Косметика Мері Кей (Mary Kay) від жінки жінкам

Косметика Мері Кей (Mary Kay) від жінки жінкам

18 Апр, 2014

Косметика Мері Кей (Mary Kay) від жінки жінкам

Мері Кей (Mary Kay) — марка косметики, яка поширює свою продукцію шляхом прямих продажів. Саме так — на полицях косметичних магазинів ви її не побачите, а якщо захочете придбати — шукайте свого консультанта з краси. Такі продажі не є нововведенням ні для нашої країни, ні для решти світу, проте деяких жінок це може іноді трохи засмучувати.

Багато напевно здогадуються, що Mary Kay — це ім’я жінки, яка, швидше за все, і приклала руку до феноменального успіху цієї марки. Так і є — американка Мері Кей Еш вийшла на пенсію на початку 60-х років, і так як все своє життя присвятила прямого продажу, не хотіла залишати улюблене заняття, і в 1963 році народилася компанія Mary Kay Cosmetics, яка буде дарувати красу жінкам всього світу. Взагалі історія марки і історія життя Мері Кей Еш — це найважливіша сторінка в історії американського життя, бо ця жінка зробила легким і приємним догляд за собою для мільйонів інших жінок. Але за що ще вони вдячні Мері Кей — вона довела, що можна заробляти великі гроші і при цьому чудово поєднувати кар’єру з сім’єю, чому свідченням стали численні незалежні консультанти, яких компанія пестить і плекає, щедро заохочує і преміює.

На початку 60-х років косметика Mary Key ураганом увірвалася в білосніжні ванни американських сімей. Сам кейс для утримання косметики радував око приємним рожевим кольором, але ще більше простого дамського щастя містив він всередині. Марка пропонувала для жінок свій первісний асортимент, за допомогою якого можна було доглядати за собою, більше не витрачаючись на іншу косметику. Система «Основа» включала 4 засоби по догляду за шкірою, крем-основу. Разом з ними американки могли отримати відразу палітру для тіней, олівець для очей і брів

Брови — рама дзеркала душі, туш для вій, помаду і рум’яна в декількох відтінках рожевого, від ніжного пастельного до насиченого. Такий був арсенал краси для жінки, яка жила майже півстоліття тому, а сьогодні, як ми знаємо, він значно розширений.

У сучасному асортименті Mary Kay є понад 200 найменувань продукції для жінок і чоловіків. Чоловіки знайдуть для себе доглядають кошти для особи, а також парфумерну лінію. Жінкам пропонується широкий спектр засобів по догляду за шкірою обличчя і тіла, парфумерія та декоративна косметика

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

.

Косметика Мері Кей (Mary Kay) від жінки жінкам

Великим попитом та ефективністю відрізняються доглядають кошти для обличчя від Mary Kay. Тут ви знайдете багатоступеневу систему очищення шкіри, де в 5 етапів досягнете результату, ні в чому не поступається більш дорогим маркам. Жінки всього світу, які борються зі старінням на різних його етапах, не повинні пройти повз найвідомішої гами засобів «Таймвайз». «Велоситі» — вибір нового покоління користувачів Mary Kay, засоби для очищення та зволоження молодої шкіри, а ті з них, які страждають від проблемної шкіри, знайдуть для себе добротні кошти в спеціальній системі.

Догляд за тілом бренд Mary Kay перетворює на задоволення, даруючи жінкам як лінію для тіла «Таймвайз» для боротьби з в’ялістю і целюлітом, так і набори з такими смачними назвами як «Вершкова ваніль», «Зимова ягода», «Тропічний ананас» та інші .

Декоративна серія — це тональна основа, пудра

Пудра: від первісних білил до бронзера, олівці і туші, тіні, плюс — неодмінні блиски, помади, рум’яна, які, як і на зорі становлення Mary Kay, надають колір від найніжнішого рожевого до соковитого ягідного. Для кращого нанесення косметики, фірма пропонує високоякісні аксесуари (кисті, спонж) і футляр для зберігання косметики.

Незважаючи на те, що компаній таких безліч, все ж саме Mary Kay набагато сильніше відрізняється від своїх конкурентів, ніж яка б то не було інша марка з подібним способом збуту продукції. У той час поки інші коротають свою красиве життя в сегменті мас-маркет або миддл-маркет, дуже часто косметику Mary Kay заносять в почесний миддл-ап, тобто, клас трохи вище середнього, нехай і не дотягує до розкішного преміум-класу. Неважливо, чим це пояснюється: можливо, якістю косметики і використовуваними компонентами, її високою ефективністю. А може бути, і навіть швидше за все так воно і є, свою лепту вносить історія марки, її ім’я, бо Mary Kay — косметика не зовсім звичайна, адже її засновниця стала легендою і втіленням американської мрії.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы