Косметика майбутнього не тільки красиво але й смачно!

Косметика майбутнього не тільки красиво але й смачно!

12 Дек, 2014

   Наприкінці октбяря в МВЦ «Крокус Експо» пройшов справжнісіньке свято Краси. Мова йде про XIV Міжнародній виставці парфумерії та косметики InterCHARM 2007.

З самого раннього ранку низка автобусів підвозила до «Крокус» безліч красивих людей, більшість з яких складали ефектні і доглянуті жінки. Взагалі, на виставку приїхали не тільки люди, що працюють у сфері краси професійно, а й звичайні любительки косметики та парфумерії.

Виставкові столики також різнилися: були ті, які не продавали свою продукцію, а присутні на виставці виключно заради ділових інтересів (так мені, на жаль, не вдалося придбати парфумерію Serge Lutans). Але були присутні і фірми, які торгують своєю продукцією за цілком прийнятними цінами прямо на виставці.

Наприклад, компанії, що виробляють парфюмированное гліцеринове мило та інші засоби для ванни та душу (латвійська компанія «Фабрика доброго мила» і бельгійська De Laurier), користувалися у прийшли на InterCHARM покупців величезним успіхом! Думаю, такі підприємства можуть у майбутньому скласти гідну конкуренцію знаменитої британської компанії LUSH.

До слова, так звана «Косметика для гурманів» була представлена ​​на виставці практично повсюдно. Відчувається, що нинішня тенденція в косметиці — зробити її максимально смачною.

Так, наприклад, косметика по догляду ISHI підрозділяється на серії, назви яких говорять самі за себе: «Шоколад», «трюфелі» і «вино». А продукти ручної роботи косметичної фірми Savonry так і просилися в рот. Навіть подарункові рушники пропонувалося оформляти у формі кондитерських виробів.

Інша складова виставки — парфумерія. Російська парфумерія була представлена ​​брендами Gem, Fort, Aristocrat, Fenomen, Idol Gold, Idol Silver, Love Story, Condor, Irbis, Infinity, Wall Street, Submarine («Санні»). Особливу увагу привертали парфуми від Jane Laurence, Ibiza від Cathy Guetta, а також ніжний і легкий Eau de Lys (Princesse Marina de Bourbon).

Фірми-виробники декоративної косметики раз у раз влаштовували демонстрацію своєї продукції на дівчатах з допомогою професійних візажистів, а в окремому залі проводилися майстер-класи з професійного манікюру.

Особливу увагу привертав стенд Будинки манікюру Олени Шанской, де демонструвалося нанесення на нігті малюнка за допомогою акрилових фарб.

На очах здивованої публіки майстер Будинки манікюру відтворювала на накладних нігтях варіації на тему пейзажів Айвазовського. За допомогою акрилу на нігті можна створювати об’ємні зображення: технологія суміщення акрилу і гелю дає тривимірний ефект.

Взагалі, тривимірність в косметиці — одна з модних тенденцій, яку можна було чітко простежити на InterCHARM 2007. Так, компанія 3D Beauty International (США) представила інноваційну запатентовану технологію нарощування вій «3D-Lashes».

Похожие темы