплення кольору з ефектом швидкого сушіння.

Будь-який хоч трохи знайомий з іноземними мовами помітить, що в назві Lumene укладена нотка світла і сяйва. Так і є: своїм ім’ям бренд зобов’язаний фінському озеру Lummenne, вражаючій небесно-блакитним світлом і чистотою. Слоган, який приніс популярність фінському бренду — «Секрет Арктичної природи» — повністю відображає його філософію і налаштовує споживача на правильну хвилю, на якій і існує багато років ця компанія.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы