Косметика «Маленька Фея» перша косметика для дітей?

21 Май, 2014

Косметика «Маленька Фея» перша косметика для дітей?

Кожна жінка прагне виглядати привабливою і красивою. Ця тяга закладена в людині природою. Саме тому багато мам з посмішкою дивляться на дочок, що намагаються «намалювати красу» дорослою помадою або тінями на дитячому личку. Косметика «Маленька Фея» — перша вітчизняна «дитяча» косметика, яка купується дитині, як іграшка. Чи потрібна вона?

Що таке «Маленька фея»?

Існує думка, що багато виробників, не піклуючись про наслідки, намагаються заробити гроші на всьому, навіть на дітях і їх пристрастях. З початку дев’яностих років XX століття багато косметичні та парфумерні бренди, розширюючи ринок збуту, приступили до виробництва дитячої косметики. Один з вітчизняних виробників: московський концерн «Калина», який влітку 1997 року почав випускати дитячу декоративну косметику

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

«Маленька фея».

Цьому передував етап нелегкого вибору назви та оформлення продукції для маленьких покупців. Представники компанії зізнаються, що існувало кілька варіантів, придуманих колективом концерну. У процесі тестування, необхідному для будь-якої нової продукції, були запропоновані різні казкові персонажі, всілякі варіанти зовнішнього оформлення і забавні назви. У підсумку, вирішальним виявилося думку тих, кому косметика призначалася — маленьких модниць. Так і з’явилася чарівна «Маленька фея» в упаковці яскраво-рожевого кольору. Вона практично відразу стала однією з найбільш впізнаваних і улюблених дитячих марок. Її полюбили і мами за якість і доступність, і їхні маленькі доньки за те, що це була саме «Моя перша косметика». З цим слоганом торгова марка «Калина» випустила свою першу продукцію — набір, в якому було все, як у мами: і помада, і лак, і дзеркальце.

Декоративна косметика для дітей

Сьогодні під маркою «Маленька фея» випускається близько тридцяти різновидів дитячої косметики, призначеної для дівчаток від трьох до дванадцяти років. Виробники концерну стверджують, що вся продукція була розроблена з урахуванням вікових особливостей та можливої ​​реакції дитячої шкіри на компоненти «косметики». Наприклад, лаки для нігтів випускаються яскравих відтінків, але виготовляються на водяній основі, тому легко змиваються. Помади — виготовлені з натуральних компонентів, з додаванням вітамінів і екстракту ромашки, тому безпечні і не викликають алергії. Для мам — це звичайна гігієнічна помада

Гігієнічна губна помада: лікує і захищає, а для їхніх дочок — можливість володіти скарбом.

Запашні туалетні води виготовляються в оригінальних флаконах. Вони не містять спирту, а аромати самі ненав’язливі такі, які, на думку виробника, не нашкодять дитячому організму. Крім того, експерти концерну стверджують, що натуральні рослинні екстракти, що входять до складу декоративних засобів «Маленькій феї» навіть корисні для ніжної дитячої шкіри.

Після пробного запуску продукції малим тиражем, концерн випустив розгорнуті набори косметики, які користувалися великою популярністю. Вдалим маркетинговим ходом було доповнення наборів різними наклейками, маленькими паперовими ляльками, брелочки і блокнотами. Це стало вигідним нововведенням і для самої компанії: продажі різко зросли.

«Розкрутити» бренд, концерн «Калина» став випускати під цією ж назвою серію засобів по догляду за волоссям, зубні пасти, піни для ванн та інше.

Виробники косметики «Маленька фея» позиціонують себе як виробників дитячої косметики найвищого класу, що враховують найсучасніші досягнення косметології.

На численних форумах, які обговорюють продукцію для дітей, засоби «Маленька фея» отримали як позитивні, так і негативні відгуки. Позитивні — блиск для губ (він же гігієнічна помада), шампуні, лак для нігтів. Багато негативних відгуків написали мами про використання кремів, тіней і рум’ян

Як наносити рум’яна: всі секрети штучного рум’янцю

— Після застосування у дітей з’явився висип на шкірі.

Дитячі дерматологи і батьки, уважно відносяться до здоров’я своїх дітей, ставлять високу оцінку цій косметиці, насамперед, за її натуральність і безпеку.

Орієнтуючись на популярність косметики, виробники вирішили (і не помилилися у своєму починанні) випускати одяг в рожевих тонах, дитячу біжутерію, іграшки, набори для маленьких рукодільниць та книги.

Галина Ямпільська

Похожие темы