Косметика Мейбеллін дорога довжиною в сто років

12 Май, 2014

Косметика Мейбеллін дорога довжиною в сто років

Всесвітньо відомий бренд, який з’явився на світ завдяки допитливості молодої провінціалки Майбел і вазеліну, за дев’яносто п’ять років перетворився в одну з найбільш впізнаваних торгових марок косметики в світі. Вони почали з виробництва єдиного продукту — туші для вій і вже до середини XX століття представили повну гаму декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж, а в XXI столітті зайняли перше місце з продажу косметики в усьому світі.

Початок зоряного шляху

Якщо вірити легенді, вперше про туші для вій задумався нікому невідомий молодий хімік, який, спостерігаючи за своєю старшою сестрою, побачив, як та хвацько підфарбовує свої білясті вії сумішшю з вугільного пилу і вазеліну, від чого вони ставали синяво чорними. Подейкували, що саме цей фокус допоміг молодий Мейбел, а саме так звали винахідницю, вдало вийти заміж. Ненадовго закрившись в домашній лабораторії, Т. Л. Вільямс, змішав вазелін

Вазелін: перевірений засіб

і вугільний пил, і, розклавши суміш в акуратні баночки, запропонував подругам сестри. Проба пройшла «на ура» і фармацевт готує нову велику партію, а продукт отримує назву «Lash-Brow-Ine». Незважаючи на явну користь і необхідність, багатьох відлякує назву, тому Вільямс перейменовує туш в Maybelline (похідне від двох інших слів — Maybel — ім’я сестри і Vaseline — вазелін). Так з’явився прототип туші для вій, а марка почала своє переможний хід. У 1915 році, через три роки вчорашній фармацевт заснував нову фірму, яка і сьогодні носить придумане ним дев’яносто п’ять років тому ім’я.

XX століття — століття розквіту Maybelline

У 1917 році світ побачила перша компактна туш для вій — «Cake Mascara». Поширювалася вона виключно через пошту, а її швидкої появи в магазинах сприяла просто шалена популярність туші серед жінок, які буквально поставили «на вуха» продавців, вимагаючи новинку. Коштувала вона тоді десять центів.

У 30-ті роки XX століття Maybelline запускає в продаж перші тіні і олівці для очей.

У 60- роки XX століття компанія робить революцію, вперше випустивши водостійку туш у футлярі з дозатором і спеціальною щіточкою, в якій волоски закручені по спіралі.

У 70-і роки XX століття стали випускатися тональні засоби лаки і помади. У ці ж роки Great Lash, туш від Maybelline, завоювала перші місця по продажах. Дослідження маркетологів показали, що її купують в Америці кожні півтори хвилини.

90-ті роки ознаменувалися появою успішного рекламного слогана, який і сьогодні супроводжує всі рекламні компанії концерну: «Все в захваті від тебе, а ти від Мейбеллін». Після тривалих переїздів з Літтл Рок в Мемфіс, а пізніше і Нью-Йорк, відбувається злиття двох концернів зі світовим ім’ям: Maybelline і L’Oreal USA і вже після переїзду на нові виробничі площі в Нью-Йорку, компанія офіційно стала називатися Maybelline New York .

Початок XXI століття

Компанія займає лідируючі позиції з продажу більш ніж в дев’яносто країнах світу, міцно закріпивши за собою славу молодіжного, стильного і натурального бренду, а в Америці кожна друга жінка користується декоративною косметикою тільки цього виробника.

Обличчям Maybelline New York в різний час стають Лінда Картер, Сара Мішель Геллар, Адріана Ліма, Крісті Тарлінгтон (реклама тональних основ, стійкою губної помади та інших продуктів), а також Джулія Стегнер, Джессіка Вайт, Ерін Воссон і Емілі Дідонато.

Продукція фірми — це величезна палітра фарб для створення яскравого та індивідуального образу. З усіх цін найбільш висока цінова політика у тональних засобів для шкіри (від 190 до 340 рублів), потім йдуть туш, тіні, помади і блиски (від 145 до 270 рублів), і, нарешті, олівці для губ і для очей та лаки ( від 85 до 155 рублів). Компанія особливу увагу приділяє яскравості і насиченості колірної гами, дотримуючись стилю модною дівчинки-підлітка з натуральної природною красою, підкресленою м’якими, але соковитими відтінками. Яскраві і насичені помади, блиски, тіні несуть в собі характер впевненості, відкритості і милою зухвалості. При цьому палітра настільки велика, що в ній кожна жінка незалежно від віку та соціального статусу знайде щось своє, що підкреслює саме її індивідуальність.

Так, помаду MAYBELLINE MAKE UP HYDRA EXTREME №061 / 160 (Рожевий Гламур) (близько 150 рублів) вибирають стильні і в той же час ніжні дівчата. MAYBELLINE MAKE UP SHINY LICIOUS FRUITY GLOSS №804 (Малина) (195 рублів) воліють любительки нових експериментів і незабутніх емоцій. Є, безумовно, і більш спокійні тони. Наприклад, MAYBELLINE MAKE UP WATER SHINE ELIXIR №560 (Бежева зірка) (245 рублів) — прекрасно підійде романтичним і мрійливим натурам. Говорячи про тінях для повік

Тіні для повік: як підкреслити красу очей, не можна не згадати улюблений юними модницями MAYBELLINE MAKE UP DREAM MOUSSE SHADOW №04 (небесно-блакитний) (225 рублів), MAYBELLINE MAKE UP EXPERT WEAR DUO №18 (рожево-ліловий) (220 рублів) для пристрасних натур, а також класичні MAYBELLINE MAKE UP EXPERT WEAR MONO №35 (Срібло) (за 160 рублів).

Галина Ямпільська

Похожие темы